Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nagły wzwód

Polecane posty

Gość gość

Chłopcy, co robicie jak dostaniecie nagłego wzwodu w miejscu publicznym podczas rozmowy z koleżanką która Wam się bardzo podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzwód podczas rozmowy z koleżanką? Pakuj tornister jutro do gimnazjum ty chory po\je\bie! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dwudziestopięcioletnią kobietą. W moim kraju nie ma gimnazjów, zresztą u Was też mają zlikwidować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczas rozmowy jak sobie mysle co bym jej robil w łózku ?:P.. staram sie umikac w sumie 😴 takich sytuacji z wyobrażaniem , mam sporego penisa i ciężko ukryć erekcję 😴:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po Tobie widać, że likwidacja gimnazjów to będzie błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami jest tak, że długo była posucha a koleżanka jest bardzo atrakcyjna, powiedzmy że coś jej upadnie, schyli się, wypnie pupkę, dekolt się sam nawinie do szybkiego spojrzenia, no i samo się dzieje... Co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś po Tobie widać, że likwidacja gimnazjów to będzie błąd 😴 po tobie widać że zakaz całkowitej aborcji to będzie błąd karakanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtedy myślisz jak zaparkować fujarkę między jej nogami/piersiami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze, ale jesteście w pracy, nie ma gdzie jej zapakować. Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😴 problem w tym ze jestem bardzo kreatywny 😴 wystarczy mi mało miejsca :P :classic_cool: jakies ciasne ustronne 😴 ale zaraz zaraz.. 😴 od razu nie pakuje jej k****a między nogi :P raczej najpierw z przyjazni daje jej do znajomosci ze chce wejsc na inny tor :p blizszych relacji :P i głębszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I z tym wzwodem jej dajesz do zrozumienia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😴 :P nawet z tym wzwodem:P... zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starasz się ten wzwód jakoś ukryć? Jak szybko Ci przechodzi? I czy przechodzi samo, czy raczej idzie się załatwić sprawę na własną rękę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
któryś z twoich kumpli miał ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden ukrywa, drugi nie ukrywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to się da ukryć ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często ginekolodzy przy młodej i ładnej dziewczynę dostają nagły wzwód. Dlatego nie powinno się być samej przy badaniu lecz z chłopakiem partnerem czy mężem bo może skończyć się jak u tej pacjentki. ..Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl . Mamy Prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań czy zabiegów nawet w szpitalu ust 2008 r art 21 Prawo Pacjenta. Gdy wyprasza ginekolog osobę bliską to jest z boczny bo zawsze decyduje o obecności PACJENT nie lekarz! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da się ukryć :P ale nie w 100% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy też jakie ciuchy się ma na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
luźniejsze ciuchy łatwiej ukryć 😴..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, ukryłeś i dalej z nią gadasz jakby nigdy nic? Czy wymyślasz jakiś pretekst i uciekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawiam dalej :P... przeciez nie bedziemy stac w jednym miejscu cały dzien.. :D:D kiedys i nie ugryzł mnie pająk powodujący erekcję :P opadnie sam zanim po jakims czasie.. no chyba ze znowu cos sie wydarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra :-) taka sytuacja: on siedzi sobie obok mnie w samochodzie i w pewnym momencie widzę, że ma złączone nogi i dłonią zakrywa rozporek. Co to było nie wiem, bo za chwilę wysiadłam. Chociaż pierwsza myśl była, że wzwód. No ale może chciało mu się siusiu, albo rozporek się zepsuł :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem 😴 mozliwe opcje zostały juz wymienione.. i nie siedze w jego glowie nie wiem o czym pomyslal, co sobie wyobraził :P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A był powód do wzwodu? W sensie, rozmawialiście o czymś co mogło go podjarać? Miałaś na sobie ciuchy odsłaniające kawałek skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja erekcje wypatrzyla kilka razy mloda dziewczyna pracujaca w piekarni :P... i ktoregos dnia kiedy podawala mi zakupy nasze dlonie sie spokały w sumie poczulem sie bardziej jakbym wkladal palec do kontaktu :D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubranie było bardzo grzeczne :-) więc trochę mnie zaskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mialem grzeczne ubranie tylko kielbasa sie odznaczala 😴 i laska niewytrzymala :classic_cool: napalona jak sie pozniej okazalo po randkach jak piec hutniczy :classic_cool: na mnie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do kiełbasy się przyssała jak pijawka :classic_cool: więc pukałem ją później ja cieśla w krokiew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×