Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cariel

Zosciaganie butów sportowych, pomóżcie! :(

Polecane posty

Gość Cariel

Witam Kafeterianki, Przychodzę z zapytaniem czy może ktoś zna sposób na rozciągnięcie butów sportowych firmy New Balance? Dostałam wczoraj od narzeczonego buty w prezencie, kupione w sklepie CitySport. Buty na pierwszy rzut oka idealnie. Kolor, fason, model i... rozmiar teraz dobry... tylko na rzut oka niestety. Każde buty typu Converse, Adidas, Nike etc. Nisze w rozmiarze 38 i 24,5 cm wkładki. Narzeczony kupił rozmiar właściwy 38. Po przymierzenia i kilkukrotnym okrążeniu pokoju okazały sie za małe. Sprawdziłam rozmiar... rozmiar sie zgadza... następnie sprawdziłam długość wkładki i okazała sie o 1cm za mała. Zamiast 24,5 cm jest 23,5 cm. Byłam dzis w sklepie wymienić na o rozmiar większe. Od dwoch bardzo chamskich sprzedawczyń usłyszałam ze chodziłam w butach i ze nie mogą mi wymienić bo na podzeszwach pod spodem jest kurz i pyłek. Wyprowadzona z nerwów wyszła ze sklepu z za małymi butami bo rozmiarówka tej firmy różni sie długością wkładki od wszyskich innych firm, a ze sa to moje pierwsze buty tej firmy nie miałam o tym pojęcia, jak i również narzeczony który kupował je w prezencie. Znacie jakiś sposób zeby rozciągnąć buty sportowe o 0,5 cm albo 1 cm? Proszę o pomoc, tym bardziej ze to prezent bardzo trafiony, i jestem za niego wdzięczna nawet jeśli sa ciut za małe. Jeśli sie nie rozciągną bede je i tak nosić... musze cos z tym zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli buty wykonane są ze skóry naturalnej to rozciągną się podczas chodzenia o te 0,5cm same, gorzej jeżeli jest to tworzywo sztuczne. Ja zawsze obuwie sportowe jak i odzież zamawiam a w dobrych sklepach internetowych jak Odziez-sportowa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad z tym spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×