Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mago55

Czy kupujecie ubrania w sieci?

Polecane posty

Jak to u Was wygląda?Czy często kupujecie ubrania dla siebie, mężów czy dzieci w internecie?Zastanawiam się nad otwarciem sklepu w internecie z odzieżą. Samo zaopatrzenie się w towar nie jest aż tak drogie (np:http://larado.pl/hurtownia-odziezy-dziewczecej/ ceny dość korzystne) i zapewne można oddać niesprzedane rzeczy. Co sądzicie o pomyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katanatmka
Założenie sklepu to skomplikowana sprawa i nie jest takie łatwe jak się wydaje :) a co do zakupów to ja jak najbardziej kupuję ciuchy w internecie bo jest często dużo taniej a i nie zawsze mam czas jeździć po sklepach. W internecie można często znaleźć dużo promocji na ładne ciuchy :) często dużo przecen jest w http://romaboma.pl/, bluzki to nawet po 10-20zł kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kupowaniem ubrań w sieci jest tak, że trzeba mieć sprawdzonego dostawcę, bo wiadomo że różnie jest z jakością i rozmiarówką. Ja zawsze kupuję na http://alitopbrand.pl/ i nigdy się jeszcze nie zawiodłam. Mają dobrej jakości rzeczy i do tego tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
Raz kupiłam, wolę w sklepie tradycyjnie. Nie wiem zbyt z czego to wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sieci jets dużo większy wybór, http://damskie.net/81259,ciemno-zielona-sukienka-damska-ennywear-220044,poz.html ostatnio taką sobie kupiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że tak :) i najczęściej właśnie są to ciuchy. ;-) Zazwyczaj mam czas dla siebie późnym wieczorem, więc wtedy na spokojnie siadam z ciepłą herbatą i laptopem i szukam perełek. :) Sieciówki już mi się znudziły, ostatnio odkryłam za to wyjątkowy sklep -> https://pasujemi.pl/ Mają niebanalne ubrania i świetne porady stylistki, polecam z czystym sercem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście! Tam największy wybór. Poza tym jest szansa, że się nie będzie miało tego samego, co wszyscy dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania211
Jasne, że tak - pamiętaj, że w sieci zawsze masz prawo zwrotu, gdy coś Ci się nie podoba :-) Ja na przykład lubię ubrania patriotyczne, bo wiem, że są produkowane w Polsce i są z bardzo dobrych materiałów - jest na przykład koszulka marki Polsky z przedłużanym tyłem http://polsky.pl/odziez-patriotyczna-damska/luzna-patriotyczna-koszulka-typo-z-przedluzanym-tylem-czarna Ogolnie polecam zakupy w sieci, ale ze sprawdzonych źródeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy w sklepach internetowych należą do moich ulubionych, ponieważ odzież jak i bieliznę mogę kupić tutaj znacznie taniej, przy czym jakość jest naprawdę bardzo dobra, Do moich ulubionych sklepów należy E-zmyslowabielizna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE!!!!!!!!!! Nie ten kolor, nie ma możliwości dotknięcia. Wolę iść na osiedlowy rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE!!!!!!!!!! Nie ten kolor, nie ma możliwości dotknięcia. Wolę iść na osiedlowy rynek. Mam tam swoje ulubione sklepiki z polskimi rzeczami i zawsze mogę sobie fajno porozmawiać ze Sprzedawcami :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także wybieram dobre sklepy internetowe co do których mam zaufanie, np jeżeli szukacie płaszczy damskich które są wysokiej jakości wykonania, to polecam Zartex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta900
