Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sala weselna

Polecane posty

Gość Kernit

A Pałac Domaniowski znacie? Jeśli nie, z czystym sumieniem mogę polecić. Szukałam długo sali weselnej, jeździłam na targi ślubne itp., ale ten hotel skradł moje serce. Jestem zachwycona. Zajrzyjcie sobie w wolnej chwili na ich stronę, jest tam po prostu pięknie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moje wesele odbyło się w przepięknym dworku pod Kielcami i mogę powiedzieć że było bardzo udane. Jeżeli też rozglądacie się za czymś w okolicach tego miasta to polecam wam palacwkonarach.pl Dworek jest bardzo luksusowy a jedzenie tam podawane przepyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Moja siostra organizowałam  przepiekne wesele w domu weselnym Agro- Bala  i właścicielką tego domu jest Pani Elżbieta Bejenka. Dom weselny znajduję się w miejscowości Wilczyn w województwie wielkopolskim.  Dom weselny  to nie tylko sala weselna ale również dużo atrakcji dla dzieci np:  przejażdzki  bryczką całą rodziną  oraz kucyki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela g

My już też zaklepaliśmy termin ballaton w chustkach. Mają piekną, dużą salę i każdy kto u nich robił przyjęcie mówi to samo, że warto. Sama była u nich na takim przyjęciu jako gość i faktycznie potwierdzam, obsługa ajk i kuchnia na najwyższym poziomie. Jestem przekonana, że u nas będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największy wybór sal można znaleźć na gdziewesele.pl . Na prawdę trzeba się bardzo postarać ,żeby nie znaleźć tam czegoś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sala to jedno, ma być ładna i mają mieć dobre jedzenie. 

a co z zespołem 

szukaj takiego który nie ma sobie równych przy nich zabawa nigdy się nie kończy muzyka idealnie dobrana każdy z gości znalazł coś dla siebie a dzięki super nagłośnieniu było nas słychać wszędzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam szukać sal na gdziewesele.pl Wpisujesz tam miejscowość i masz bardzo dużo różnych ciekawych miejsc na zrobienie wesela. Pracuje jako fotograf i jak ktoś robił ślub z tą stronką to zawsze spoczko to wszystko wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otylia z

O tak, jak robić przyjęcie to tam, gdzie robią je najlepiej. U nas w rachubę wchodzi tylko pałac kobylin. Cudne miejsce, gdzie potrafią wszystko świetnie zorganizować i dopracować. O nic nie trzeba się martwić, a włąściciele i obsługa zawsze służą radą i pomocą. Co do kuchni to lepszej w okolicy niema co nawet szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki u

Trudno sie z tym nie zgodzić, że wybór sali jest chyba najważniejszy. Nam również się poszczęściło, a wybór padła na lokal aquarele i musze powiedzieć, że lepiej chyba nie mogliśmy wybrać. Taka organizacja to rozumiem, wszystko dopracowali w najmniejszym szczególe, a goście chwalili również ich menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nasze odbyło się w karczmie człekówka i tu śmiało mogę polecić ich. Doskonała organizacja, wspaniali ludzie, którzy potrafią doradzić i pomóc, a przy tym są otwarci na propozycje klienta. Największe wrażenie na gościach zrobiła rzecz jasna ich kuchnia i wystrój sali. Osobiście śmiało mogę ich polecić każdemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×