Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sala weselna

Polecane posty

Gość gość
Moją wymarzoną salą jest Venge w Łodzi. Byłam tam raz na weselu i na prawdę spoko, cena jest adekwatna do jakości, Bardzo miło wspominam ten dzień serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z rodzinką fajnie się bawiliśmy na weselu kuzynki koło Szczytna, w sali Albizja w Lemanach, bardzo mi się tam podobało, bo okolica ładna ale przede wszystkim jedzenie pyszne i bardzo miła,sprawna obsługa też zasługuje na pochwałę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na organizację wesela w restauracji. Plusem było to że miałam zagwarantowane przepyszne jedzenie i nie musiałam się o nie martwić. Moje wesele odbyło się w www.patio-kuchniachlebwino.pl w Pszczynie. Polecam wam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizowaliśmy wesele w Hotelu Libero w Miliczu pod Wrocławiem http://www.hotel-libero.pl/ Mają ciekawy pakiet weselny. Wszystko było z ich strony perfekcyjnie zorganizowane, sala bardzo ładna, pyszne menu, dobra obsługa. Właściwie na każdym polu super się sprawdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zorganizowalismy sobie piekne wesele w zamku ujazdowskim. Mielismy przyjęcie w tamtejszej restauracji instalacje art bistro, gdzie jest naprawdę pięknie i wyjątkowo. W końcu to zamek, wysokie sklepienia. A wesele niczym z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz chyba najpopularniejsza w Oświęcimiu jest restauracja La Rossa. Poprawił się klimat przez szefa kuchni. Mocno utalentowany gość. Otwierasz menu i masz mnóstwo nietypowych połączeń. Żeberka z coca colą mi się, np. teraz przypomniały, albo fajnie podane krewetki z różnymi dodatkami. Można wypić rzemieślnicze piwko na miejscu. Desery to palce lizać naprawdę i żal czasami wychodzić. Ogólnie spore obciążenie ludźmi, więc warto wcześniej stolik sobie zarezerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007
My zdecydowaliśmy się na Zamek w Janowie Podlaskim. Miejsce nas urzekło, bo jeździmy tam do SPA i zawsze miło spędzamy czas. A jedzenie mają wspaniałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam szalenie podobała się sala W Rozdrożu w Lubinie. Ależ tam mają mega klimat. Cudowna sala , z obłędnym jedzeniem. Piątka z plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto trochę się porozglądać za odpowiednią salą weselną. Ja tak zrobiłam i w końcu trafiłam na restaurację Dzikie Wino www.dzikiewino.com.pl Restauracja ta znajduje się pod Łodzią i jest świetnie przygotowana do organizowania tego typu uroczystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna sala jest w hotelu Libero w Miliczu w pięknym rejonie Doliny Baryczy http://www.hotel-libero.pl/ Ogólnie super tam jest – dobra organizacja, wszystko dopięte na ostatni guzik, pyszna kuchnia, miło, elegancko, bardzo nam się podobało po całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my świetnie się bawiliśmy w hoteliku Grandmet. Fajna sala, bardzo przytulna i mają pokoje dla gości. Super duże ułatwienie te noclegi. w dodatku pycha jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1233321
Ja serdecznie polece od siebie strone https://chrzcinyikomunie.pl/ na której mozna znaleśc tak samo sale pod wesele :) Pozdrawiam i polecam mają bardzo duży wybór !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

Wszystkim poszukującym ciekawego miejsca na swój wymarzony dzień polecam Salę Bankietową w Popowie http://www.salabankietowa.grajewo.pl/ . Znajdują się tam dwie eleganckie sale - na 180 osób i na 300 osób. Jedzenie jest zawsze przepyszne i różnorodne. Bardzo dużo miejsca dla gości przy stołach jak i na parkiecie. Na zewnątrz budynku jest również ładnie i przytulnie. Dużym udogodnieniem jest możliwość przenocowania na miejscu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela

Sala Bankietowa Venge :) fajne miejsce w mieście Łódź .dobre na wesela chrzciny itd. Maja kącik dla dzieci wiec nie przeszkadzają one dorosłym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feret

Dla mnie przykładem idealnej sali weselnej jest Dom Astoria w Kaniach pod Warszawa sala jest piękna w środku, ma ładna okolicę i świetną obsługę. A to wszystko sprawia, że można się w niej geniealnie bawić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

