Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Annopol

podkłąd

Polecane posty

hej! jakie są Wasze ulubione podkłady do twarzy? Może w tym wątku zrobimy top listę podkładów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver
no true match dobry jest, bo się długo trzyma, ale ja mam np problemy z cerą w sensie mam zatkane pory dużo wągrów, więc się przerzuciłam na podkłady mineralne, teraz mam annabelle, co ma tlenek cynku to przy okazji leczy trochę skórę z takich zmian. Polecam sobie zamawiać najpierw próbki, a potem dobierac podkład, bo w sklepie to sobie można co najwyżej kolor zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z podkładu zrezygnowałam już w lato , stwierdziłam że nie ma co nakładać warstw podkładu po to by zamaskować niedoskonałości, koleżanka poleciłam mi ten puder z annabelle z minerałami, tlenkiem cynku, czymś tam tytanu i skóra jest o niebo lepszej kondycji i makijaż wygląda naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lancome teint miracle. Mam ok skóre, ale tym podkładem wyglądam jak z okładki. Dopóki go nie odkryłam, to nie widziałam sensu stosowania podkładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ulubiony to mineralny z annabelle, nie mam zamiaru zmieniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko la roche posay toleriane teint. Mam wrazliwa skore i praktycznie wszystkie inne bardziej lub mniej ja podraznialy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat używam Double Wear z Estee Lauder, ale trzeba uważać, żeby za dużo nie nałożyć, wtedy cudnie się trzyma i nie tworzy efektu maski. Nie jest tani, ale starcza mi na pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×