Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

śmieszą mnie ludzie którzy twierdzą, że nie da się przeżyć za 1500zł

Polecane posty

Gość gość
Dlatego mnie to dziwi, ze ludzie szczycą się, ze jedzą kotlety z opakowania. Nie dziwię się, ze wydają grosze. Niech tylko nie piszą głupot, ze to zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się, ja za tyle zyłam z dzieckiem w wieku wczesnoszkolnym, i to całymi latami.. Mieszkanie własne, w zasadzie mały domek, nie miałam czynszu, niestety sporo szło na ogrzewanie, ale oszczędnie zużywając reszte to rachunki łącznie ok. 600 zl juz z internetem, jedzenie w dyskoncie dla 2 osób 600 zł , i powiedzmy 300 zostawało na drobiazgi... Kiepskie zycie, ale znam z tego forum babke co zyła z córka w kawalerce za 750 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co masz do tych krokietów są ok i skład też :) chyba wolisz jeść kawior codziennie i sushi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak to moje rodzice tak żywili i mają niski cholesterol i są w dobrej kondycji tak się odżywiają ludzie starsi, po 40stce czy 30stce i nie narzekają na zdrowie! więc co za bzdury piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Tak tyle wychodzi moja droga nie szukaj mieszkań luksusowych tylko mieszkaj skromnie to czynsz będzie tani. Wynajmuje pokój mieszkanie jest bezczynszowe. x Jak to bezczynszowe mieszkanie? U mnie w mieście są bezczynszowe, ale w starych kamienicach z ogrzewaniem piecowym i grzybem na ścianach w takiej okolicy, że bałabym się wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś ja nie jestem oburzona.Na ogół wybieram tańsze produkty,ponieważ nie dostrzegam różnicy w smaku. Głownie musli,mleko i nabiał ..... podobnie warzywa i owoce.W przyslowiowym lidlu nie dość,że są tańsze,to często bywają ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Spokojnie się da :) za 150zł miesięcznie gość dziś żebyś ty nie wylądowała ze swojego jedzenia spora ludzi tak je i jakoś nie słychać żeby każdy w tak młodym wieku miał zapchane żyły. Mam niski cholesterol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płatki orkiszowe, jaglane, owsiane, kukurydziane z orzechami, siemię lniane, owoce plus jogurt naturalny to na sniadanie. Na kolację jem kanapki twaróg z warzywami, soczewicą z warzywami, kasza z warzywami i indykiem, czasami ryba. Czasami makarony. Gulasz. Wędlin nie jem w ogóle bo mi nie smakują. Słodyczy nie kupuje. Piekę samą. W pracy jem jajka gotowane, kanapki z niabialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś aha, jeszcze na studiach wpie.rdlalam non stop pierogi ruskie od Jedrusia, jakies pizze, biale bulki, slodkosci, sery plesniowe, szynki z kauflandow za 30 zl - jak mowie zle to sie na zdrowiu odbilo. wystarcze ze zjem domowe pierogi a wy.pierdala mi brzuch do przodu i boli, tak samo z kopytkami, nalesnikami. maka pszenna nie dla mnie. pilnuje swoj poziom homocysteiny bo byl na granicy normy, zazywam dlatego m.in. kwas foliowy. a wy sobie sprawdzaliscie swoj poziom homocysteiny? x chcialabym zeby bylo mnie stac na pstraga - 30 zl kg, losos - 60-80zl kg itd. takie sa ceny w eko sklepie. w eko sklepie caly kurczak tuszka 30 zl, eko wedliny 60-80zl. jak widac nie ma prawie w ogole miesa u mnie w diecie, nie stac mnie na nie, a lubie tylko ryby, drob i wolowine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezczynszowe mieszkanie też trzeba wcześniej kupić. No ok. Moja znajoma żyje za ok. 200zł miesięcznie, na naprawdę niezłym poziomie. Po prostu rodzina zapewnia jej jedzenie, dach nad głową i ważniejsze wydatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RozczarowanyOłówek dziś No właśnie porównałem tyle razy z droższym produktami i skład niczym się nie różni. Więc dalej przepłacajcie spokojnie za 1500zł da się przeżyć na jedną i dwie a nawet 4 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mieszkam w bloku 4 piętrowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój temu prowokatorowi, niech się nazre kotletów z biedry i szlussss. Smaczgo autorze. Widzę ze ludziska dali się nabrać na twoje prowo. Widocznie po spożyciu takiej ilości chemii ma się wene twórczą. Smacznych krokietów :P 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie mówisz o zapychaniu żył chyba na tym żarciu co jesz drogim, nie najesz się, czujesz się wyschnięty mało tego częściej cie bierze przeziębienie, choroby nie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze postu!! Jak się za nic nie płaci tylko ma się na swoje wydatki to za 1500 da się wyżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś za tą kasę to nawet 3 osoby wyżyją i to na dobrym poziomie! więc do tej pory śmiesza mnie ludzie którzy nie potrafią wyżyć za 1500zł miesięcznie na jedną osobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mi nawet wystarczy 600-700zł miesięcznie i nie czuje się biednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co powiecie na mnie od ponad roku zarabiam 2 tys do ręki ale co jakiś czas mam premie na wiosnę wyszło mi 3 tys mam nawet auto śluzowe wiec na dojazd nie wydam. I nie mam nic zero oszczędności a mieszkam z rodzicami teraz dostałam ponad 9 tys bo dorabiałam ale 1 tys oddałam rodzicom bo pozyczylam. . jeszcze mam jakieś tam wydatki i zaraz znowu będzie zero na koncie. Jem u rodziców mieszkam u rodziców na utrzymaniu mam tylko auto. No i ciuchy i kosmetyki sobie sama kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jakbym miał 1500zł co miesiąc wydać to musiałbym na jakieś luksusy wydawać i to co chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem na jedzenie starczy nawet dla 3 osób te 1500 ale z czego zapłacisz za prąd gaz wodę i inne opłaty?? O tym nie pomyślałeś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że można przeżyć za 150 zł na m-c, tylko po co? Nie lepiej poszukać normalnej pracy i normalnie jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to nie jest prowokacja tylko realia, że można spokojnie za tyle wyżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha przecież autor ma mieszkanie z czynszem 50 zł i w tym wszystkie media hahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chemie masz wszędzie idioto a obiady zazwyczaj sam sobie robie od czasu do czasu kupię gotowe i nie widzę w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przeciez to normalne i skromne jedzenie więc o co chodzi. Normalny obiad dzisiejszej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kleszcz311 dziś Ładnie widzisz można? a można tylko trzeba chcieć ludzie chcą jeść codziennie owoce morze a potem narzekają, że nie mają kasy na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może autor mieszka pod mostem pierwszy karton na lewo. Tam tylko na wino....ale za to owocowe wiec witaminek dużo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze panstwa nie wolno kupowac garmazerki gdzie w skladzie sa oleje roslinne, tluszcze trans, skrobia modyfikowana, syrop glukozowo-fruktozowy, pelno spulchniaczy, ulepszaczy, glutaminianu, 53 proc. miesa a reszte MOMu i azotynow. zolte sery zawieraja chlorek sodu -raczej na pewno jest to sol drogowa. nawet nie wiecie jaki badziew kupujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×