Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

obmacywal moja żonę

Polecane posty

Gość gość

W drodze powrotnej z wesela okolo 6 rano wracaliśmy z wesela,ja zajęłam fotel obok kierowcy,a zona usiadła z tylu miedzy kuzynem i obcym biesiadnikiem,gdy po powrocie do domu i malej drzemce obudziliśmy się,zona opowiedziała mi,ze ten obcy zaczął ja w pewnym momencie obmacywać,ze włożył jej rękę pod spódnice i złapał za c***,ze ja miętosił,no i ze ciągle tą rękę mu odsuwała,ale nie chciała robić z tego afery.bo syn siedział za kierownicą i bylo by jej wstyd,zapytałem czy ja to podnieciło,odparła ze nie,ale na twarzy był szelmowski uśmieszek,wtedy powiedziałem jej ze mnie ta sytuacja podnieciła,zastanawiałem się nad tym dłużej czy moja reakcja była normalną czy na starość wali mi w dekiel,a mam juz 50+,odpiszcie czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy każdym badaniu ginekolog obcy facet obmacuje cipkę twojej żony i nic. Ja zawsze mam męża przy każdym macaniu cipki przez ginekologa i wspierał porody. Trafiają się nawet ginekolodzy zboczeni jak u tej pacjentki. ...Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście małżeństwem lesbijskim, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ginekolog to tylko lekarz,ktory kazdego dnia dotyka kilka,a nawet kilkanascie c**ek,a mnie zaswitalo w glowie,ze gdybym siedzial obok to piescil bym jej piersi i calowal sie z nia,patrzac jak zona rozchyla nogi zeby mu ulatwic pieszczenie krocza,a to juz wydaje mi sie jest maly odchyl od normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ginekolog to tylko lekarz!???? Nasz ordynator ginekolog tylko lekarz badający wiele kobiet zostawił żonę i rodzinę dla pacjentki ten tylko lekarz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspieral porody, kope lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to facet ma k****a i kim by nie był ginekolog , urzędnik itp..... zawsze ma ochotę na ładną cipkę i na macanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym chciala, zeby kiedys jakis mezczyzna wsadzil reke pod spodniczke mmm np. podczas jazdy pociagiem albo drugi pasazer w taksowce. Zupelnie obcy, bez zobowiazan i bez slowa. Jestem kobieta i podniecaja mnie takie mysli ale malo jest chyba facetow, ktorzy odwazyliby siena to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boja sie by nie oberwac w twarz,bo nie wszyskie kobiety maja taka fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jesli jest starym dziadem i wsadzi bez 'uprzedzenia' mlodej dziewczynie reke pod spodnice no to sory. trzeba znac granice i miec troche rozumu, poobserwowac chwile czy kobieta bylaby chetna na taka zabawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem kiedyś świadkiem gdzie na ruchomych schodach złapał dziewczynę która była z chlopakiem obcy facet. Chłopak zaczął bronić swojej dziewczyny ale ona się uśmiechnęła i zaczęła rozmowę z obcym. Podsłuchiwałem i mnie zaskoczyło to że spytała czy chce seksu w trójkącie.Chętnie się zgodził a jej chłopak cały poczerwieniał ale przystał na seks. Facet chwycił za drugą rękę dziewczynę bo drugą złapał jej chłopak i odeszli. Podnieciła mnie ta sytuacja. Oboje faceci byli przystojni a i dziewczynie nic nie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem mezakta i mnie kreci nieraz obmacywanie na imprezie itp. Jak jest ktos chetny max do 26lat - zapraszam, napisze na maila jakiego poda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani ja nie pisalem ze chcialbym trojkat,tylko ze opis faktu jaki przezyla moja zona troche mnie podniecil,podejzewam ze gdybym siedzial obok niej i to zobaczyl to byla by awantyra,ale po fakcie przyjelem to w inny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspominający onanista
Kiedyś z moją żoną, jej siostrą i mężem wracaliśmy z wesela. Mąż siostry mojej żony siedział z przodu przy kierowcy i przysnął "zmęczony" weselem. Ja siedziałem z tyłu, pomiędzy moją żoną a jej siostrą. Żona też była dość "zmęczona" i szybko zasnęła. Na początku trochę rozmawiałem z kierowcą i z siostrą żony. Po jakimś czasie gadka z kierowcą urwała się. Zażartowałem jeszcze do siostry żony, że z tyłu jest ciasno (faktycznie samochód nie był duży) i żeby przesunęła udo bo napiera na mnie. Miała na sobie sukienkę, która kończyła się nad kolanami. Na udach trzymała marynarkę męża, bo ten zapomniał ją zabrać z sali weselnej. Zaśmiała, żebym sam się przesunął bo to ja się rozpycham. Niby żartem włożyłem rękę pod marynarkę i złapałam ją za kolano.Poczułem dotyk materiału rajstop. Ona ścisnęła nogi tak, żebym nie mógł zbytnio ruszać dłonią. Niby w żartach zacząłem dyskretnie kręcić dłonią, napierać na boki tak, że dłoń przesunąłem lekko w stronę ud, ale niezbyt jeszcze mocno. Trochę się ze mną w ten sposób podroczyła zaciskają i puszczając kolana ale po chwili uścisk kolan zelżał. Nawet nie patrzyliśmy na