Moje wesele odbyło się w idealnym miejscu. Dokładnie to w dworku http://palacwkonarach.pl/   pod Kielcami. Miejsce jest piękne i bardzo zadbane a obsługa dokłada wszelkich starań by wszystko było idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Jeśli chodzi o województwo mazowieckie to bardzo fajna sala jest w Wieliszewie, nazywa się Smaki Życia. Kilku moich znajomych miało tam wesela i powiem wam że organizacyjnie wszystko świetnie, dopięte na ostatni guzik. No i klimacik jest tam świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merida

A u nas już drugie wesele w rodzinie było w Czarnej Owcy w Nowym Targu czarnaowca.com.pl bo super klimatyczne, świetnie urządzone miejsce, ala drewniana karczma, z pyszna kuchnią, przemiłą obsługą i przyzwoitymi cenami. Wszystko na luzie, dlatego można się tam porządnie wybawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loorna

Bardzo fajny zajazd to Hetman niedaleko Lublina hetman-luszczow.pl Jak chcecie perfekcyjnie zorganizowane wesele to tam na pewno wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. No i sam zajazd bardzo fajny, klimatyczny plus ładna okolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaD

Świetne miejsce na wesela to też hotel Wolica pod Kaliszem. www.hotelwolica.pl Mają tam pakiet weselny, sprawdźcie sobie konkrety, nie będę tu wchodzić w szczegóły. Powiem tyle, że organizacja na pięć z plusem, miło, elegancko, przyjemna, zielona okolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora

Nie wiem jak wesele ale imprezy okolicznosciowe zawsze organizuje w Las Vegas w Barcicach. Dobre jedzenie i orgaizacja bez zarzutu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate

Piękną salę weselną wynajęliśmy sobie w Hotelu Biały Dom w Paniówkach, nie wiele trzeba było dokładać, bo tam jest po prostu ładnie :)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka

Moje wesele organizowałam w Restauracji i Sali Bankietowej AS (wielkopolska) . Sala przepiękna, obsługa bardzo życzliwa i sympatyczna. Jedzenie idealne, a ceny od osoby konkurencyjne w stosunku do innych miejsc. W lato można odpocząć w ogródkach letnich, w otoczeniu kwiatów i zieleni

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Organizację wesela zaczęłabym od znalezienia dobrej sali weselnej. Ja swoje wesele wyprawiałam w www.sosnowezacisze.pl. Pojawiło się na nim prawie 200 gości. Wszystko się udało, a goście bawili się do samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnni

Genialne miejsce w Nowym Targu to Czarna Owca. Miejsce z rustykalnym klimatem, dobrą obsługą, fajnym wystrojem no i bardzo dobrze tam gotują, to bardzo ważna sprawa 🙂 Byliśmy tam na weselu kuzynki i było cudnie, aż sama sie zastanawiam czy w ty miejscu nie zorganizować wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zorientować sie czy jest możliwośc wynajęcia miejsc noclegowych. Zwykle część gości przyjeżdża z daleka, tak więc dobrze jes zorganizować dla nich miejsce noclegowe.U mnie wielu gości przylatywało z UK tak wiec nie wyobrażałam sobie sytuacji w której wesele byłoby w innym miejscu a hotel w innym. 

Moge polecić Dwór Kolesin w Lubuskim http://dworkolesin.pl/wesela/ -  bardzo dobry standard, piękna sala, piękne otoczenie i co najważniejsze przepyszne jedzenie, które wszyscy goście u nas chwalili ( dostaliśmy wiele zwrotnych informacji, że jak do tej pory jeszcze nigdy nie spotkali sie z taka dobra kuchnią na weselu). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja polecam poszukać tutaj https://www.gdziewesele.pl/. Mają bardzo dużą bazę lokali i usług związanych z weselem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdf

Stara Zajezdnia na krakowskim Kazimierzu to również mega fajne miejsce i w sam raz na odpoczynek po spacerze między zabytkowymi, kazimierzowskimi kamienicami i synagogami 😉
Panuje tam miła atmosfera i podają super kuchnię, warto zobaczyć samemu, organizują imprezy okolicznościowe, więc są bardzo wszechstronni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antee

Wydaje mi się, że Stara Zajezdnia to nie tylko dobre miejsce na wesele, ale też przede wszystkim na wyjście ze znajomymi. Miejsca tam jest dużo, panuje przyjemny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×