Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prezent dla dziewczyny na urodziny

Polecane posty

Gość gość

Co polecilibyście na prezent na 20 urodziny dziewczyny? Myślałem o balerinkach lub conversach. Cieszyłybyście się z takiego prezentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jesień ballerinki ? lub szmaciaki ? zapomnij....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie ucieszyla z biletu na koncert jakiegos dobrego zespolu albo gdyby chlopak zorganizowal mi przyjecie niespodzianke :) zadbal o jakis ladny tort, fajny wystroj. Ale znasz ja najlepiej wiec pomysl co strasznie lubi i wymysl cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł fajny, każda dziewczyna ucieszy się z butów, ciuchów czy dodatków. :) Tylko może zamiast balerin czy trampek wybierzesz szpilki, albo sneakersy? Bo faktycznie, idzie zima i w lekkich butach już raczej nie pochodzi... Zajrzyj sobie do sklepu www.PasujeMi.pl, mają bardzo duży wybór świetnych butów, na pewno coś znajdziesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzisz z nia i nie wiesz jakie ma marzenia i cele? Co z ciebie za partner...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz ja na romantyczny wypad np. do hotelu http://www.carlina.pl/ w Białce Tatrzańskiej. Gwarantuje ze się ucieszy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesk111
Ja od swojego narzeczonego na 22 urodziny dostałam suplementacje African Mango http://szczupla-kobieta.pl wiecie zasugerował mi bym się zaczęła odchudzać;/ przykro mi się zrobiło bo szczerze mówiąc marzyłam o romantycznej kolacji;) no ale dzięki niemu schudłam 35kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesąd głosi aby nie kupować ukochanej osobie butów. Ja poleciłabym coś z biżuterii, np. srebrne kolczyki z cyrkonami lub zegarek. Zajrzyj proszę do porównywarki cenowej-CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ Na pewno znajdziesz coś ciekawego. Przesyłam poniżej link do działu z biżuterią- http://www.cozacena.pl/bizuteria-i-zegarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuszszsz
ja swojej kupiłem czytnik ebooków w Teletorium, bardzo się ucieszyła z tego prezentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Michalinaa
Podróż!Polecam odwiedzić PolskaLata.pl. Znajdziesz tam bilety lotnicze w świetnych cenach, hotele. Wiec można pomyśleć w wyjeździe gdzieś daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Ja ostatnio dostałam zegarek jordan kerr i myślę, że to świetny pomysł na prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovki

ja od swojego chłopaka dostałam czytnik książek inkbook prime hd i jestem bardzo zadowolona. uwielbiam czytac a czytnik . jest bardzo dobrej jakości, jak dziewczyna też lubi czytać to myślę, że może być zadowolona 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś perfumy? Tylko musiałbyś się zapytać jakie to zapachy ona lubi..  Wziąć ją do drogerii i sprawdzić co wącha, jak komenuje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zegarek, perfumy dobry pomysł. Ucieszyłabym się też ze spódniczki, lub jednodniowego wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×