Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

śmieszą mnie ludzie którzy twierdzą, że nie da się przeżyć za 1500zł

Polecane posty

Gość gość

przeciez to aż nad to pieniędzy mało tego jesteś w stanie sporo odłożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak: rata hipoteki 650 zł czynsz 600 telefon UPC gaz 200 przedszkole 100 i ile by mi zostało na życie z córką ? śmieszny jesteś ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
600zl miejsce w pokoju, 120 bilety do domu, 50zl bilet mpk, na jedzenie mi idzie 150zl tyg. i to tryb "O". nie da sie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos ma kredyt hipoteczny to sie nie da. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 150zł na tydzień? chyba cie pogieło na jedną osobę? 150zł spokojnie wystarcza na miesiąc na jedną osobę nawet można mieć dwa obiady i spokojnie się zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie wiem gdzie 300zł miejsce w pokoju, mpk 90zł, żarcie 150zł, media 50-100zł tak mi wychodzi nawet jak siedzę długo przy laptopie. A ile zostaje sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba wegetować na strychu u rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
internet 25zł miesiecznie i co wychodzi sporo? śmiesza mnie ludzie którzy nie potrafią gospodarować pieniędzmi i narzekają na zarobki to aż sporo pieniędzy dla normalnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba jeść pasztetów za 1,50zł codziennie można zjeść tanio dzięki biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Da się jak się chce trzeba potrafić dobrze gospodarować domowym budżetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce w pokoju? Ile osób na kupie mieszka? Nie dałabym rady mieszkać z kimś a już dzielić pokój masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak_jakich_mało
po co mam gospodarować jak zarabiam 5 razy tyle co podałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie smiesza nedzarze zyjacy za 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Da się żyć spokojnie nawet zostanie z 900zł miesięcznie więc na ratę spokojnie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś mieszka z rodzicami i ma te 1500 tylko na tzw. swoje wydatki, to pewnie, że nawet może odłożyć. Ale z kredytem czy na wynajmie to nie ma szans się utrzymać za tyle... Nawet mając swoje mieszkanie ledwie wystarczy, np. dla 1 osoby, powiedzmy w kawalerce-czynsz 300 zł, prąd 100, woda 100, kablówka z internetem 100, telefon 40 zł, bilet na komunikację miejską 150 zł, to już 800 zł, jedzenie powiedzmy 20 zł na dzień, wychodzi 600 zł, zostaje 100 zł na chemię, kosmetyki, ubrania, leki... wystarczy? Wątpię. Już nie mówię o przyjemnościach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jak masz mieszkanie bezczynszowe albo kątem u rodziców:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeden dla jednej osoby jeszcze są dwie osoby w całym mieszkaniu. Można a można tylko trzeba chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1600 to moja rata kredytu, teraz wytlumacz jak mam przezyc za 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to się idiotko nie bierze kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się. Zero rozrywek, najtańsze ciuchy i dieta prl-ska... Tylko co to jest za życie... Ja jak mieszkałem z rodzicami, oni płacili wszystkie rachunki. Ja zarabiałem 1700-2300 i te pieniądze ledwo starczały mi na przeżycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszne to jest twoje prowo:) Mieszkamy tylko we dwoje z mężem(bez dziecka) i miesięcznie na życie wydajemy około 3 tysięcy. I to bez żadnych rewelacji i rozrzutności. Normalne jedzenie chociaż byle czego tez nie kupuję żeby tylko zapchać żołądek. Gdzie chemia? gdzie jakieś ubrania na twojej liście? na to też się wydaje pieniądze i to wcale nie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile to jest 400 euro ? Idzcie w chooj, ok, mozna przezyc na smieciowym zarciu, ale nie nazwalabym tego "zyciem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 150zł na tydzień? chyba cie pogieło na jedną osobę? 150zł spokojnie wystarcza na miesiąc na jedną osobę nawet można mieć dwa obiady i spokojnie się zmieścić. x Haha chyba codziennie jedząc placki ziemniaczane albo zupki chińskie. Ja kupuję w Biedronce, na promocjach, nie kupuję drogich mięs jak cielęcina itd, tylko wieprzowina i drób, ryb praktycznie wcale nie jem, bo są drogie. A wychodzi mi ok. 140 zł na tydzień za spożywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ma się szanse idiotko nawet jak wynajmujesz trzeba potrafić dobrze gospodarować budżetem. Czyns 50-100zł właćznie media i woda wliczone. Internet 25zł, kabłówka grosze 25zł, telefon na kartę, jedzenie 150-200zł miesięcznie, przyjemności zostaje sporo pieniędzy pozdrawiam. Więc mnie śmieszą ludzie którzy mówią, że nie da się przeżyć za 1500zł hahaha co idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to z męzem mieszkamy bez kredytu. Wiec nie wiem jak można by wyzyć za 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to nie jest prowo tylko realia i śmiesza mnie jak można być tak rozrzutny :) 20zł na dzień na jedzenie na jedną osobę? chyba cię pogieło panienko widać, że nie potrafisz gospodarować domowym budzętem tylko wydawać na byle co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobo od 150 zł na jedzenie na m-c, podaj przykładowe zakupy i jadłospis na tydzień za te całe 37,50, bo tyle wychodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna nic niezarabiac i da,sie przezyć , tak ze bycie dziadem w tym kraju to nic nienormalnego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie placki ziemniaczane czy zupki chińskie pełnoprawne obiady :) pierogi to spory koszt dla ciebie? placki ziemniaczane też od czasu do czasu, kotlet mielony z ziemniaczkami i suróweczką, schabowy od czasu do czasu, klopsiki, pyzy, od czasu coś bardziej luksusowego jak ryba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500 zl mieszkanie 700 zl czynszu plus media gaz woda wychodzi 1000-1100 zl zostaje 400 zł bilet autobusowy 2 zl razy koszt miesieczny 100 zl zostaje 300 zl 150 na jedzenie zostaje 150 zl mydlo waciki zostaje 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×