Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu teraz wszystkie "modne" wózki są szare, czarne, brązowe???

Polecane posty

Gość gość

Nie ma ladnych kolorow.Nie mowie o oczojebnych ale ładnych. Wszystko na jedno kopyto. Znacie jakieś ładne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat temu x-lander miał takie ładne kolory a teraz wszystkie szare bure i ponure :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz wózków kolorowych ja też długo szukałam! Sprawdź sobie producenta vega ma dużo kolorowych wózków!ja wybrałam coś dla siebie to może pani coś też wybierze!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam Anex Cross właśnie w kolorze czarnym. Wygląda modnie i bardzo elegancko. Kolor czarny zawsze bedzie modny. Anex Cross to wózek polskiej firmy bardzo solidnie wykonany. Na aluminiowej ramie z amortyzatorami i kołami pompowanymi. Modny kształt gondoli sprawia super wrażenie. Polecam wózki tej firmy a co do kolorystyki to napewno każdy coś dla siebie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakryczny caly czarny jak karawan :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarne wozki osobiście się mi podobają u mnie w mieście same czarne lub szare jak jedzie kolorowy wózek to wiem ze to nie Norweg .Często właśnie Polacy z kolorowymi wózkami jeżdżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chciałam coś innego. Kupiłam Anexa Sporta. Zobacz sobie kolory , na pewno coś wybierzesz bo wybór mega od szarego po różowy:) Wózek solidny i funkcjonalny poza kolorystyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma Anex ma piękną kolorystykę. Masz i czarne i szarę ale również są inne kolory np. rudy :-) polecam tą firmę i model Sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam czarnego Anexa Sporta bo bardzo mi się podoba w tym kolorze, ale wybór mają ogromny. Na pewno coś wybierzesz. Wózek super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam szarego Anexa ale na białym stelażu:) Każdy coś dla siebie wybierze, zwłaszcza, że jakościowo bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żółtobrązowe kolory sa najmniej brudzące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×