Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Strasznie chciałabym mieć iPhone :c

Polecane posty

Gość gość

Jak namówić rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjaśnij, że jest ci potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam iphona 7 plus 256 GB polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iść do pracy i zarobić. Ja mam 17 i sama pracowałam pół roku na niego:) A nie zachowywać się jak rozpieszczony bachor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestem za młoda by pracować ... Nie zachowuję się jak rozpieszczony bachor, bo nigdy o nic rodziców nie prosiłam, sama sobie kupywałam, no chyba, że mi nie starczało to mi dokładali. Jednak iPhone jest zbyt drogi, bym mogła go kupić z tych 500 + ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porpstu chciałabym iPhone, bo wiem, że to dobry telefon, który starczy mi na kupe czasu. Iphone i Samsung to jedne z najlepszych telefonów. Nie chodzi tutaj o szpanowanie ... Czy żeby poprostu kupić aby leżał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwoszkaa - zazdroszczę ^^ Życzę powodzenia i miłej przygody z nowym telefinem ^^ Może bym też na święta poprosiła, jednak Ja wolę s6 c:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah z 500 plus Wiesz co, jeśli jesteś za młoda do pracy to znaczy ze jesteś za młoda żeby mieć iPhone'a :) Kup sobie jakiegoś starego iPhona np iPhone 5 S dostaniesz za 1500 nowy już . poproś rodziców niech odłożą pieniądze. Uważam ze jeśli jesteś za młoda na prace to nie powinnaś mieć telefonu za 4 tysiące bo to jest zupełnie bez sensu. Za mała jesteś na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na święta, albo weź na raty w Playu np. Ja również polecam, bo widze że też lubisz Samsungi Samsunga Galaxy A5 Jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:10 przed 3 mięs miałam inne wydatki niż tylko iPhone. Kupiłam go za 3800 zł a moja miesięczna wypłata to 3 tys wiec nie do końca żale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma lepszego niż 7+ . Znajdz sponsora to ci kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektrownia Atomowa
Przyznam, że Samsungi i Iphone to jedne z droższych i lepszych telefonów. To, że są drogie nie oznacza, że dzieci nie mogą ich mieć. Najbardziej opłacalne telefony dka osób, które miłują się w tzw. Bajerkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam iphona 6+, po kafe nawet krąży fotka z nim :) ale miał wadę fabryczną. Polecam jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam iphone jest przereklamowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×