Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy ktos z was tak bardzo bal sie samotnosci ze szukal w internecie i desperacko

Polecane posty

Gość gość

wszedzie indziej? znalezliscie? jestescie teraz szczesliwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego w internecie to od razu desperacko? Ludzie teraz nie mają na co dzień czasu chodzić po mieście, więc uważam za naturalne szukanie miłości na http://snapczat.pl , sympatii czy innych podobnych stronach. Mam mnóstwo znajomych, którzy tak się poznali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet to dobre miejsce zeby kogos poznac i nie ma sie czego wstydzic. Juz minely te czasy kiedy to jak nasi rodzice mozna bylo poznac kogos w autobusie czy na ulicy. Teraz byś raczej stronila od takiego szybkiego podrywu :) Nawet Super Niania poznala swojego meza w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgkgkgkg
no ja wole poznawać w internecie niż być zaczepiana gdzies na ulicy czy w kawiarni albo autobusie ,tramwaju,,nigdy nie masz pewności ze w realu trafi ci się ktoś wartoscowy,stwarzac pozory równie dobrze może osoba poznana poza internetem,,wole gdy ktoś mnie zagaduje tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie szukacie? Na jakich portalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sympatia to chyba teraz podstawa, randki org ale tam to mozna niezlych dziwakow spotkac. Moja kolezanka poznala meza na przeznaczeni pl ale ona szukala katolika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznalem na czacie mąż ją wystawiał swingers zboczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

social media to nieopisany syf. samotnosc jest o wiele lepsza niz uzaleznianie czegos od kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, był u mnie taki okres w życiu gdy desperacko,na siłę  szukałem dziewczyny. Nic dobrego wtedy się nie wydarzyło. Same porażki. Zrozumiałem,że to nie miało sensu. Doszło do tego, że startowałem do mojej kumpeli, z którą dopiero co zerwał jej partner. Dziewczyna była bardzo przeciętnej urody, ale była sympatyczną osóbką.Ona wciąż chorowała z powodu odrzucenia. Bardzo to przeżyła, a ja już chciałem zająć miejsce jej byłego. Kompletna żenada. Spławiła mnie tekstem, że jeszcze nie była gotowa do nowego związku. Na szczęście nie ma tego złego...Kilka miesięcy później całkiem przypadkowo poznałem moją piękną partnerkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam taki rok że na mus szukałam znajomych, przyjaciół, chłopaka. Okres w którym robiłam wszystko by zyskać ich przychylność. Ale nic dobrego z tego nie wyszło, wykorzystywali mnie tylko. Nie warto niczego robić na mus, mi wychodzi tylko wtedy jak mam wywalone bądź się nie nastawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa

w Internecie lepiej nie nastawiać się na szukanie milosci, tylko na szukaniu znajomych. milosc przychodzi sama wtedy, kiedy jej się nie szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W internecie znajdziesz tylko literki. W realu masz szanse znaleźć nawet człowieka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W internecie znajdziesz tylko literki. W realu masz szanse znaleźć nawet człowieka;)

Ale te literki pisze jednak jakaś realna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale te literki pisze jednak jakaś realna osoba.

Oczywiście 🙂 jedna pod dziesięcioma nickami... dziesięć pod jednym nickiem.

eh cyganie lepszy tłum robią gdy chcą komuś skubnąć portfel;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oczywiście 🙂 jedna pod dziesięcioma nickami... dziesięć pod jednym nickiem.

eh cyganie lepszy tłum robią gdy chcą komuś skubnąć portfel;)

Tutaj tak jest ale na pewno też nie w każdym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×