Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój mąż jest inny niż myślałam

Polecane posty

Gość gość

Podczas ostatniego spotkania ze znajomymi mój mąż a jesteśmy pół roku po ślubie powiedział głośno opinie , że każda kobieta raz na jakiś czas powinna dostać wp*****l żeby usiadła na d***e. Jestem w szoku i nie wiem czy podjąć rozmowę z nim na ten temat czy już mam uciekać gdzie pieprz rośnie. I czy fakt że był trochę wstawiony bo usprawiedliwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest jak się wiąże z nieprawiczkiem *****czem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscue, ze mial racje. Koran nakazuje prac babska, facet nie musi wiedziec za co - wy bedziecie wiedzialy za co dostajecie wciry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradźcie czy dyskutować z nim na ten temat czy udawać , że taka sytuacja nie miała miejsca? Sama nie wiem jak mam się zachować i co to miało znaczyć ... czy chciał się popisać i zabłysnąć czy jest z nim coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zapytaj go kiedy zamierza sprawić ci manto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak jakoś po dwóch miesiącach związku powiedział mi,ze dziewczynę trzeba trzymać krótko,ze brał się za młodsza bo taka można sobie wychować itp dość szybko po tym się z nim rozstalam. Szowistyczne goowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiewaj jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak jakoś po dwóch miesiącach związku powiedział mi,ze dziewczynę trzeba trzymać krótko,ze brał się za młodsza bo taka można sobie wychować itp dość szybko po tym się z nim rozstalam. Szowistyczne goowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja slyszalam i podobnoto jest prawda ze jak sie chlopa nie bije to mu wątroba gnije. Kobietki kochane od dzisiaj dbajcie o swoich mezczyzn, zwlaszcza tych z takimi przekonaniami jak maz autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×