Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sklepy internetowe ze zdrową żywnością

Polecane posty

Gość gość

hej :) czy zamawiacie czasem jakieś ciekawe produkty ze sklepów internetowych? jeżeli tak to możecie jakieś polecić? Kilka razy widziałam w pamiętnikach kilka ciekawych produktów, które cieżko dostać w marketach czy małych sklepikach osiedlowych. Niedawno zaczęłam odżywiać sie zdrowo i wkręciłam sie w te wszytkie ciekawe produkty i chciałabym wybróbować coś czego jeszcze nie miałam okazji kupic stacjonarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichalMikos
polecam sklep ze zdrową żywnością https://www.jarmarknatury.pl duży wybór produktów, przy pierwszym zamówieniu rabat -10% ważne trzeba zrobić zakup rejestrując się, oraz przy zamówieniu powyżej 249zł przesyłka gratis ważne płatność przelewem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze, że nie zamawiam nigdy przez internet żywności. Jeżeli już to kupuję w normalnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria gość
Ja zamawiam koktajle warzywne na warzywkubek.pl - darmowa dostawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badabum
Zdrowe słodycze - www.cukierkoza.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuje różnego rodzaju oliwy, oleje i octy w sklepie internetowym ekopestka.pl. Maja naprawdę super produkty. Są zdrowe i nadają fajny smak potrawom. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiam produkty do robienia sushi i herbaty zielone w sklepie paleczkami.pl mają duży wybór i naprawde fajną obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jeść zdrowo, ale z umiarem. Polecam rezygnacje z produktów zawierających glutaminian sodu. Wi8emże wzmacnia smak i powoduje, że wszystko wydaje się lepsze. Jest sztuczna substancja. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest używanie w kuchni olejów smakowych, octów balsamicznch. Są zdrowe i smaczne. Odkryłam je niedawno, ale zdecydowanie najciekawsze produkty można nabyc w internecie. Ostatnio w sklepie ekopestka kupiłam oliwę z oliwek z białą truflą. Coś wspaniałego. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość skompnowania oliwy z dowolnym dodatkiem. To też dobry pomysł na oryginalny prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to typowy sklep ze zdrową żywnością, ale wiele razy u nich kupowałam, w sumie przy okazji. Mowa o nich - https://polskikoszyk.pl/ Mają dużo zdrowej żywności, ale to ogólnie taki market, więc zamawiam w zasadzie wszystko. Zakupy wnoszą do domu, tego samego dnia, nie tracimy czasu na kolejki, dojazd, a przede wszystkim nie irytujemy się tym, że jechaliśmy dla promocji, a tej promocji nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Alka90
Dopiszę wam do listy portal z porównywarką składu różnego rodzaju dodatków i produktów - http://zdrowedodatki.pl/dodatki-do-zywnosci - nie jest to sklep, ale polecam zajrzeć, bo można szybko sprawdzić, czy nasze ulubione dodatki np. ketchup są zdrowe czy też śmieciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zdrową i ekologiczną żywność, to polecam zdrowedaryrenaty.pl -sklep prowadzony z pasją! Spory wybór, bardzo dobre ceny, wszystko zawsze kompletne i na czas. Mamy i spożywkę i kosmetyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaLuck
Ja uwielbiam http://krukam.pl juz dawno nie spotkalam się ze sklepem gdzie byłaby tak dobrej jakości żywność w na prawdę niskich cenach, polecam sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jeżeli chodzi o dobrą dietę, to faktycznie jest ona kluczem do sukcesu, zarówno w kwestii dobrego samopoczucia jak i efektów które chcemy uzyskać i pozbyć się zbędnych kilogramów. Grunt to bazować na naprawdę sprawdzonych i pełnowartościowych produktach, ja kupuje wszystko z organic24 pl bardzo dobry sklep z ekologiczną żywnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.tobio.pl/ Mają mnóstwo ciekawych produktów :) jest w czym wybierać. O niektórych sama wcześniej nie słyszałam dopóki tu nie zajrzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrową żywność kupuję w różnych miejscach, najczęściej właśnie przez internet, bo mają dobre ceny. Ale ważnym zakupem był dla mnie dzbanek filtrujący z https://sklep.osmoza.pl/. Dzięki temu zaczełam pić więcej wody i czuję, ze mój organizm zaczyna lepiej pracować, bo wypłukuję toksyny dobrą wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym sklepem internetowym, który oferuje zdrową żywność jest www.e-purelife.pl z Bydgoszczy. Poza zdrową żywnością można w ich ofercie znaleźć naturalne kosmetyki i suplementy diety. Dodatkowo mają bardzo dobre ceny, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Kobietki!!! Chciałabym zachęcić Was do zapoznania się z asortymentem i zrobienia zakupów w moim sklepie internetowym www.biostragan24.pl. Znajdziecie w nim wiele naturalnych kosmetyków, m.in. olejki, szampony, kremy itp. Oprócz kosmetyków w moim sklepie jest żywność naturalna. Co najważniejsze wszystko jest w atrakcyjnych cenach :) Pamiętajcie, że o piękne ciało należy dbać od zewnątrz jak i od wewnątrz. Robienie zakupów w moim sklepie to same korzyści: - darmowa dostawa od 199zł; - liczne promocje; - przy zakupach powyżej 69zł wpisując hasło kuponu: LATO do 30.09.2018r. otrzymacie aż 7% rabat na całe zakupy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam odwiedzić www.naturbio.pl, nigdy nie zawiodłam się na ich bogatej ofercie. Ceny również maja bardzo przyzwoite, zachęcam do odwiedzenia strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie swojską piwniczkę - jest tyle fajnych, różnorodnych produktów ekologicznych. Są tez i dla diabetyków. Bardzo polecam, fajne ceny i mają bardzo dobry skład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknijcie też na www.WhiteEagleCoffee.pl mają bardzo dobre odmiany kaw w niższej cenie, zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne domowe i smaczne eko-przetwory znajdziecie w sklepie Eterno 🙂 polecam spróbować konfitur i cytrynek w zalewie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pytanie trochę odbiega od tematu ale czy założenie takiego sklepu może być opłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×