Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czytacie swoim dzieciom?

Polecane posty

Gość gość

Czytacie swoim dzieciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, i to nie dlatego że czuję jakąś presję społeczną, po prostu mi w domu czytano zawsze dopóki sama nie zaczęłam, książki czytam stale od najwcześniejszego dzieciństwa, u męża też czasem buty po siostrze ale ksiażki dla dzieci zawsze skądś skombinowane, nie wyobrażam sobie wychowywać dziecka bez tego. Zresztą to jedna z ulubionych rozrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam , ale buty ma swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytam bo nie mam 500+ i nie mam za co kupić książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam synkowi od urodzenia a ma 6 lat. Nie wyobraza sobie zasniecis bez czytania. Uwielbiam ten czas. Synek ma bstdzo duzy zasob slow i woli ksiazki niz bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A od czego są biblioteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam malej bardzo duzo od 6 miesiaca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie czytamy, glownie wieczorem. Ulubione przez dzieci sa bajki o trzech swinkach i basnie rosyjskie ale mamy cala biblioteczke dla dzieci. Corka trzy razy w tyg dostaje tez ksiazke ze szkoly do nauki czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez czytam swoim chłopcom za kazdym razem kiedy mam tylko na to sily i czas ;) bardzo lubie im czytac i chłopcy tez bardzo lubia jak im czytam wrecz uwielbiaja , nawet 15 letnia córka wciaż lubi sluchac jak czytam nasze ulubione wiersze :) jak nie mam czasu to puszczam audiobooki albo na dobranoc piosenki dla dzieci :) pamietam jak mój ojciec mi czytal bajki , jak uwielbialam jak naśladował różne postacie i nagrywał się na kasety to jedno z moich ulubionych wspomnień z moim tatą, a nie mam ich zbyt wiele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam, co wieczór przed zaśnięciem. O trzech świnkach co ich wilk prześladował, o czerwonym kapturku, o Bambim, o syrence, o aucie Artura i o Zygzaku;) 2-3 bajki muszą być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytamy :) od kiedy mała skończyła kilka miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytam. Włączam bajki audio, czytane na płycie a to tylko dlatego, że moje dziecię nie było zainteresowane kiedy ja mu czytałam bajki. Nie słuchał, skakał, chodził i cały czas coś trajkotał. Kupiłam pierwszą płytę jak miał 2 lata. Jakież było moje zdziwienie kiedy młody położył się do łóżka i słuchał bajki w absolutnej ciszy :D był tak zaintrygowany tym skąd ten głos, że po prostu leżał i słuchał. I tak sobie słuchamy bajek od dwóch lat razem. Lepsze to niż żeby miał żadnych bajek, opowiadań dla dzieci nie słuchać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja czytam swojemu 11-miesięcznemu Synkowi przed zaśnięciem na noc, staram się robić to codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak! Ostatnio moje dziecko było zachwycone książka "Witaminowe Urodziny" Urszuli Gładkiej. Książka zawiera zbiór bajek, które uczą dobrych nawyków żywieniowych. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×