Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy byłyście kiedyś w strefie saunowej?

Polecane posty

Gość gość

Mam problem. Mój mąż dostał w pracy w ramach nagrody wejściówki do strefy saun w pewnym ośrodku. Są tam różnego rodzaje sauny, groty, baseny itp itd. Wszystko pięknie, ale tam panuje strefa nagości. Nigdy w takim miejscu nie byłam. Powiedzcie, czy trzeba tam cały czas chodzić nago? Czy poza saunami można się okrywać ręcznikiem? Czy do każdej sauny trzeba wejść bez ubrania? Jak z basenami? Jestem trochę zestresowana tym wyjściem, zamiast się cieszyć bo moje ciało po ciąży jest dalekie od ideału...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy jaka sauna. Bylam w kilku i żadna nie wymagała chodzenia nago ale trzeba było być bez stroju kąpielowego w ich 'prześcieradle' albo ręczniku. Oczywiscie namawiano przy wejsciu aby sie roznegliżować i nie wstydzic ale finalnie zalezy to od Ciebie co zrobisz. Nie ździw się jak zobaczysz nagie fajne laski albo facetow bo w takich miejscach pełno osob ktore nie mają oporów. Ja w saunie parowej będac jedynie z mezem sie troche odkryłam a tak zakrywalam swoje kobiece wdzieki. Moze nie doroslam do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko zboczuchy chodzą w miejsca gdzie trzeba sie rozbierać przy obcych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na terenie "ogólnym" możesz chodzić w ręczniku, do sauny wchodzisz bez. Też sądziłam że będę skrępowana, ale było ok. Nikt nie zwraca na nikogo uwagi, kwestia przyzwyczajenia. A relaks ekstra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne laski.... super :( ja mam lekką nadwagę po ciąży i mam iść do miejsca gdzie chodzą fajne laski nago?... chyba jednak sobie odpuszczę, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miroska11
ja tam byłam w Krakowie w saunarium borowinowa i myślę ze to jest jeden z lepszych kompleksów jakie są. różne łaźnie, spokój, kameralnie. a uwielbiam saune i to jak się doskonale czuję po saunie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie odpuścisz i pójdzie sam - bedzie sie gapił na łaski, chociażby z nudów. Jak pójdziesz ubrana czy owinięta - to samo. Jesli będziesz nago, bedzie patrzył na ciebie i sprawdzał, czy ci sie aby nikt nie przygląda. Mowię z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszka23
a ja olewam osoby które natarczywie się patrzą na mnie. uwielbiam saunę, doskonale się czuje po niej wiec chodzę. a teraz jest ten nowy kompleks Borowinowa, jest tam ładnie i kameralnie! dla mnie super klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam niedawno w białce tatrzańskiej bylam badzo bardzo skrepowana sa osoby, ktore nie zwracaja uwagi na innych ( glownie pary).ale w wiekszosci wchodza faceci w roznym wieku. Na mnie gapil sie gosc taki 60 plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeprowadzce do Austrii byłam pierwszy raz w takiej "nagiej" strefie saun z jacuzzi. Pomiędzy saunami i różnymi małymi basenami większość chodziła w białych szlafrokach ale zdarzyły się i osoby, które chodziły całkowicie nago. Do sauny jak i do "basenów" należało wejść bez zadnego okrycia. Szczerze ? Nikt nie zwracal na to uwagi. Komfort o niebo lepszy niż siedzenie w stroju kąpielowym czy w ręczniku. Wstęp normalnie +16 albo +18 Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę często do term. Wiadomo, najgorzej jest się przełamać i rozebrać, ale potem to już norma. Na korytarzach wszyscy chodzą w ręcznikach. W saunie suchej tez można być w ręczniku, ale zawsze wszyscy sa rozebrani. Natomiast w basenach i saunach parowych obowiązkowo trzeba być nago. Jeżeli sie wstydzisz, to zacznij od sauny parowej. W gęstej parze mało kto będzie cię widział i oswoisz sie z nagością. Potem już będzie z górki. Nie wiem dlaczego, ale w takich miejscach większość to faceci, najczęściej w średnim wieku i starsi. Kobiet jest mało i przez rok systematycznego chodzenia widziałam kilka o ładnej figurze. Większość to typowe kobiety z brzuchem, cellulitem i obwisłymi piersiami. Nie jestem idealna, ale mam niezłą figurę i moim (skromnym ;)) zdaniem wyróżniam się na plus. Nie zauważyłam jednak, aby ktoś się na mnie gapił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obleśnych propozycji nie było ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×