Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy znacie jakies kobiety spod znaku blizniaki?jakie one są??

Polecane posty

Gość gość

czy znacie jakies kobiety spod znaku blizniaki?jakie one są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak znam, to same suczyska i frustratki, ponadto psychopatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliznieta - zdecydowanie NAJgorszy znak. Skorpion moze i wcoorfia, ale w gruncie rzeczy jest nieszkodliwy na dluzsza mete, czasem do srra jakims do bolu szczerym komentarzem, ale za tymi ktorych kocha skoczy w ogien. Blizniak na odwrot, niby mily w obyciu, powie to co ktos chce uslyszec, a naprawde tylko czeka zeby kogos zniszczyc. 100% psychopatolki w psychopatolce ,takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tak piszesz?nie rozumiem. ja slyszalam,że blizniak to jeden z najsympatyczniejszych znakow zodiaku. mily i towarzyski.z nimi mozna konie krasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blixnięta to falszywce dwulicowce zaklamane ,NIKOMU noe polecam znajomosci z nimi ,zwlaszcza jesli chodzi o baby spod tego znaku ,plotkary ,pustaki i obrazone na caly swiat ksiezniczki ; pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blizniaczkafrustratka
tak to prawda co tu pisza o moim znaku zodiaku, taka wlasnie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olaboga, byle jak najdalej od bliźniąt... nie żebym wierzyła w horoskopy czy coś, ale akurat od tego znaku wolę przebywać zdala, przynajmniej po tym czego dowiedziałam się od szwagierki, mianowicie wszystkie kobiety z jej miejsca pracy to bliźniaczki albo skorpiony i niby skorpion taki to straszny i wredny, a to jest dla niej jedyna opora przed wrednymi babami bliźniaczkami, które kombinują jak by tu jej nie wygryzc z roboty.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAJwredniejszy znak we całym zodiaku, na ogol sa to numerologiczne 1, tez wcoorfiajace niemilosiernie x dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHalina
no chyba trollujecie tutaj, przecież niemozliwe zeby ktoś byl tak głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani Halinko, zaden troling, sama prawda : ) chyba pani jeszcze nie spotkala na swej drodze osoby spod znaku BLIXNIĘTA ,inaczej nie wystawiala by pani takich zarzutow do piszacych tu ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuwa
Blizniaczka odbila mi badboya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoncz gnic na kafe i wyjdz do ludzi bezplodna babo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noewiem do kogo piszesz, ale ja i owszem, wyjde se ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjdź. I nie wracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPrakseda
Mój były to bliźniak, moze i nie był kobietą, ale rzeczywiście okazal sie taki jak tu opisujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też spotykałam się z bliźniakiem i dziękuję, że w porą oprzytomniałam. Egoista, furiat, zawsze ma rację, jak masz inne zdanie to jesteś kretyn, zawsze niewinny, chamski i bezczelny. Uff...to już za mną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam że ludzie tak odbierają nas bliźniaków :) masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedna kobiete. Bliźniak dwie twarze! Omijać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiedziałam że ludzie tak odbierają nas bliźniaków masakra x To nie ludzie tylko jedna chora psychicznie i znerwicowana blaza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż to bliźniak - do rany przyłóż, mój syn też bliźniak - chyba jasne, że nic złego o nim nie napiszę :) kochane dziecko. Moja wieloletnia przyjaciółka, która ostatecznie okazała się bardzo wredna, też niestety bliźniak, więc chyba nie ma reguły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierniczę ale wścieklizny debilka dostała. zaraz ludzi pozagryza jak się z nią nie zgodą. za robotę się weź julita głąbie po gimnazjum bo konkubent kopne cie w zad i wrócisz na ulicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam koleżankę spod znaku bliźniąt i nic co tu napisane się nie zgadza. Dziewczyna do rany przyłóż do tego stopnia, że ludzie to wykorzystują i dzwonią do niej jak czegoś chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bliźniaczka życie uratowała choć lekarze bezradnie ręce rozłożyli. Nie musiała tego robić bo żadnych korzyści nie miała a jednak pomogła i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam od piaskownicy przyjaciolki Blizniaczki - sa kochane, subtelne, predzej same sie wystawia i sa czyjas ofiara niz kogos skrzywdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o znów przyszła upośledzona umysłowo julita co ją matka zapomniała urodzić na czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż to bliźniak i jest jednym z najlepszych znaków :p. Trafiłam na sukowate panny, wagi i ryby więc tu chyba nie ma zasady. Jedyne co zauważyłam to to, że bliźnięta bardzo lubią być liderem grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś zaraza dlatego zostałaś panną z nieślubnym bękartem i nawet kiep z kulawą dopą się za tobą nie obejrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×