Mam być z Wami szczera to sama szukam zawsze najciekawszych promocji i dopiero później wybieram się na zakupy :) Ostatnio znalazłam stronę oraz aplikację na androida http://high5.zone/ i jestem mega z niej zadowolona :) Ułatwia życie i pomaga znaleźć najlepsze promocje w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuję ubrań w normalnych sklepach, zakupy robię tylko w sieci :) Za jednym kliknięciem mam nieograniczony dostęp do wszystkiego, czego w danej chwili potrzebuję :) Moim ulubionym sklepem jest www.mosquito.pl zdecydowanie zostawiam w nim połowę swojej wypłaty :D Zawsze jest tyle fantastycznych ciuszków, że ciężko mi wybrać jedną, czy dwie rzeczy :) Dodatkowo paczki przychodzą ekspresowo, więc nie muszę się długo niecierpliwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o zakupy w internecie, to polecam stronę www.cozacena.pl , jest to strona na której łatwo porównamy cena produktów, kupimy najtaniej i jakościowo również dobrze. Strona także skraca nam czas wyszukiwania najkorzystniejszych ofert. Zakupimy na niej wszystko czego potrzebujemy ponieważ posiada bardzo duży i rozmaity asortyment zaczynając od erotyki a koncząc na zdrowiu. Korzystam z tej strony od lat i wciąż zarażam nią przyjaciół, znajomych i rodzinę.Każdy jest zadowolony i chwali się nowymi perełkami. Jak to na portal internetowy często są jakieś rabaty lub wyprzedaże i wtedy za malutkie pieniążki kupimy świetne rzeczy,służące nam długimi latami.Przy zakupie wiekszej ilości rzeczy tak zwanych hurtowo mamy tansza przesylke i bardzo korzystny rabat.Polecam tą stronę osobą,w każdym wieku i ludziom z brakiem czasu a takze malymi funduszami.Dzięki temu portalowi nie musimy meczyc się stojąc w kolejkach do przymierzalni i kasy.Mamy wszystkie rzeczy w jednym miejsc. www.cozacena.pl to jest fajna porównywarka cen, bo można przekonać się o cenach różnych produktów w jednym miejscu, a nie trzeba chodzić po sklepach, stać w kolejkach, i tym podobne.Sami porównajcie sobie ceny na tym portalu i korzystajcie z niego do woli. Serdecznie polecam wam i waszym znajomym. Pokazujcie tą stronę dalej,bo warto! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w odzież sportrtową, bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także modele Rc, zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebixal
sklepów w sieci jest mnóstwo, ja przede wszystkim w sieciowe zakupy zaopatruję się na denley.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zapraszamy do siebie jeżeli poszukiwana jest odzież dla mężczyzn :)) I nieważne czy szukamy czegoś dla dorosłego mężczyzny czy nastolatka - na pewno każdy z nich się u nas doskonale odnajdzie. ---> www.Ombre.pl <--- Zapraszamy do sprawdzenia nas i ocenienia samemu. W razie pytań służymy pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu napisał , że kupił sukienkę w sklepie damskie.net. Tak się składa, że ja też poznałam ten sklep i jestem bardzo zadowolona. Teraz , na wiosnę tworzę sobie różne zestawy ubrań wg najnowszych trendów - spodnie lub spódnica, żakiecik, bluzeczka. I właśnie w tym sklepie kupiłam kilka niedrogich, ładnych bluzeczek pod żakiet. http://bluzki.damskie.net/bluzki-producenta-enny-ennywear.html Bluzeczki są z dobrej tkaniny, polskiego producenta, można je dopasować do różnych zestawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest bardzo duża konkurencja. Na taki sklep będzie trzeba wydać całe swoje oszczędności, ale i tak nie masz pewności czy się wybijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinsza
Ja na ogół nie lubię sklepów, w ogóle nie lubie ludzi i tych tłumów. Męczą mnie i przerażają. Dlatego tak kupuję w sieci, a najczęściej na e-kaja bo lubię dobrze wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w większości zamawiam przez internet :) Jeśli chodzi o ubrania to zamawiam właściwie tylko z jednego sklepu www.mosquito.pl ponieważ znam już tam rozmiarówkę i wiem, że ubrania są naprawdę porządne i na pewno będę zadowolona z zakupu. A jeśli chodzi o buty to szczerze wam powiem, że już nawet nie pamiętam kiedy kupiłam jakieś w normalnym sklepie :P Na internecie jest o wiele taniej, poza tym ciągle są jakieś promocje, a wymiary są tak dokładnie podane, że jeszcze nie zdarzyło mi się żeby jakiś rozmiar nie pasował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×