Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

śmieszą mnie ludzie którzy twierdzą, że nie da się przeżyć za 1500zł

Polecane posty

Gość gość
po co ci 100mb/s jak ci wystarczy tak z 5mb-10mb/s spokojnie na youtube, oglądanie telewizji przez internet, mecze luskus. Do tej pory nie rozumiem jak można nie przeżyć za 1500zł? chyba trzeba być idiotą żeby być tak rozrzutny na jedzenie 600zł wydawac na jedną osobę! masakra jakaś! tyle to styknie na 4 osoby spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bilet możesz kupić miesięczny wychodzi taniej 1500 zl mieszkanie 700 zl czynszu plus media gaz woda wychodzi 1000-1100 zl na jedną osobę? chyba cie pogieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i na schab i mielone i wędlinę jakąś na kanapki, masło, mleko, herbatę itd wystarczy 37,5 na tydzień?? A warzywa, owoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyns 50-100zł właćznie media i woda wliczone. x Hahaha tak, czynsz 50 zł i w to wliczone media buhaha pokaż mi takie mieszkanie bajkopisarko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jestem dobrze najedzony a wydaje przypomnę 5zł na dzień jedzenie :) i co chwile kase odkładam więc jeszcze mieszkając w dwójke nie rozumiem jak można nie przeżyć? co wy tam jecie owoce morza? restauracja codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotlety kupuje tez za 3,5zł w lidlu cordon bleu czy to taki duży wydatek? jak mi się nie chce robić albo kupuje łopatki wieprzowej bez kości w promocji za 9,99zł 1kg już mogę mieć kotlety mielone niskimi kosztem, kartofle 1kg za 0,80kg żyć nie umierać. Chyba kawior wpierdalacie codziennie, że tak mówicie nie starcza mi na jedną osobę? 1500zł? nie wierze do tej pory mi zostaje z 700-900zł miesięcznie w kieszeni a jestem najedzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja generalnie mało jem, nie lubię i nie jem zapychaczy typu ziemniaki, makarony, pyzy czy inne kluski, bo od tego się tylko tyje, a wartości odżywczych nie ma żadnych. Jeśli już to kasze albo ryż ciemny. Na obiad mięso plus surówka, sałata, jeśli zupa, to zupa-krem, albo pomidorówka z ryżem np. Chleb tylko razowy. Jogurty tylko naturalne. Ciast nie piekę, czasami od wielkiego święta kupię jak ma ktoś przyjść. Piję wodę z cytryną, herbatę rzadko, kawy w ogóle, ani alkoholu. Wychodzi mi minimum 150 zł na tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mleko kupuje zazwyczaj w promocji za 1,5zł wystarcza mi na dwa dni razem z płatkami śniadaniowymi albo z owsianką. Owoce to zazwyczaj kupuje jabłka bo banany są za drogie no chyba, że arbuz na lato można zaszaleć. Zazwyczaj rzadko u mnie można spotkać owoce, warzywa tak bo są tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:25 Jadłospis dziada Ja lubie ryby , sushi, produkty , ktore nie smakuja jak drewno, wypad do restauracji od czasu do czasu , wiec nie utrzymalabym sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję! Potem będzie narzekać na raka, demencje. Jedzenie byle czego to trucizna dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotowe kotlety marketowe są ohydne, już wolałabym samą sałatkę zjeść na obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak tyle wychodzi moja droga nie szukaj mieszkań luksusowych tylko mieszkaj skromnie to czynsz będzie tani. Wynajmuje pokój mieszkanie jest bezczynszowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś trucizna to jest wszystko jakby nie patrzeć to co jem to zazwyczaj to standardowy i domowy obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtrące swoje trzy grosze,bo akurat do Was zajrzalam :D Jestem rozrzutna i nie wyobrażam sobie życia,dysponując kwotą 1500 zł. Zrobiłam ostatnio eksperyment i wydałam w ciągu całego tygodnia zaledwie 100 zł. Nie jadłam wcale zbyt monotonnie,ale wiadomo,że na nic ekstra nie mogłam sobie pozwolić. Jeśli komuś po opłaceniu rachunków zostaje 1500 zł,to jest on w stanie przetrwać.Niemniej jednak uważam,że w tak ciężkiej sytuacji finansowej wszelakie wyjscia do kina,pubu itp odpadają :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to wypad z tematu tutaj rozmawiamy na temat jak można nie przeżyć za 1500zł miesięcznie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wytłumacz mi jakim cudem 150zł na tydzień nie wierze to nie możliwe. Mi wychodzi zazwyczaj 5-7zł dziennie za jedzenie i jestem tak najedzony, że brzucha nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RozczarowanyOłówek dziś To mężczyźni z wami nie będą mieć lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:45 Sama s********j Nie podoba sie to nie czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RozczarowanyOłówek dziś twój facet będzie miał przekichane żyjąc w tobą nie potrafisz gospodarować pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o najedzenie. Tylko o jakość jedzenia i zdrowie. Co Ty jesz za 7 zl ? Jak ja kupuję mąkę za 9 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prowo albo mieszkasz na wsi gdzie zycie jest dużo tansze. jak wspomiałam mamy mieszkanie bez kredytu a w całości opłat mamy około tysiąca( i to wcale nie jest dużo w porównaniu z moimi znajomymi) jeszcze dochodzi paliwo żeby dojechać do pracy, chemia, ubrania itp. Ty najwidoczniej jedzisz furmanką. Nie jestem rozrzutna tylko kupuję to co potrzebne. A na śniadanie mojego męża idzie jakieś 15-20 złotych bo pracuje po 12 godzin, wiec trudno żeby jadł tylko chleb z pasztetem przez 6 dni w tygodniu. Pomyśl zanim coś napiszesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można wydać 600zł miesięcznie na jedzenie? i to na jedną osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś RozczarowanyOłówek dziś twój facet będzie miał przekichane żyjąc w tobą nie potrafisz gospodarować pieniędzmi. No ktoś musiał mi wygarnąć prawdę w oczy. Dziękuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:46 Na smieciowym jedzeniu , byc moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mieszkam w Rzeszowie tutaj wynajem pokoju jest dużo niższe niż gdzie indziej. Mieszkam w 4 piętrowym bloku w starym budownictwie z lat 70.Koszt wynajmu pokoju to grosze nie wiem jak jest gdzie indziej ale żyje skromnie, jestem najedzony, mam internet, oglądam tv żyć i nie umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje biedronkowe produkty to jest porównywalna jakość do tych droższych produktów tylko pod inną nazwą. Biedronka, Lidl codzienne promocje i zawsze chodzę do tych sklepów i kupuje tanio, dobrze, nie bieduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbam o swoje zdrowie, wiec nie jem najtanszego gowna z Biedronki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie śmieciowe jedzenie tylko zdrowe, domowe obiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500 dostałem ostatnio premii. Wiem. Też bym przeżył za 1500. Mieszkając na kupie, poświęcając na dojazd 5h dziennie zamiast 1h, nie wychodząc nigdzie z ukochaną osobą (a wychodzę 3x w tygodniu). Nie zażywając rozrywek. Żyć się da, ale to gufniane życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To co on je na obiad kawior hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×