Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocurek65

Z dwoma facetami

Polecane posty

Gość gość
Jesteś sama. Jeśli tak to zadzwoń do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popełnilas taki błąd ze za słabo przezywalas rozkosz jak Twój facet się Tobą zajmował. Trzeba było niezależnie od wszystkiego nax przeżywać jak on z Tobą był, wtedy podejrzewam mialabys ten trójkąt z tym facetem starszym cyklicznie. wiem jak go namówić tak żeby propozycja trojkata znowu byla dla niego atrakcyjna 1. zrobcie to z innym facetem, powiedz żeby dla urozmaicenia znalazl kogoś z mniejszym penisem W trakcie trojkata bardzo mocno przezywaj orgazm jak Twój facet się Tobą zajmuje. Zaproponuj przed trójkątem by obaj faceci byli w Tobue jednoczesnie. Opowiedz mu że bedxiesz na czworakach i jeden będzie wchodxil penisem w usta a drugi w ci.,pkę. Zapropy DP jak e tym filmie co podałem. Te propozycje go podnieca bo gdyby nie zazdrosc to na bank już by chciał powtrorki, kręcą go trójkąty po prostu. pooootem jak taki trójkąt się uda zaproponuj znowu tamtego faceta i zaznacz że chcrszvdwa penisy jedmoczesnie w Tobie on bedxie czuł że ma udział w orgazmie. I oczywiście pokaz mu pidczas trojkata że on daje ci wielką rozkosz nawet wiejsza niż starszy pan. to umożliwi Ci robienie tego cyklicznie A poza wszystkim jazda ba dwa baty da Ci NIEZIEMSKI MEGAORGAZM czyli dostanieszbten wielki orgazm od obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna mądra rada(którą spełniłem) Namówić żonę na kochanka,pozwolić,wybrać,podarować! Następnie zaaranżować najście w ....trakcie a potem dogodzić żonie we dwóch,akceptować Jej wolność (szczera i kontrolowana) Tak kochać i zabiegać by nie odeszła...z innym.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak było we trojkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nieźle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Ile mozna marzyć o takim trojkącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze prześcigamy się który odbędzie ostatni st*nek i pod którym z nas jest Jej najlepiej.Mój najlepszy s*ks jaki przeżyłem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet obiecał mi trójkąt,ale temat chyba jest zamknięty,cisza,milczy,szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam wpisy i zgadzam się w całości choć nie mogę zrozumieć dlaczego seksualnej z dużo starszym jest dużo lepszy nawet jest tak że przyjemnie się bierze do ust jego członka bo ma naprawdę wymytego. Młody myśli że jest z******ty i to wystarczy on ma wtrysk nie dbając o partnerkę. Dlatego również się chętnie zgodziłam na seks w trójkącie by zobaczył jak to się robi i jak wygląda mój prawdziwy orgazm. Czy z wiekiem faceci są lepsi w seksie czy jest tak że od młodych lat jest dobry i również mu to pozostaje. Gdy wejdzie we mnie kochanek to ja go na prawdę czuję bo wypełnia całą cipkę. Ma dużo obfitszy wtrysk. Potrafi mnie szybko rozgrzeć. Nawet ma smaczniejszą spermę niż mój mąż. Ledwo zdążę połykać podczas lodzika gdy trysnie. Mój ma niewiele. Fakt że mam troszkę obolałą cipkę gdy skończy ale wynagradza mi tym wspaniałym orgazmem podczas którego tracę kontrolę głośno krzycząc. Pierwszy raz mój mąż był przerażony nie wiedział co się dzieje czy mi robi krzywdę czy mam taką roskosz. To jednak jest roskosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic
Wiesz, to oczywiste, że wprawa przychodzi z praktyką ;] Starsi mają po prostu więcej czasu na praktykowanie (co wcale nie oznacza, że zeń korzystają). Podsumowując, młodszy kochanek może być lepszy od starszego, ale co innego będzie mówić średnia statystyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż i jego brat--od 2lat ,robimy to co jakiś czas,ale tylko razem,bez męża nigdy.Mąż sam twierdzi że to nie jest zdrada a ja mam tak niesamowite doznania że...ich kocham oboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes jechana na 2 baty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEDNOCZEŚNIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.08 Popieram i nigdy nie zdradziła bym męża. Przerabiamy zdradę kontrolowaną. Mąż mówi że ma wielką przyjemność i podniecenie gdy we mnie wchodzi obcy przy tym osiagam silny orgazm . Pierwszy trójkąt mieliśmy z całkiem obcym podczas wakacji w gumie teraz jest na stałe przyjaciel rodziny. Nigdy nie robię tego bez męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodzą w ciebie jednoczesnie w cipulke i analnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodzą w ciebie jednoczesnie w cipulke i analnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dwie dziurki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dwie dziurki wcześnie lewatywa. Lubię gdy podczas rżnięcia na dwie dziurki jeden się wysuwa a drugi dobija stymuluje wspaniale cipkę i punkt G. A podczas orgazmu pełna rozkosz prawie szaleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok kolejne pytania jeżeli masz ochotę :-P to napisz 1. jak długo zwykle to trwa, 2 godziny? 2. ile w sumie jwst wytryskow? 3. jak często się spotykacie? 4. będziesz pribowala dwa w cipulke? 5. masz ochotę na więcej facetów? czyli gangbang z trzena albo 4, czy 5 facetami i hazde na 3 baty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, super seks z dwoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to spróbuj tego a na pewno Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja próbowałam i powiem szczerze, po pierwszy razie z dwoma bolały mnie obie dziurki ale następnym razem użyłam lubrykantu i było ok, polecam taką zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po takiej zabawie na dupę nie mogłam usiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, mnie jak pierwszy raz facet w dupę wsadził chuja to myślałam że mi wszystko rozerwie, bolało niesamowicie, ale potem to nawet sama chciałam żeby mnie tam ruchali, teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitlili
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×