Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dzisiaj zaczelam prace, sprzatanie. Czy uwazacie, ze to wstyd ?

Polecane posty

Gość gość
Mówicie że nie ma z tego kokosów. Może i nie ale chyba też da się w miarę zarobić. Ja za sprzątanie domu dostałam wyceny ok. 150-200zł. Gdyby mieć codziennie takie zlecenie to nie wychodzi tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprzątam biura, o 11 koncze codziennie. Gdybym do tego dolozyla jeszcze sprzatanie domow, to mialabym całkiem niezla wyplatke. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 16 euro za godz na czysto , pracuje 8 godz dziennie w weekendy nic nie robie bo mi sie nie chce , nie mam szefa wiec biore prace jakie mi odpowiadaja czyli czyste z milymi madrymi ludzmi . Nie ma dnia zebym nie dostala mejla z pytaniem o wolny czas . W Boze narodzenie przynosze do domu koszami czekoladki , drobne upominki , kwiaty . Pracuje tak juz 14 lat i nie uwazam ze jestem z nizin , innej pravy nie chce , uzerav sie na kasie czy przy tasmie za 8 eurasa ? Nie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeterianki mają rozdwojenie jaźni :D ewidentnie. Zdecydujcie się czy po klasie robotniczej jezdzicie jak po szmacie czy chwalicie. Czy jesteście ambitne karierowiczki czy jednak wolicie sprzątać. Eh baby sa jakieś inne. Ja to się miałam urodzić facetem bo nijak nie rozumiem "babskiego" zachowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle ze tutaj zwyczajnie sa i takie i takie i karierowiczki i bezrobotne i biefne i usytuowane i adekwatnie do tematu udziela sie dana grupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu ci powiedzą, że super, ale tak naprawdę większość ludzi gardzi nawet kasjerkami z supermarketów a co dopiero sprzątaczkami, które są jeszcze niżej. Najchętniej życzyliby sobie, żeby robiły za przysłowiową miskę ryżu a już na pewno nie zasługują na godziwą płacę zgodnie z twierdzeniem "jaka praca taka płaca" czyli tyle, żeby jakimś cudem prze wegetować miesiąc, więcej to już fanaberia. Przy tym, że cały czas tryskały humorem, były miłe, pomocne i myślały za ciebie. Wielu myśli, że sprzątaczka jest od tego żeby domyślnie wytrzeć po nim siki z deski bo on przecież tego nie zrobi bo się brzydzi w publicznej itd. Ogólnie to g*wno prawda, żę żadna praca nie hańbi prócz koorestwa i ludzie wielokrotnie dają temu potwierdzenie a to tylko pie*dolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzątać na pewno nie wstyd, ale młodej dziewczynie jednak lepiej byłoby znaleźć coś bardziej ambitnego. Szczególnie jeżeli jest wykształcenie... Czasy są ciężkie jeżeli chodzi o pracę. Lepiej sprzątać niż kraść albo nie dojadać, ale nie piszcie, że zamieniłybyście pracę biurową na sprzątanie, bo to bzdura ;-( wszyscy narzekają na pracę w biurze, ale nikt się nie zwalnia... A pani nauczycielka, która nienawidzi swojej pracy powinna natychmiast się zwolnić, to niebezpieczne w tym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby żadna praca nie hańbi ale jak masz dziecko i jego koledzy jakimś cudem się dowiedzą, że ma mamę sprzątaczkę to dadzą mu popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do przedszkola, to nie ten etap, ze koledzy wysmiewaja sie z rodziców. U nas jest ciezko z praca, a ja nie mam babci do pomocy za bardzo, zeby byc dyspozycyjna. Nie traktuje tego jako prace docelowa. Wiadomo, ze chcialabym lepsza prace, ale w tej chwili jest to malo możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj teraz sa takie trudne czasy, jak nie masz nzajomosci to jak masz znalezc ciekawa prace? ja tez sprzatam w biurach a mam wyzsze studia. trudno trzeba bylo schowac dyplom do szafy i tyle. tez mam przedszkolaka i mam nadizeje ze zanim pojdzie do skzoly znajde lepsza prace i dziecko nie bedzie sie musialo wstydzic mamy sprzataczki. stara sie jakos patrzec na to pozytywnie, uczylam sie, w lo bylam prymuska, pozniej skonczylam scisly kierunek ale niestety postawilam na zlego konia, wiec mysle sobie tak... najwazniejsze ze jestesmy zdrowi, jest dach nad glowa i co do garnka wlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.08 juz wiekszych bzdur nie czytałam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I to jest dobre podsumowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko nie bedzie sie musialo wstydzic mamy sprzataczki. xxx To je tak wychowaj aby mialo szacunek dla kazdej pracy. Od ciebie zalezy jakie wartosci mu przekazesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojne sprzatanie ?? Zalezy na kogo sie trafi... ja kiedys sprzatalam w biurach i szatniach w przedsiebiorstwie by sobie dorobic. Pani prezes kazala mi na kolanach czyscic podloge gabka, po czym na kleczkach sprawdzala czy jest dostatecznie czysta. Upokorzenie i tyle. Nigdy wiecej. Do tego tacy syfiarze tam pracowali, ze szok, kible obsrane ze na wymioty sie zbieralo bo nikt nawet szczotka g...po sobie nie raczyl sprzatnac, papierki po batonach na biurkach, bo do kosza nie wyrzucali itp. Jak ktos pisze, ze chcialby sprzatac na spokojnie, to chyba nie wie co to za praca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..........:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArletaKew
Według mnie żadna praca nie hańbi. Hańbą i wstydem by było jakbyś się obijała i brała pieniądze od Państwa będąc aktywną i zdrową kobietą:) wazne że coś robisz;) ja np. pracuje jako opiekunka osób starszych w agencji interjob w niemczech i jestem zachwycona tym:) pomagam, czuje ze mam misje i do tego zarabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka praca to nie wstyd, moglabys sie wsttdzic gdybys na d***e zarabiala a sprzatanie to normalna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julcia30
Mówi się, że żadna praca nie hańbi. Co prawda są wyjątki, ale to raczej legalna praca nie jest. Ja pracuję jako opiekunka osoby starszej w Niemczech. Wyjeżdżam na kontrakty z https://www.aterima-med.pl/ i jestem zadowolona. Nie ma znaczenia jaką pracę wykonujesz tylko to, że legalnie pracujesz. I zarabiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to jedno z lepszych bo mało stresujących zajęć 😉 Koleżanka ma chyba problem ze sobą 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×