Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocurek65

Z dwoma facetami

Polecane posty

Gość gość
Ale z mężem masz anal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam o dwóch facetach i trochę jestem sceptyczna. mój facet ma bardzo grubego i wielkiego penisa i nawet gdybym chciała to by chyba nie wszedł bo penis mojego meza ledwo co wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie weszłyby obydwa naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam czy z mężem miałaś osobno ten pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mężem nigdy analu nie miałam i nie chcę, najlepiej jak on nic nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak anal to tylko z kochankiem. Mąż nie powinien nic wiedzieć o takich sprawach. On jest od zarabiania pieniędzy i dostaje dwa razy w miesiącu po bożemu. Wtedy tylko leżę i czekam aż skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to trzech facetów potrzeba. Jeden z nich spuszcza się na buzię a dwoje kochają mnie w dwie dziurki. No i oczywiście nie raz tylko conajmniej dwa razy na zmianę. Ale po godzinie takiej zabawy muszę odpocząć. Całą noc nie wytrzymam chociaż nigdy nie wiadomo, bo to zależy od partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim wieku jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.50 taką dziewczynę powinno dopieścić z czterech lub pięciu chłopaków. Moją dziewczynę na mówiłem na czwórkę kolegów i początkowo się bała ale ja czuwałem więc się uspokoiła i przeżyła kilka niezapomnianych cudownych orgazmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żonka podczas pierwszej ciąży miała silną ochotę na seks w trójkącie. Lekarz nie miał żadnych przeciwwskazań do uprawiania seksu i dobrze się czuła. Wtedy można sobie pozwolić i mieliśmy ale nie w obie dziurki bo nie pozwoliłem bo to był szósty miesiąc. Gdyby dziewiątyto bez problemu bo by mmogła rodzić i po sprawie. Wtedy razem z kochankiem po dwa razy zaliczyliśmy seks z żonką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 i całą noc nie dasz rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całą noc to raczej nie dam rady. Zmęczenie daje znać o sobie. Ale jak odpocznę z pół godzinki to znowu mogę się kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to uprawiaj sport 6 facetów pierwsza trójka kończy i zaczyna regeneracje a kplejna trójka w ciebie wchodzi i tak w kółko całą noc powinno być minimum dla kobiety to 6 facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest z dwoma facetami ? Czy znały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w tym nic złego, wiele razy tak miałam i jestem z tego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks jest cudowny najlepiej z trzema ale trzeba byc naprawde dojrzalym ja z mezem zawczesnie sprobowalam psychicznie nie wytrzymal odszedl .lepiej zrobcie to na boku z kims czystym kulturalnym a do luzka przytargajcie dziewczyne leprza zabawa i zwiazek ocalicie kobieta ktora nie miala trzech k.....t...sow w sobie nie wie co to orgazm .polecam ale bez meza faceci nie wytrzymuja psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często tak robisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest, do seksu zbiorowego muszą być dwie dojrzałe emocjonalnie osoby, ja tak robię ale bez udziału i wiedzy męża bo on jest zazdrosny o mnie i jakby to zobaczył to koniec małżeństwa a tego nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 35 lat jestem rozwiedziona i aktualnie samotna, szukam fajnego faceta do sexu, od dawna fantazjuję o sexie z dwoma mężczyznami ale nigdy tego tak nie robiłam, warunek: mężczyzna nie musi być nie wiadomo jak przystojny ale żeby był zadbany, pachnący, kulturalny, z poczuciem humoru, fajnie gdyby miał kolegę do trójkąta, z którym są dobrze zgrani i potrafią zająć się kobietą. z wzajemnością oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
para nago - gdybyście chcieli zaprosić do udziału nowicjuszkę to napisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 14:10 Piekna, napisz do mnie na alotof@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×