Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co dalej z tym

Poznałem starszą kobiete

Polecane posty

Gość co dalej z tym

numerowo jestem tuż po 40stce, ona między 5-10 lat starsza powiedzmy. Na razie kontakt na fazie przyjacielskiej. Czy to ma dalej sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ru/chan/ko zawsze ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde masz po 40tce i zadajesz takie dziecinne pytania? Dorosle osoby nie kieruja sie wiekim jako kryterium powodenia zwiazku, tylko charakterm partnera. I co, nie wumiesz decyzji podjac, tylko pytasz internetu? Chyba masz 14 lat nie 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dalej z tym
czy związek taki ma przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a czy my mamy szklana kule i czarnego kota? Zwiazek sie buduje krok po kroku i utrzymuje tak dlugi jak to odpowiada obu stronom. A ty sie pytasz tak jakby bylo zapisane w gwiazdach. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaler nie wino
może któraś stara panna ci czarnego kota pożyczy to się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie? Ale tu nikt Ci nie odpowie. Sam będziesz to wiedzieć. Dla miłości nie ma granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara panna jestem i co z tego
Nie chciałabym takiego mężczyzny który w wieku 40 lat... pyta na babskim forum co robić:O Ktoś wspomniał czarnego kota - JESTEM starą panną kotów nie posiadam więc Ci nie pomogę :P Lepiej dobrze zjeść niż podobać się byle komu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze oha nie chce zadnego zwiazku? Moze chce tylko popisac! A poza tym kto to moze wiedziec? MOze chemii nie bedzie a to tez jest wazne. Nie stworzysz zadnego zwiazku bo Ty nie potrafisz samodzielnie decyzji podjac. Powodznia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ty chcesz z nią robić? Seks z kobietą przed 50-tką? Brrrr.. Dzieci z nią już raczej mieć nie będziesz - skończył się jej termin ważności. Nie lepiej poszukać młodszą? A bogata chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj -"numerowo jestem tuż po 40stce, ona między 5-10 lat starsza powiedzmy. Na razie kontakt na fazie przyjacielskiej. Czy to ma dalej sens?" XXX Panie Autorze! Ma sens w zależności jaka jest u Was sytuacja tzn. czy oboje jesteście wolni. Jeśli tak- ruszaj kolego "do ataku" i popchnij tę Waszą relację do przodu, może nawet jest szansa, żeby zalegalizować ten związek ( osobiście jestem przeciwniczką "kocich łap i tych nowoczesnych związków bez ślubu ). Ja mam podobną sytuację (kobieta) popisuję z młodszym jak Ty facetem (oboje jesteśmy wolni- panna, kawaler - nie mamy dzieci), jestem wykształcona, bogata- "tylko brać", ale mój netowy przyjaciel jakiś taki nieskory do rozwinięcia tej znajomości. Niedługo minie rok tego "internetowego pisarstwa" i chyba przed końcem roku ZASKOCZĘ GO i zakończę tę znajomość, bo mnie już męczy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kobiety wyzej: Daj spokoj i nie marnuj juz swojego czasu! NIc z tego nie bedzie, tacy faceci ,ktorzy nie potrafia podjac decyzji albo sie zadeklarowac nie sa odpowiednimi partnerami na przyszlosc. Szkoda, ze zmarnowalas rok! Takie internetowe znajomosci pochlaniaja mnostwo czasu i niestety rzadko rokuja przyszlosc.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogata osoba nigdy by nie napisała o sobie ,, BOGATA''. Dla takiej osoby bogactwo to jak włosy na głowie. Oczywista oczywistość. Faceci nie szukają panien z kasą, a z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, oj tam liczą się feromony nie kasa i nie to ile ktoś ma lat ..no może być zabawa, niepoważne spotkania, to bierz pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczny i pomysłowy
czy kobiety pod 50tke i dalej wogóle mają jeszcze seks? czy są w stanie mieć orgazm? czy chce im się seks, no bo jak już nie są płodne to po co seks taka by uprawiała? Termin ważności to chyba menopausa i wtedy ochota na seks chyba im mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam w zyciu dwoch mlodszych partnerow, odradzam, niedojrzali, nie odpowiedzialni tylko zabawa w glowie.. obydwaj mieli po 20pare lat, jeden nawet pod 30tke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj - KLASĘ mam szanowny Panie, a o "kasie" pisałam, żeby "przybliżyć jaka jest sytuacja" i NIE OBNOSZĘ SIĘ Z TYM. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes pewnien, ze masz +40? Stawiasz pytania jak nastoletni chlopiec z pryszczami na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki kacząt
oj baby, wy ciągle chore psychicznie, przykre, bo z niektórych z was mogłoby coś być. Może choroba psychiczna to z braku roohania? Wygląda na to że jest zależność roohania do psychiczności danej sztuki. Więcej roohajcie zamiast leki na psychoze brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapoznać się z tematem feormonów. Zobacz: www.feromony.pl/jak-feromony-dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.10.24 -'Polecam zapoznać się z tematem feormonów" XXX Ale jak feromony zadziałają, jeśli chce się kogoś poznać przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co słychać u Pana Autora i jego "starszej" znajomej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu.Kobiety się szybciej starzeją.podniecaja cie babcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -"Nie ma sensu.Kobiety się szybciej starzeją.podniecaja cie babcie" XXXXXXXX Mężczyźni starzeją się JESZCZE SZYBCIEJ, tylko ten fakt do nich nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widzisz autorze nie wywróżymy tobie przyszłości żaden związek nie ma gwarancji na przyszłość bo nie o wiek tu chodzi tylko kto z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do seksu niektóre kobiety po menopauzie nabierają ochoty bo nie grozi im ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dalej z tym
gość 2016.10.28 A co słychać u Pana Autora i jego "starszej" znajomej? >>> napisała że się we mnie zakochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co dalej z tym dziś -">>> napisała że się we mnie zakochała" XXXXXXX No to na co czekasz?! Działaj! Czy wy-dzisiejsi mężczyźni potraficie podejmować jakieś KONKRETNE decyzje co do kobiet ( poza roo...niem oczywiście )?! Działaj Autorze, działaj "kobietka" czeka, żebyś się określił. Życzę powodzenia i daj nam znać jak się to dalej potoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dalej z tym
gość dziś ale mnie nie interesuje seks, bardziej przyjaźń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×