Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kluseczki

Sala w okolicach Bielska

Polecane posty

Dziewczyny, Temat być może się powtórzy, choć przeszukiwałam już to forum pod tym kątem, ale za dużo interesujących mnie informacji nie znalazłam - sama niestesty niedawno przeprowadziłam się do Bielska, więc żadnego takiego miejsca nie znam. Poszukuję sali weselnej w Bielsku lub w okolicach, jednak mam jedno najważniejsze kryterium: musi to być sala gdzie mogę mieć własną kucharkę bądź catering. Większość sal w tym temacie, które podawałyście zakładają, że menu, kucharze, kelnerzy itp jest już w koszcie sali. Niewątpliwie ma to swoje plusy, jednak podwyższa cenę wesela, a organizujemy go sami. Dodatowo mamy bardzo fajną kucharkę. Wesele chcemy zrobić na około 150 osób plus trochę dzieci (ich nie jesteśmy jeszcze pewni). Na razie jesteśmy tylko na etapie rozglądania się. Gdybyście mogły polecić mi jakieś fajne miejsca byłabym wdzięczna. Słyszałam o OSP i nie wykluczam zrobienia tam imprezy, ale też w sumie w żadnym OSP na weselu nie byłam. Dodatkowym problem mamy taki, że musimy przenocować około 100 osób, więc byłoby super gdybyście miały jakieś miejsca gdzie tyle osób moglibyśmy pomieścić (nie musi to być w tym samym miejscu, ale nie daleko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info. Możesz powiedzieć coś więcej na temat tej sali? Jak to wyglądało u Was? Weszłam na ich stronkę i to jednak wygląda dla mnie tak, jakby oni mieli już full service, czyli najprawdopodobniej nie zgodziliby się na nasz catering lub kucharkę. Czy też organizowałaś wesele w ten sposób jak my byśmy chcieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka893
My mieliśmy wesele w hotelu Na Błoniach. Poprostu wspaniałe miejsce! Jedzenie pyszne, wystrój rewelacyjny- wszyscy goście zachwyceni. Polecam z całego serca http://hotelnabloniach.pl/blog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Szczyrku jakie piękne,nowe sale weselne "Romeo iJulia"i świeża "Biała Róża" w centrum obok "Marii".Szczyrk to prawie zagłębie weselne,śluby i przyjęcia są przez cały tydzień organizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na Błoniach gościem weselnym i wcale mnie tam nic nie urzekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczyrku hotel,, meta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz tylko salę to sobie wynajmij w strażnicy.Prawie każde osiedle taką dysponuje-Lipnik,Straconka,Leszczyny....maja kuchnię,zastawę łazienki,klimę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczyrku jest też duża sala weselna,własnie w OSP i tam łatwiej byłoby o noclegi dla gości.Chcesz płacić za 100 osób?To na pewno nie będzie tanio...i zależy w jakim terminie...bo czasem noclegi są 100% droższe/święta,ferie,targi,długie weekendy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podpowiedzi. Nie mamy za bardzo wyboru z nocowaniem gości - gdziekolwiek byśmy to wesele zrobili mniej więcej wychodzi nam tyle samo osób do przenocowania, a odległość zbyt duża, by porozwozić ludzi rano do domów (kilkaset km i to w różnych kierunkach). Próbowałam znaleźć strażnicę w Szczyrku, więc dobrze wiedzieć, że jest - na pewno ją sprawdzę. Co do pozostałych rad odnośnie hoteli itp - to raczej odpada patrząc jaka jest cena za osobę. Jeśli chodzi o termin to albo wiosna albo jesień bez jakiś szczególnych dat. Mam pytanie natomiast odnośnie właśnie sal OSP - czy ktoś z Was bawił się w takiej lub organizował tam wesele? Macie jakieś opinie na ich temat? Przyznam, że nie byłam nigdy na weselu w tym regionie, nie mam kompletnie rozeznania ani odnośnie sal, muzyki, cateringu itp... dlatego potrzebuję Waszych rad :) Wiemy, że z tym nocowaniem cenowo nie będzie wesoło, ale myślimy zaoszczędzić na innych rzeczach i wiele spraw załatwić samemu lub z pomocą rodziny i przyjaciół (np. dekoracje chcę zrobić sama, samochód mamy, ubrania raczej nie z salonu, obrączki to przetopione złoto itp... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczyrku ,w sali strażnicy jest już "Tawerna Bałkańska",która organizuje też wesela.Cieszy się też dużym powodzeniem,więc może to dobrze o niej świadczy.Warto sprawdzić albo poszukać w Mesznej,Bystrej,Wilkowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, na pewno ją sprawdzimy, tylko się obawiam, że po zdjęciach i po tym co piszą na stronie może być dla nas za mała. Czy ktokolwiek ma jakiekolwiek doświadczenia związane z organizacją wesela w OSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest też podobny temat założony dużo wcześniej,więc może coś ci podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczki
To znowu ja. Tym razem potrzebuje opinii na temat konkretnych sal. Przeszukałam w internecie wszystkie sale w okolicach, te OSP jak i restauracje przez Was podane. Na pewno zdecydujemy się na OSP. W pierwszej kolejności zastanawiamy się nad OSP Straconka z powodu bliskości, ale myślimy także o OSP Wilkowice, OSP Bestwina, OSP Łodygowice i OSP Dankowice. I tu potrzebowałabym Waszej opinii, bo nigdy niestety nie bawiłam się na weselu w tych salach. Czy ktokolwiek tam był lub robił tam wesele? Umawiamy się już na ogladanie tych sal, ale co innego oglądać surową salę, a co innego bawić się już w udekorowanej ze stołami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim poszukującym ciekawego miejsca na swój wymarzony dzień polecam Zajazdu u Przemka. Znajdują się tam dwie eleganckie sale- Kryształowa i Brylantowa. Jedzenie jest zawsze przepyszne i różnorodne. Bardzo dużo miejsca dla gości przy stołach jak i na parkiecie. Na zewnątrz budynku jest również ładnie i przytulnie. Dużym udogodnieniem jest możliwość zarezerwowania noclegów na miejscu. Polecam wszystkim. salakrysztalowa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykA

