Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koneser po 40

Seks z kobietą po 40stce jest zupełnie inny niż z jakąś małolatą

Polecane posty

Gość koneser po 40

myśle że kobiety po 40stce lepiej i pewniej czują się z własnym ciałem, są mniej wstydliwe, bardziej opanpwane, bardziej namiętne itd. sam miodzik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One niczego się nie wstydzą, są świadome swojego piękna/ piękne kobiety/ i idą na całość pod warunkiem że pan też wie co do czego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalman

I nie wyśmieją gdy nam coś nie wyjdzie, tylko spokojnie pokażą jak powinno się coś zrobić, dotknąć, zachować.

Ja uwielbiam takie kobiety. Niestety miałem tylko 3 w tym wieku. Było pięknie, z jedną spotykałem sie rok i 7 miesięcy. Tęsknię wciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czemu się rozstaliscie skoro była taka cudowna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalman

Bo poznała faceta w swoim wieku a dokladnie tylko 4 lata mlodszego

Ja nie mam jeszcze 30 i teraz żałuję że nie walczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderator

kobieta po 40 stce jest jak wino. wolicie tanie czy droższe wino ? ;) małolaty przed 30 stką to płytka rozrywka :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Bolek napisał:

Może te pokolenie tak ma, jak miałem nieco więcej niż 20 lat postanowiłem poderwać 40 i myło to traumatyczne przeżycie, byłem przyzwyczajony d młodych ciał... Do tego zero inwencji w seksie, loda nigdy nie robiła, niby chciała zaszaleć ale nic nie umiała... Teraz się zgodzę że te które szalały za młodu i da doświadczone po 40 mogą jeszcze bardziej się odtworzyć. Ale nie na to jak młode piękne cialo

TO pokolenie, analfabeto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzegeta

Tylko diabeł się cieszy na takie zachcianki i zaciera ręce jak ludzie sami wchodzą jemu w sidła. Życie jest zbyt krótkie aby je tak marnować. W jego ciemnym królestwie jest jeszcze wiele wolnych dołów z ogniem na wieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×