Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak nie lubi seksu czy da się coś na to poradzić????

Polecane posty

Gość gość

Witam mam 23 lata mój chłopak 25 jesteśmy razem od prawie 3 lat od roku razem mieszkamy i w tym czasie tylko raz uprawialiśmy seks. Przed nim miałam jednego partnera seksualnego i robiłam to raczej dla niego niż dla siebie. Bardzo kocham mojego chłopaka jak i on mnie spędzamy dużo czasu razem jeździmy na wakacje ogóle jest super. Ale sfera fizyczna wygląda jak u dzieci (ograniczona do pocałunków i przytulania) raz udało mi się go namówić na seks było bardzo przyjemnie był czuły delikatny (chodź przyznam że wyglądało to trochę tak jakby bał się że mnie uszkodzi czy coś) po wszystkim leżeliśmy wspólnie na łóżku i rozmawialiś po czym w pewnej chwili wstał i poszedł się umyć a mi kazał zmienić pościel a gdy ja się po tym myłam obserwował czy się myje dokładnie.To było jakieś pół roku temu od tamtej pory w łóżku tylko się całujemy i przytulamy w ubraniu czy bieliźnie a co do seksu mówi że kiedyś będziemy to robić ale nie teraz :( czasem kiedy jesteśmy razem w łóżku to tak bardzo mam na to ochotę co jest dziwne to on ma wtedy wzwód ale nie chce tego robić. Absolutnie nie mam zamiaru się z nim rozstać bardzo go kocham i czuję że to on jest tym jedynym przystojny ,inteligentny, dobrze zbudowany z pasją.Ale te problemy intymne są dla mnie naprawdę frustrację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj priv to popiszemy o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty lubisz seks bo z tego co piszesz to chyba też nie za bardzo. Wydaje mi się że ona poprostu tak bardzo cię kocha że aż za bardzo niekiedy się to zdarza jesteś dla niego obiektem uwielbienia niedośćignionym marzeniem i boi się że kiedy będziecie to regularnie robić to stracisz dla niego wartość. To jak z tymi którzy poprostu zaliczają laski kiedy już to zrobi zazwyczaj traci zainteresowanie. Może również oprócz tego czuć obrzydzenie do spęrmę (wbrew pozorom wielu facetów tak ma )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.49 co do tego pierwszego to nie jestem pewien czy dobrze jej piszesz ale co do obrzydzenia do sprężyny to się zgadzam mam to samo kiedy dziewczyna weźmie mojego do ust to o pocałunkach może zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dla Ciebie radę: Przygotuj się odpowiednio kiedy go nie ma. Ubierz się sexownie i ponętnie, może przygotuj kolacje przy świecach, uwodź go i kuś ale nie nachalnie, jeśli to nic nie da załóż do łóżka jakaś super koszulke nocną. Jeśli będzie dalej leżał jak kłoda zacznij się sobą delikatnie bawić tak żeby był tego świadom - ale nic mu nie mów. Jeśli po tym wszystkim dalej nic - KOCHANA szkoda Twojego czasu. Uwierz mi żaden zdrowy facet HETERO nie przepuściłby takiej okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak na pierwszym spotkaniu nic nie wymacam dobrze ;-( to tak jak kiedys kopalismy pilke w lesie. Bez 2 bonkow nie ma po co jechac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze spróbuję tak zrobić. Ale problem musi leżeć w czymś innym bo to nie jest tak że jestem mu obojętna czy coś i nie leży jak kłoda w łuszku jak już pisałam dużo się całujemy i przytulamy nie raz zdarzyło mi się wyczuć że ma wzwód wtedy się uśmiechneła ale kiedy go złapałam za penisa on odrazu się zezłościł i powiedział co ty robisz ?(ale wygląda to tak jakby chciał tego ale z jakiegoś względu nie mógł) pisałam już że raz to robiliśmy. To wyglądało tak leżeliśmy na łóżku i się całowaliśmy w pewnej chwili wyczułam udem że ma wzwód wtedy się uśmiechnełam i złapałam go za penisa a on obużony krzyknoł Co ty robisz ?? Trochę się wystraszyłam i zrobiłam smutną minę po czym powiedziałam że idę do kuchni. Usiadłam na krześle w kuchni pijąc herbatę. Po jakiś 10 min on przyszedł do mnie przeprosił za to że podniósł na mnie głos i powiedział dobrze skoro sobie tego rzyczysz uśmiechnoł się do mnie wzioł na ręce i zaniósł do łóżka dalej nie będzie opisywać ale było całkiem fajnie. Może powinniśmy iść do lekarza może ma jakąś traumę z dzieciństwa ale kiedy go się pytam nie chce mówić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza byłaby szczera rozmowa. Piszesz, że gdy go pytasz nie chce mówić. Bądź cierpliwa. Mów że ci na nim zależy i może ci powiedzieć o wszystkim. Wspieraj go. Mów mu o swoich potrzebach. Powiedz że potrzebujesz seksu, że bez tego wasz związek wiele traci. Nie wiem jakie są tego powody, ale jakieś przykre doświadczenia z przeszłości mogą być jednym z nich dlatego powinnaś być delikatna i nie naciskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trudna sytuacja pewnie jemu jest równie trudno co tobie wiec staraj się nie naciskać na siłę i powoli krok po kroku dowiedzieć się jakie ma problem i postarać go wspólnie naprawić (nie ma co ukrywać to nie codzienna sytulacja szczególnie w czasach gdzie zdaniem wszystkich facet myśli tylko o jednym co w gruncie rzeczy jest tylko steretapem który nie tyczy się wszystkich mężczyzn) A tak propo z ciekawości jak się poznaliście o ile to nie tajemnica ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem już nie raz próbowałam z nim o tym rozmawiać ale do tej pory nic ale mam nadzieje że w końcu się otworzy.Poznaliśmy się na dworcu PKP czekałam na pociąg i on do mnie podszedł nawiązała się rozmowa dałam mu numer i tak to się zaczęło dopiero gdy razem zamieszkaliśmy powiedział mi że nie lubi seksu wcześniej mówił że chce jeszcze poczekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna sytulacja ale nie nie normalną jest pełno takich facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmienisz tego i nawet się nie łudź, albo seks się lubi i ma się ochotę to robić, albo się go nie lubi i seks jest wtedy zbędny. Wiara w to że partner/partnerka nagle seks polubi to głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AloHa

Przede wszystkim cierpliwość i szczerość. Może to rzeczywiście jakaś blokada psychiczna, a może on po prostu seksu nie lubi lub nie potrzebuje (całkiem lub częściej niż raz na milion lat). Wbrew temu, co się dawniej uważało za pewnik, wysokie libido nie jest jedyną normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×