Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to znaczy że on uważa mnie są brzydsza od byłej.?

Polecane posty

Gość gość

Mam nowego faceta od dwóch miesięcy. Wcześniej był to facet takiej mojej znajomej ale nie żadnej przyjaciółki tylko znajomej.ona nie wie że razem jesteśmy jeszcze więc próbowała go przekonać żeby do niego wrócił. wiem o tym bo przeczytałam ich rozmowęna jego Facebooku. napisał je tak "bo wiesz ja nie będę z tobą tylko dlatego ze jesteś ładna dla mnie uroda już nie ma znaczenia tylko pewne cechy charakteru i weźmie sobie nawet brzydsza a ogarnieta".strasznie mi sięprzykro zrobiło jak to przeczytałam bo już się spotykaliśmy jak to napisał... wg Was uważa mnie za brzydsza od niej.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry za literówki ale pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale już sienwtdy spotykaliśmy i tak to zabrzmiało jakby ja uważał za ładniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mogło mu o to chodzić ale samo to ze bbyła uważa za taka ładna jest odbijające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając o Twoim problemie, w kontekście słów twojego faceta stwierdzam ze musisz być śliczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powiedzial jej, ze ona ma tylko urodę, nic więcej, nie ma dobrego wnętrza. A to, ze jakas inna laska jest ładna nie znaczy, ze ty nie jestes. Moze byc różnie, możesz być ladniejsza od niej, brzydsza, podobna. Ciesz sie, ze facet docenia wnętrze, uroda szybko przemija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej napisałby: "Mam ładną i ogarnięta dziewczynę.Ty jesteś tylko ładna." Dziwne, że o Tobie nie wspomniał. Opcje są 2: 1.Chciał podkreślić jak bardzo beznadziejny ma charakter. O Tobie nic nie wspomniał bo nie wiedział czy coś z tego będzie. 2.Jesteś tą brzydszą, ale fajniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam odrazu brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×