Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćgość1

co mam zrobić ?

Polecane posty

Gość gośćgość1

tak w skrócie napiszę bez wchodzenia w szczegoły :) jest taki facet któremu bardzo się podobam ale on jest nieśmiały a ja jeszcze bardziej, więc nasza znajomość stoi w miejscu(spotykamy się tylko w pracy) no i jego koledzy próbowali wyciągnąć ode mnie mój numer telefonu żeby koledze było łatwiej jakoś to pociągnąć, ja im nie dałam mówiąc że jak mu zależy to niech sam zapyta. No i teraz żałuję że tego numeru nie dałam bo dzisiaj ja dostałam jego numer. No i teraz co robić? Jak do niego nie napiszę nic to będzie przekonany że mi nie zależy, a z drugiej strony nie wiem co miałabym napisać żeby znowu nie wyszło że bardzo mi zależy. Dzwonić nie będę bo dla mnie nie ma nic gorszego niż rozmowa przez telefon. A trzecia rzecz to nie wiem tak na 100 % czy on w ogóle wie że ja ten jego numer dostałam. Wiem że mam problem rodem z gimnazjum ale gdyby ktoś mógłby mi coś doradzić to będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tam się to podoba,:) napisz coś w typie ,, czesc tu aska z pracy, twoj numer dał mi krzysiek, popiszemy? co porabiasz? raz kozie smierc ;) albo zaproponuj kawe po pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość1
mogłam mu dać ten numer, on by musiał coś zacząć, a tak ja się męczę z tym :D a kawa nie wchodzi w grę, bo on w różnych godzinach kończy, i do tego z innego miasta jest. No chyba że w sobotę, ale do soboty daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość1
no dobra, zbliża się chwila w której najpewniej zrobie z siebie idiotkę. Napiszę do niego, ale wieczorem, tylko nie wiem czy np tak przed 9 to nie za późno będzie ? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość1
ja p*****le :o napisałam , a on nic nie odpisał, Jutro chyba się pod ziemię zapadnę jak go zobaczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×