Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mezatkaona

Moj maz to pajac, robi mi wstyd

Polecane posty

Gość mezatkaona

Z mezem nam sie nie uklada od dawna. On naduzywa alkoholu, oklamuje mnie, czesto wpada w furie i sie wydziera. W kwietniu wpadlismy, byla afera i wynioslam sie do matki a wtedy okazalo sie ze jestem w ciazy. Teraz juz 6 miesiac. Otoz moj maz to pajac, uwielbia robic z siebie idiote, rzadko z nim wychodze bo mi wstyd. Pol roku temu wyszlo na jaw ze wydzwania do corki naszych znajomych ktora ma 19 lat. Po pijaku do niej dzwoni, ale ona nie odbiera pisze do niej ze jest ladna, ze teskni (kiedys chwile razem pracowali). Ona powiedziala o tym swojej matce a ta powiedziala mojej matce i stad wiem. Poklocilismy sie o to, powiedzialam mu ze robi z siebie idiote ze ta dziewczyna sie z niego smieje (on juz ma 35 lat). Ale to nie pomoglo, nadal widze ze do niej dzwoni i pisze a ona go ignoruje, jest mi tak wstyd. Chcialabym zeby odszedl z mojego zycia. Nienawidze go. Jeszcze moglabym go znosic gdyby chociaz tak sie nie kompromitowal. Prosze o wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz go dość już teraz to zostaw pajaca , po co Ci taki mąż w którym zamiast oparcia masz krzyki , złosć i brak szacunku. Lepiej by Twoje dziecko nie widziało w przyszłości takiego "tatusia" . Masz wsparcie u mamy więc dasz sobie radę bez tego " plejboja " Zdajesz sobie sprawę z faktu że on lepszy nie będzie więc szkoda Cię dziewczyno dla takiego "kogoś". Trzymaj się ciepło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wiedzialas kogo sobie za meza bierzesz ? teraz to rozwod i niech placi alimenty jak robi awantury , naduzywa alkoholu i jeszcze wypisuje do jakiejs malolaty to niech sp...la :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatkaona
Tyle ze za bardzo nie moge isc do matki. Nie ma tam dla mnie miejsca. On wczesniej byl inny. Staral sie, bylo na prawde dobrze. Ale zaczyna mu odwalac jak facetowi w srednim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pracujesz ? mogłabyś się sama utrzymać wynajmując mieszkanie ? Jeśli tak to wynajmij coś i odejdź od niego , załóż sprawę rozwodową z orzekaniem o winie i sprawę o alimenty . Na dziecko bedzie musiał płacić !!! Dasz radę sama !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatkaona
Pracowalam ale teraz mam umowe do porodu. Musialabym cos znalezc po macierzynskim. Nie wiem jak szybko sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYBRALAS pajaca UPRAWIALAS SEKS z pajacem URODZILAS DZIECKO pajacowi. Dlaczego kobiety nie chcecie porzadnych normalnych mezczyzn????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez pisala, ze wczesniej byl inny widocznie dobrze udawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno, musisz iść w separacje, mieszkacie razem ale nie macie nic wspólnego poza dzieckiem . Podziel mieszkanie, polki w lodowce, no po prostu nim wstrząśnij, moze sie ogarnie jak zobaczy ze nie ma żartów, odstaw od łóżka i stołu, z tego już nic nie bedzie. Żyj tak abyś dała radę bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatkaona
Wczoraj znow sie upil i robil awanture. Ucieklam do matki. Powiedziala mi ze jesli po porodzie sie nie zmieni ona mi pomoze mimo ze sama nie ma warunkow. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on pije przez ciebie durna babo, a do 19stki wydzwania bo ty sie pewnie zapuściłaś i mu już nie staje na twój widok, w 95% winna Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ona wina jest jedynie wybrania meza idioty-ale i ten blad mozna łatwo naprawic w sądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego sobie wybralas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 35 lat a moja kobieta 20 :P Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałaś, że nie uklada wam sie od dawna, wiec po co zachodzilas w ciaze z alkoholikiem? Patologia z was i tyle. A teraz prosisz o wsparcie. Skoro sie z nim bzykalas to zanczy, że c***asuje taki alkoholik albo wygrał instynkt zwierzecy i mimo problemów sie z nim bzyknelas. Jest cos takiego jak antykoncepcja, jak myslalas cipka a nie mozkiem to mas jak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze wina faceta niech płaci oj kobiety wy jesteście idealne bardzo śmieszne Przykro mi ze wam się nie układać związku itd czasem trzeba usiąść porozmawiać jak bedzie trzeźwy na spokojnie Wiem coś o tym ja starałem się ratować związek ale moja była żona robiła wszystko na nie jeśli dwie osoby nie będą chciały być razem i by było dobrze to nie ma sensu i szkoda czasu Pracowałem nie piłem nie Kamilem w lozku byłem i jestem dobry ale nie wyszło W sądzie ona przegrała bo szukała wrazen Nie oceniam nikogo rób tak byś była szczęśliwa i dzieci nie wszyscy faceci są źli Znam kobiety z osiedla co odeszły od mężów zostawimy dzieci i siedzą z kochankiem Ludzie sa dziwnni Nie zawsze dobieramy się w związkach by było miodziooo a szkoda straconych lat potem Życzę by wam sie udalo uratowac familly ale czarno to widze Pozdrawiam Morfeusz*,*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morfeusz, dlaczego nie nauczyłeś się pisać, nie znasz gramatyki języka polskiego, piszesz chaotycznie, może zona Cie zostawiła, bo jesteś nieoczytany, niewykształcony, mało zarabiasz? Kobiety lubią bezpieczeństwo, również finansowe, spokój, dostatek...To także ważne obok uczuć miłości i szacunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak się dalej akcja potoczyła? Co z dzieckiem? Zdrowe? Dalej z nim jesteś? Proszę, opowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2016 o 09:50, Gość gość napisał:

WYBRALAS pajaca UPRAWIALAS SEKS z pajacem URODZILAS DZIECKO pajacowi. Dlaczego kobiety nie chcecie porzadnych normalnych mezczyzn????

Co Ty? Została porwana i zmuszona jak w "365 dniach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×