Ja sie ostatnio rozglądałam i nic ciekawego nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innej opcji jak wszystko razem, że sala, obsługa, jedzenie i poprawiny to nie braliśmy pod uwagę. My akurat w woj. lubelskim szukaliśmy i Sala Imprez Okolicznościowych w Zamościu nam przypadła do gustu. Bardzo fajni ludzie to prowadzą, otwarci na różne pomysły, którym starają się sprostać. Gościom się podobało, to my tym bardziej zadowoleni, że dobrze wybraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynka

Miałam w Kameliowym Zakątku  i było rewelacyjnie. Duża sala ,musieliśmy taką mieć bo mamy duże rodziny. Sala mega przystrojona bardzo elegancko. Dużo miejsca do tańca. Poza tym  mieliśmy wodzireja,którego polecono nam właśnie tam na miejscu. Jedzenie przepyszne, obsługa bardzo miła i we wszystkim bardzo pomocna. I co było ogromnym udogodnieniem dla nas to że mogliśmy zakwaterować gości w hotelu obok. super rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika11

My ostatnio byliśmy w Bohuminie w sali Pod zielonym dębem rezerwować termin 🙂 siostra też tam robiła i my też chcemy. Organizacja i kontakt z managerem, pomoc w trakcie przyjęcia, komfort noclegowy, zadowolenie gości, przepyszne i bogate menu, nowoczesne sale, piękna okolica - no wszystko było super więc jestem pewna że nasze wesele też będzie doskonale zorganizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Piękną salę mają w Bielsku właściciele Wróblówki 🙂 super miejscówka na wesele, naprawdę jest klimatycznie i elegancko. Wszystko czyste, zadbane, ja tam lubię też tak po prostu wpadać na obiady, ale ogólnie sala super pod wesela 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja szczerze mogę polecić wesele w Hotelu Pinocy w Lędzinach (w sumie całkiem blisko Bielska 😂😎). Cenowo wyszło nas naprawdę świetnie, a w dodatku organizacja przebiegła w stu procentach po naszej myśli. Goście też zachwalali między sobą, więc byliśmy z mężem dumni z siebie 😁.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogi

Ja się podpisuje pod Wróblówką, w te wakacje na dwóch weselach tam bylam i było super. Te jedzenie! pyszności serwuja. I na obu weselach tak samo wszystko było udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×