Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co się podoba kobietom w facetach?

Polecane posty

Gość gość

Pytam ogólnie co je kręci w tej płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże k***sy i dużo hajsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćditogk
Jak potrafią zadbać o swoje rodziny i chronić je,to mi imponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna singielka
z wyglądu silne umięśnione ramiona,klatka piersiowa,lekki zarost choć zależy,ciepłe spojrzenie,pupa fajna,z charakteru odwaga,opiekunczosc,inteligencja,uczciwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczciwość, odpowiedzialność, mądrość, asertywność, troskliwość, opiekuńczość, czułość, subtelność, wrażliwość, uśmiech i oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się podoba facetom w kobietach? Pytanie retoryczne widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Subtelnośc u faceta?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady agbet
Podoba mi się jak męzczyzna jest wytrwały w dążeniu do celu,odważny ale nie w stylu macho,skromny,szczery,silny,dający wsparcie słabszej partnerce,pracowity,empatyczny,opiekunczy,mądry,a tak jeśli chodzi o wygląd to lubię wysokich ,dobrze zbudowanych ale szczupli też mogą być,schludnych ale nie pedancików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie cenie ludzi prawdomównych,takich którzy nie uciekają w kłamstwa,rzadko spotykana cecha zwłaszcza u panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś różą byłam
Ogólnie bardzo podziwam mężczyzn silnych fizycznie i psychicznie,samodzielnych,szanujących kobiety,konkretnych nie memejowatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdomówność to wciąż kwestia uczciwości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak potrafią dbać i chronić swoje kobiety-tak ogólnie,przy czym nie muszą być bogaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi imponuje gdy facet jest prawdomowny, ma swój kodeks zasad i kieruje się nimi,nie jest choragiewka na wietrze, rodzinę stawia na 1 miejscu, dba o atmosferę wśród bliskich mu ludzi,jest lojalny, generalnie jeśli facet daje bezpieczeństwo emocjonalne (i to wazne zeby nie było udawane bo ja jak radar wyczuwam i jestem wyczulona na wszelkie klamstwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię jak mężczyzna jest wysoki ,przypakowany i idzie z taką nizszą szczupłą kobietą,obejmuje ją,taki widok strasznie mnie rozczula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg kobiet facet zaradny, to taki który się dorobił i ma co kobiecie dać. Troskliwy to taki który daje. Opiekuńczy to taki który daje jeszcze więcej. Kobiety to egoistyczne materialistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się rozgadalyscie na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpieczesntwo to podstawa
gość 00:23 masz absolutną rację,poczucie stabilizacji,bezpieczeństwa dla mnie też jest priorytetem a jednym z elementów tego bezp jest dla mnie pewność ze męzczyzna nie oszuka mnie,nie okłamie,,,nie znosze tez facetów krzykliwych,nerwowych,porywczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćirokvmc
zaradny to taki który nie pozwoli żeby rodzina zginęła z głodu ,który zawsze znajdzie jakies rozwiązanie i kran cieknący potrafi naprawić opiekuńczy poda herbate chorej partnerce,pójdzie do apteki wykupić leki i przykryje kołdrą w nocy....jeśli masz mnie za materialistke twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty cwaniaczku lubisz kobiety które nie przejawiają troski o Ciebie? Czy może nie masz takiej potrzeby i kobiety są przez ciebie traktowane przedmiotowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Chyba na wsi mieszkasz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani  w kapeluszu
szczerość uczciwość wierność inteligencja opanowanie siła psych umiarkowana wrażliwość męstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak działają a nie tyko ględzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrażliwość na otoczenie, nie przewrażliwienie na swoim własnym punkcie - to ostatnie w połączeniu z obrażalstwem, owijaniem w bawełnę i grą w zgaduj-zgadulę jest bardzo nieatrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic,potraficie tylko czarować,kłamiecie,manipulujecie,zdradzacie,a potem uciekacie jak smierdzące tchórze do następnej,,żalicie się na kobiety ze was wykorzystują a sami rujnujecie nam życie,zdrowie pozostawiając zgliszcza za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiew jesieni
szczery uśmiech zyczliwosc ciepło u takiego męskiego przystojnego mężczyzny jakich niedawno doswiadczyłam..to mnie rozbraja,odrzucają mnie typy chamowate agresywne prostackie ponure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoolaaka887
Normalnosc czyli nieutyskiwanie na kobiety,ze są takie i owakie ,jak mało mówią a dużo robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Przesadzasz, nie ma takich reguł. Jest wielu mężczyzn o pozytywnych cechach wymienionych wyżej. Każda kobieta ma to, na co pozwala. Szanująca się nie będzie ciągnęła związku z kimś, kto dobrowolnie i z premedytacją sra we własne gniazdo poprzez zdrady, przemoc czy nałogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaalinkaa
Mam słabość do silnych wysokich facetów,takich odważnych i opiekuńczych w stosunku do partnerki,a jak do tego są ogólnie dobrzy z charakteru i wierni to już wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×