Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Denerwuje mnie ze ludzie ze wsi mają dostęp do studiow

Polecane posty

Gość PołamanyKwiat
To skąd ktoś pochodzi i jakie ma wykształcenie oraz stereotypy nie powinny być miarą do oceniania ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszemy właśnie o chamstwie i braku kultury osobistej, o dążeniu do władzy i pieniędzy za pomocą przekupstw, nepotyzmu, układów. Na mojej uczelni wszyscy doktoranci i asystenci to dziwnym trafem krewni, dzieci wykładowców. Lekarze traktują pacjentów jak psy, a pies wiadomo ma słuchać pana i nie odzywać się nie proszony. Albo idziesz do adwokata bulisz 500 zł a on nie przychodzi na rozprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 19:37 nawet tu udowadniają, że kasa jest najważniejsza. Myślą, że dom, nowy samochód i ciągnik za ponad 200 tys. czynią z nich ludzi na poziomie. x Dokładnie, chocby zakładając takie tematyw ktorych trzaskaja sobie foty z plikiem banknotów i licytują :"ja mam wiecej, bede miał laski, a ty jestes berobotny czymasz mniej ode mnie i juz nie porvchasz".. taka 7ebana mentalnosc, to jest jak jakas szarancza, takie zachowanie sie od razu w oczy rzuca jako prymitywne no. Albo sie bedziecie zachowywac albo spadac na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta to według wieśniaka worek na spermę i tania siła robocza. Zauważcie, że po fali związków mieszanych społeczeństwo cofnęło się w rozwoju. To dlatego mamy kryzys rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha nie ma jak to biały kozaczek, beemwica w taneczny rytm disco polo z7ebolo i juz wiocha sie bawi na maxiora i wtedy jest rvchansko, kasa, wóda leje sie strumieniami, nie ma skrupułów, nie ma problemów, nie ma myslenia, bo po co myslec, liczy sie nowy dres adidasa, eh..długo by tak wymieniac chcąc opisac ich mentalnosc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ta, tak jakby na wsi żuli nie było i ludzi nadużywających alkoholu, nawet na głupich memach jest gościu na wiejskiej drodze uwalony, ktory wypierniczyl sie na rowerze lapka.gif x naprawdę jesteś tak mało inteligentna i nie rozumiesz co chciałam przez ten komentarz przekazac? :P weź nie ośmieszaj się jeszcze bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę jesteś tak mało inteligentna i nie rozumiesz co chciałam przez ten komentarz przekazac? jezyk.gif weź nie ośmieszaj się jeszcze bardziej... x No dobra pracowita szlachcianko ze wsi -raju, gdzie nie ma żuli idz tam posprzątaj po swoim mężu bo napaskudził ci/ pewno jakim makaronem z pomidorowej bo wiesniak nawet nie umie sie poslugiwac łyzką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvonnne
19:52 Jakim idiotą trzeba być i i jak zadufanym w sobie i swoim " pochodzeniu". Rozumiem, że prześledziłaś (eś) swoje drzewo genealogiczne i spokojnie możesz powiedzieć, że cała rodzina od zawsze mieszka w mieście? Idiotyzm. Rzeczywiście wszystkie osoby ze wsi to niedouczeni, beztalencie i normalnie podludzie a wśród nich : Chopin, Mickiewicz, Kochanowski, Sienkiewicz i wielu innych. Tak zwykle po ludzku żal mi Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobieta to według wieśniaka worek na spermę i tania siła robocza. Zauważcie, że po fali związków mieszanych społeczeństwo cofnęło się w rozwoju. To dlatego mamy kryzys rodziny. x No baba- szlachcianka dla takiego Muńka ze wsi to musi jezdzic na szmacie caly czas i dawac dvpy i to sa jej podstawowe role a bedzie sie tu wymądrzac bo jakby miala powiedziec o tym swojemu męzowi to by pewnie lanie dostała lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy rodzice Mickiewicza byli prostymi chłopami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykro to się czyta wasze pseudo inteligenckie komentarze...białe kozaczki? znasz to z autopsji? 19:45 ty tak na poważnie czy zapomniałaś o wieczornej dawce leków? ciemnoty umysłowe...ciągnik to nie narzędzie lansu a narzędzie DO PRACY,ciężkiej pracy, o której wy nie macie zielonego pojęcia jak sobie smacznie śpicie w niedzielny poranek...ten ciągnik przez wiele lat jest własnością banku i wymagał wkładu własnego a dotacje,o które macie taki ból doopy nie idą na domy ,samochody a rozwój gospodarstwa i wszystko musi być na fakturze,co do złotówki. w mieście nie ma dotacji i programów unijnych,z których co dnia korzystacie,nawet o tym nie wiedząc? Duży dom,w którym mieszka kilka pokoleń bo na wsi istnieje jeszcze takie już obce w mieście zjawisko,że rodziny żyją razem,dzieci opiekują się rodzicami ...nikt nie myśli o oddaniu starego schorowanego rodzica do domu starców. Kasa jest chyba najważniejsza dla was...ta wasza zawiść,zazdrość...ale kiedy jecie pyszną szyneczkę,słodzicie herbatę już nie pamiętacie czyją pracą było to okupione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.58 no ja nie wiem o czymś takim, żeby się łyżką nie posługiwać chyba to widziałaś u siebie w domu...Obudź się to nie te czasy i nie pogrążaj jeszcze bardziej. Następnym razem napisz mądry komentarz a nie na poziomie podstawówki...co cię podwórko chowało, że na nic bardziej inteligentnego