Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety są takie piękne? :)

Polecane posty

Gość gość

Coś nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba źle trafiłem nie ma tu takich :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze trafiłeś, tutaj są same piękne i jedna stara baba:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uważasz się za tą stara? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że jak byś wpadła do nas na małą imprezkę to od razu poczułabyś się młodsza. ;) Jest tylko jedna zasada "Wszystko co zobaczysz lub usłyszysz zachowujesz dla siebie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zaproszenie, ale nie skorzystam;). Cenię sobie spokój i również mam zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hisol ty j3bany psie co sie nadstawia w pracy, zamknij morde, lepiej zadaj sobie pytanie dlaczego jestem takim tepym smieciem, idioto zaropialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xen dziś - Spoko ;) U nas w tej małej ekipie jest dziadek 62 letni i potrafi dać czadu. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh a widzisz każdy ma swojego trolla nieudacznika u boku. ;) Ja mam Quagmire i wiem że gdybyśmy stali twarzą w twarz to już by walił pod siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pomarańczowych trolli i prześladowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też ich mam i czuje się trochę jak sławna osoba. ;) Zaraz zobaczysz jaki hejt poleci ;DxSkoro to forum jest anonimowe to możesz mi powiedzieć mniej więcej ile masz latek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe no już nie przesadzaj ;) Skoro jesteś otwarta i chcesz rozmawiać to jesteś młodsza od wszystkich na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda, jestem znudzona. A znudzone baby mają tak, że piszą trzy po trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe przynajmniej wiem na czym stoję i że jestem nudny. ;)Wybacz ja własnie dopijam 0,7 Jacka i trochę mi się humor poprawia.xTo o czym byś chciała porozmawiać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ty nudzisz, tylko ja jestem nudna. A zamiast rozmowy polecam ci film Equilibrium właśnie go oglądam, mam sentyment do starych filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałem i był nawet niezły. :) Ja polecam ci fil o podobnej tematyce "v jak vendetta".xNa tym świecie nie znajdzie się taki człowiek który by mógł powstrzymać tych ludzi którzy nami rządzą i manipulują. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz hisol ja urodzilem sie w bogayej rodzinie ktora mi nie pozwala isc do pracy i wiem ze nic na tym nie strace, takze wspolczuje takiemu robakowi jak ty. Zj3b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki obejrzę, o ile już nie widziałam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym czasem uciekam, najlepsze sceny przede mną;). Dobranoc i nie kłóćcie się ludziki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xen - Film jest spoko chociaż też przez długi czas się wstrzymywałem od obejrzenia go. ;)xQuagmire - Wiem że łatwo jest kozaczyć będąc oddalonym kilometry od przeciwnika... :D Idź maminsynku się schowaj.xDobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz bo ssm to robisz i zaczales ale jak sie ma bol dvpy po codziennym rypaniu w pupke przez szefostwo to tez bym mial bol pupki a potem sievwyxywal na tych co nie musza nigdy pracowac szmaciarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 - Cześć Tygrysku ;) Widzisz ten frajer mnie bluzga a przecież każdy wie ze nierób jest zerem i nic nie wartym cieciem. ;DxZapamiętaj honor to najważniejsza sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broken, to ty wyparłaś się mnie w mojej potrzebie. Mimo to lubię ciebie, a hisiolek jest w pełni twój. Dobranoc:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś chętnie bym cie podrapał po pleckach ty mój tygrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc ktory codziennie nadstawiaa kakalca szefowi w robocie bedzie gadal o honorze zara chyba ze smiechu rypne niezla ta praca wam pierze mozg odstaw te leki psychiczny bucu hahahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×