Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agixxx

Nienawidzę zdjęć selfie.

Polecane posty

Gość Agixxx

To jedna z tych wielu rzeczy ktorych naprawde nie cierpie.Czy ludzie nie moga poprosic swojego znajomego albo nawet glupiego przechodnia (jak cos zwiedzaja) zeby im zrobic zdjecie?Tylko te cholerne lapska wywalaja jak niedorozwinieci.Nie wspominajac ze jest opcja samowyzwalacza...ale dnem glupoty sa te cale kije do selfi ,to sprzed to zdjec do robienia zdjec... :O Dla mnie to wyznacznik inteligencji ,bo normalne inteligentne osoby ladnie zrobia zdjecia,w dobrej pozie i krajobrazie przez innych ,a nie jakies durne selfie dla pustych nastolatkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A robienie sobie zdjęć w domu? Nie zawsze jest ktoś kto ci je zrobi a chciałby ktoś wysłać dziewczynie/chlopakowi, poza tym im wiecej zdjęć się robi i komuś wysyła tym wieksza samoocena oraz wiecej odwagi, otwartości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie ta moda na selfie jest kolejnym dowodem na skretynienie ludzi, głównie mlodego pokolenia. Dawniej margines ludzi nie czytał książek, dziś margines czyta książki. Za to każdy sobie robi selfie, dla niektórych to już jest sposób na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie zrobiłem z kilka zdjęć selfie, bo jakoś nie ma mi kto zrobić dobrego zdjęcia. Ale też nie przepadam za takimi fociami, kojarzy mi się to z jakąś fotką.pl, czy czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak..jestes na wakacjach i dasz swoj telefon przechodzacej osobie by ci zdjecie zrobila :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych czasach ludzie którzy czytają książki (czytam) są raczej czymś w stylu mniejszości etnicznej niż marginesem. Margines to coś odbiegajacego od głównego pojęcia. Margines społeczny: grupa ludzi, którzy stanowią część społeczności lecz funkcjonują w inny sposób, niekoniecznie dobry dla rządu, jak wierzący teorie spiskowe, biedni i nie pracujący. Nawet bez studiów można być oczytanym o czym swiadcze, gdyż jestem kucharzem bez wykształcenia, samoukiem i ciągle szukam swojego miejsca na tej zniszczonej planecie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 37 To nadal ja. Wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko z tego odpowiednio korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wogóle nie lubię jak ktoś robi mi zdjęcia. Unikam tego jak ognia. Jestem osobą bardzo niefotogeniczną. Kiedyś na zdj. jakimś grupowym znajomi nie mogli się doszukać mnie w którym miejscu jestem bo wyglądałam zupełnie inaczej. Zawsze tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×