cię nie stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah i te teksty o leniwych mieszczuchach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ah i te teksty o leniwych mieszczuchach x Haaha no dokładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 19.58 no ja nie wiem o czymś takim, żeby się łyżką nie posługiwać chyba to widziałaś u siebie w domu...Obudź się to nie te czasy i nie pogrążaj jeszcze bardziej. Następnym razem napisz mądry komentarz a nie na poziomie podstawówki...co cię podwórko chowało, że na nic bardziej inteligentnego cię nie stać... x Mnie przynajmniej podwórko chowało a nie ciemnota. Odczep sie łaskawie ode mnie, to i ja dam ci spokoj. Przypięlas sie jak rzep psiego ogona akurat mnie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach,te teksty o wieśniakach...odpowiadają za wszystko co złe...służbę zdrowia,upadek rodziny,poziom szkolnictwa ...nie umieją posługiwać łyżką...jak dobrze,że jeszcze pisać potrafię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy ludzie miastowi a słona z butów wystaje. nie jeden człowiek z miasta jest mądrzejszy i więcej wart niż wy tutaj. jak czytam wasze głupie i nieuzasadnione komentarze to mi wstyd ze mieszkam w miescie...żałosne jesteście, albo po prostu zazdrośc was zżera ze kuzynka czy ciotka mieszkajaca na wsie ma się lepiej iż wy. Autorka jest tego przykładem...to nie niechęć tylko zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego pchacie się do miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvonnne
Do 20:04 Czepiasz się mieszkania na wsi więc Ci odpowiedziałam. Wiele znanym i wybitnych osób jak wiadomo nie ma pochodzenia miejskiego czy nawet szlacheckiego za to dużo szlachciców było zwykłymi mentalnymi debilami. Kolejny argument na to, że na to co nosimy pod kopułą i na nasze predyspozycje pochodzenie nie ma pierwszorzędnego znaczenia. Trochę się nasłuchałam opowieści " szlachciców" i mnie to utwierdziło w przekonaniu, że przywileje z urodzenia nigdy nie powinny być respektowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:11 Dlaczego jesteś idiotką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:11 Pcham się bo czytając ciebie stwierdzam,że wieś już dawno tam jest...jesteś najlepszym przykładem. Wieś to stan umysłu a ty jesteś jego królewną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.06 no jednak się nie myliłam nie potrafisz nic mądrego napisać...już się "odczepiam" bo nie mam o czym z tobą dyskutować. Nie mój poziom. I to miastowa taka "mądra" prosi wiesniaczke, żeby się odczepiła, bo nie potrafi mądrych argumentów użyć :P fiufiuu kto by pomyślał...żałosne to trochę...:P. Baj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:12 argumenty się skończyły? Zostań na wsi i wszyscy będą szczęśliwi. Ja jestem u siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat sie raczej szybko nie skończy, ponieważ mieszkańcy wsi muszą sie dowartościować, wiecie no...hmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś ciałem, które ma duszę, jesteś duchem / duszą, która ma doświadczenie w ciele. Nas zabić nie można, niektórych nawet fizycznie. Wszystko zależy od poziomu naszej energii i oczywiście jak jej używamy. To my ludzie tworzymy / kreujemy tę transformację, w większości nieświadomie. Faktycznie niezbyt dużo "obudzonych", ale należy pamiętać, że ci obudzeni działają świadomie, stąd ich przełożenie energetyczne jest nieporównywalne z tymi śpiącymi. Bez myśli nie ma kreacji, myśl to jest zarodek, który rozwija się doskonale tylko wtedy, kiedy jest napędzany / żywiony siłą miłości bezwarunkowej, jeśli ktoś ma wątpliwości. Tak to działa. Więc tą kreatywną myśl trzeba zasilać, a właściwie jedyny sposób jaki mamy, to przez swoją "postawę życiową". Proste. Oczywiście są też "ciemni", ci , którzy wybrali dłuższą drogę, ale nie jest to żaden powód, żeby obdarzać ich negatywnymi uczuciami, a sobie kreować karmę, oni po prostu pokazują nam, jak nie powinniśmy postępować. "Zaświaty", w przekazach często twierdziły, że to często dusze, które zakończyły koło karmy, poświęcały się w tej grze jako "czarne charaktery". Reasumując tworzymy w sumie swoimi uczuciami, swój świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto w wojewodztwie opolskim w powiecie namysłowskim MA 16 tysiecy mieszkancow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:17 a u ciebie to miał być ''argument''? ;-) odpowiedź dostosowana do twojego ''poziomu'',który nie pozwala ci zrozumieć,że ludzie dzisiaj przemieszczają się,podróżują dokąd chcą i to gdzie się urodzili nie determinuje tego gdzie mają pozostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się to stan umysłu. Nie normalniejecie po przeprowadzce do miasta. Wasze dzieci to rasowe wieśniaki. Nawet przebywanie w otoczeniu normalnych ludzi nic nie daje. Wieśniak z wiochy wyjdzie, ale wiocha z wieśniaka już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:20 tylko ciekawe kto ten temat założył ;-) autorka zapewne nie chciała się dowartościować i sprowokować dyskusji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×