siebie. Wszystko odbywało się dyskretnie, tak aby kierowca nic nie zauważył. Ośmielony brakiem jej reakcji posunąłem dłoń głębiej pod sukienkę. Przesuwałem powoli, bez zbytniej natarczywości. Wtem poczułem dotyk koronki i zaraz potem dłonią dotknąłem odkrytą skórę. Siostra żony miała na sobie pończochy. Szok!!! Zagotowałem się dosłownie. Wtedy dopiero spojrzałem na siostrę żony, miała przymknięte oczy ale myślę, że nie spała. Nie wycofałem dłoni. Po krótkiej chwili ruszyłem dłonią jeszcze wyżej. Przesuwałem palce masując delikatnie skórę ud, powoli aż wyczułem materiał majtek. Wyczułem też, że pod majtkami nosiła wkładkę higieniczną. Ze strony siostry żony nie było żadnej reakcji. Żadnego sprzeciwu. Dotknąłem majtek w tym miejscu, gdzie powinna być łechtaczka. Znowu żadnej negatywnej reakcji. Podniecony rozpocząłem delikatny jej masaż. Masowałem dwoma palcami, uda lekko rozchyliły się, żadnych spojrzeń, żadnych słów. Masowałem dłuższą chwilę, starając się zachować dyskretne tempo. Po jakimś czasie odchyliłem materiał majtek z podkładką, palcami dotknąłem cipki siostry mojej żony. Znowu żadnego sprzeciwu z jej strony. Przez chwilę masowałem cipkę, rozkoszowałem się jej miękkością, ciepłem, wilgocią. chyba była wydepilowana albo krótko przycięta. Po kilku minutach wróciłem do masowania łechtaczki, teraz już dostępnej dla moich palców bez materiału majtek. Pod opuszkami czułem ją wyraźnie, była twarda, palce miałem wilgotne od soków z cipki. To ułatwiało masaż. Masowałem jej cipkę ******* okrężnymi, co jakiś czas lekko ściskałem między palcami. Mój członek mało co nie wyskoczył ze spodni taki był naprężony. Niestety ze strony siostry mojej żony nie było reakcji adekwatnej do tego co ja robiłem. W pewnym momencie poczułem jak siostra mojej żony napina się w pozycji siedzącej, uda zacisnęły się. Usłyszałem też a raczej można powiedzieć, że wyczułem p*******ch jej ciała, że szybciej oddycha. Kilka razy zacisnęła szybko uda na mojej dłoni, ja nadal masowałem. Miała orgazm. Po chwili lekko dotknęła przez marynarkę moją dłoń. Dla mnie był to jednoznaczny sygnał abym przestał. (moja żona w podobny sposób reaguje po orgazmie, delikatnie odsuwając moją dłoń, gdyż jak mówi po wszystkim łechtaczka przez pewien czas jest drażliwa przy dotyku) Wycofałem dłoń i czekałem z nadzieją, że siostra mojej żony odwzajemni się chociaż krótkim dotykiem mojego członka, który był naprężony do granic wytrzymałości. W tym celu przesunąłem nawet na swoje nogi marynarkę jej męża. Niestety nic takiego nie nastąpiło. Dalsza podróż minęła w ciszy. Po wyjściu z samochodu było tylko zwyczajowe - to cześć, trzymajcie się. Za dwa - trzy dni, gdy spotkaliśmy się u nich w domu patrzyła mi w oczy jakby nigdy nic się nie stało. Nigdy też nie wracaliśmy do sprawy i nie poruszaliśmy tego tematu. Tylko ja od czasu do czasu zwalę sobie konia wspominając ten powrót z wesela i marząc, że może kiedyś nastąpi podobna okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylo z***biscie ekstra przezycie,az Ci zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podeszłam do sprawy z premedytacją i gdy wychodziliśmy na spotkanie w luźnej sukience i bez majtek. Wiedziałam że na mnie leci jeden z kolegów męża. Gdy nadarzyła się okazja i się zbliżył do mnie i zaczął mnie podrywać stanowczo i złapał mnie za dłoń wtedy pokazałam mu na co mnie stać. Przytrzymałam jego dłoń i poprowadziłam na swoje krocze gdy poczuł moje wargi wtedy zauważyłam jak stanął mu członek. Po chwili spytał czy miałabym chętkę na niego bo on tak. Powiedziałam musze spytać męża. Mąż się zgodził oczywiście tylko w obecności męża. Po spotkaniu przyjechał do nas i spędził upojną noc i kilka stosunków. Cipka mnie bolała kilka dni przez mocne rżniecie kochanka i męża na przemian warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za sucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej pamiętam nasze pierwsze wyjście do swingers clubu. Do żony przypiął się jeden singiel a wiedziałem od niej, że jej się podoba bo wcześniej zwróciła na niego uwagę. Widziałem, że jest na nią napalony. Spytał mnie czy może, ja powiedziałem, że tak, żona zamrugała oczami i stało się. Najpierw się zaczęli całować jak prawdziwi kochankowie. Facet na moich oczach zaczął ją obmacywać wszędzie. Nogi zrobiły mi się miękkie, w okól było pełno ludzi. Dotykał jej piersi, pupy, włożył rękę w majtki. Chciał ją rozebrać ale coś się zacięło w kiecce a ona do mnie - pomóż mi ją zdjąć, majtki też - dodała. On czekał aż skoczę, rozebrał się i stał przed nią z ogromnym wzwodem. Zdjąłem jej majtki a oni rzucili się na siebie. Macał ją wszędzie, włożył jej palce w pochwę i masturbował ją. A potem wsadził jej, posuwał jak by była jego ku...… wą. Miałem wrażenie, że to trwało wieczność. Miałem wzwód i ona to widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2016 o 11:11, Gość gość napisał:

W drodze powrotnej z wesela okolo 6 rano wracaliśmy z wesela,ja zajęłam fotel obok kierowcy,a zona usiadła z tylu miedzy kuzynem i obcym biesiadnikiem,gdy po powrocie do domu i malej drzemce obudziliśmy się,zona opowiedziała mi,ze ten obcy zaczął ja w pewnym momencie obmacywać,ze włożył jej rękę pod spódnice i złapał za c***,ze ja miętosił,no i ze ciągle tą rękę mu odsuwała,ale nie chciała robić z tego afery.bo syn siedział za kierownicą i bylo by jej wstyd,zapytałem czy ja to podnieciło,odparła ze nie,ale na twarzy był szelmowski uśmieszek,wtedy powiedziałem jej ze mnie ta sytuacja podnieciła,zastanawiałem się nad tym dłużej czy moja reakcja była normalną czy na starość wali mi w dekiel,a mam juz 50+,odpiszcie czy to normalne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.07.2020 o 10:06, Zdradzony1973 napisał:

Jeśli chcesz pogadać to się odezwij na numer 609590428

Odezwij się na: paradlaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu jakieś historyjki. Ciekawy jestem czy ktoś to czyta. Autor chętnie by się dowiedział, czy Jego praca ma sens. Ja nie czytałem, bo nieważne ale są pewnie i tacy, którym właśnie to jest potrzebne . Dobre, chuujowe, niepotrzebne. Co o takich postach myślicie aż sam jestem ciekawy, ale pewnie do czasu, bo dużo się dzieje na forume i jest co komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Nowy w mieście napisał:

Tu jakieś historyjki. Ciekawy jestem czy ktoś to czyta. Autor chętnie by się dowiedział, czy Jego praca ma sens. Ja nie czytałem, bo nieważne ale są pewnie i tacy, którym właśnie to jest potrzebne . Dobre, chuujowe, niepotrzebne. Co o takich postach myślicie aż sam jestem ciekawy, ale pewnie do czasu, bo dużo się dzieje na forume i jest co komentować.

Ludzie takie piszą a niektórzy nawet czytają ...na zachodzie wydaje się całe antologie takich historyjek o różnym zabarwieniu,  bywa, że tomy po 500 stron. Kilka z ciekawości ściągnąłem z netu. Ale fakt, nie jest to jakaś ambitna literatura,  niemniej do tego aby się podniecić  albo urozmaicić swoje życie seksualne może być 

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2020 o 10:19, ddt60 napisał:

Ludzie takie piszą a niektórzy nawet czytają ...na zachodzie wydaje się całe antologie takich historyjek o różnym zabarwieniu,  bywa, że tomy po 500 stron. Kilka z ciekawości ściągnąłem z netu. Ale fakt, nie jest to jakaś ambitna literatura,  niemniej do tego aby się podniecić  albo urozmaicić swoje życie seksualne może być 

Nie będę się sprzeczał. Na Zachodzie bez zmian i tu nich będzie, spokojnie. Dawno nie było już tu osobowości, która zdominowała by temat.Tak próbował to zrobić DD, ale Jego próba się nie powiodła. Wygląda na muchę, którą chce się odganiać. Stawiam na Maryś, Madzię bez loginu i moją ulubienicę Eve. Wygląda na to że nic nie maja do roboty, to może tutaj poruszą opinię publiczną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2020 o 10:19, ddt60 napisał:

Ludzie takie piszą a niektórzy nawet czytają ...na zachodzie wydaje się całe antologie takich historyjek o różnym zabarwieniu,  bywa, że tomy po 500 stron. Kilka z ciekawości ściągnąłem z netu. Ale fakt, nie jest to jakaś ambitna literatura,  niemniej do tego aby się podniecić  albo urozmaicić swoje życie seksualne może być 

Zapodaj jakieś linki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×