Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama_po_cc

Mamy które miały cc. Proszę o radę.

Polecane posty

Gość Mama_po_cc

Ile mialyscie cc i w jakich odstępach czasowych. Ja jestem po dwóch, pierwsza prawie 6 lat temu druga rok temu. Chcielibyśmy się teraz zacząć starać o trzecie dziecko ale trochę się boję że to może za szybko Doradzcie coś. Jak to było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwójkę dzieci, cesarki w odstępie ok 22 meisięcy. Zastanawiam się, czy trzecie dziecko przez cc to bezpiecznie? Bo na poród sn pewnie się już nie piszę, cesarki były planowane. Ile w ogóle można mieć cc i jaki musi być odstęp od ostatniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teoretycznie nie więcej niż trzy cc, można spróbować porozmawiać o podwiązaniu jajowodów w trakcie trzeciej cc - wtedy jest to legalne. kolejne ciąże są stanem zafrożenia zdr i życia. Najlepszy odstęp pomiędzy cc to 2 - 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_po_cc
Kurcze no ja się właśnie zastanawiam czy teraz to nie za wcześnie na trzecią cc. Gdybym zaszła w ciążę do końca roku to cc miałabym ok 2 lata po. I tu jest właśnie pytanie. Zalecany odstęp 2-3 lata pomiędzy cesarkami, czy pomiędzy ostatnia cesarka a zajściem w następną ciążę. Niby pytałam swojego gin ale on mówi że ryzyko jest zawsze i nikt nikomu nie zagwarantuje że blizna się nie rozejdZie, jak i rok po cc tak i np cztery lata. Czy któraś z Was miała podobnie. Bo to że chce trzecie dziecko to pewne ale chcę je mieć rozsądnie. Niektórzy twierdzą Że nie jest też wcale powiedziane Że dopuszczalne są trzy cesarki. Kurcze co lekarz to inna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×