Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to jest wstyd?

Polecane posty

Gość gość

Nie mam rodziców. Opiekował się mną teoretycznie obcy mężczyzna. Był przyjacielem mojej mamy. Pracowali razem. Ostatnio spotkałam się z opinią, że to wstyd, że będąc już pełnoletnia jestem na jego utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja studiuję. Zostały mi jeszcze dwa lata nauki. On sam mi tłumaczył żebym teraz się na tym skupiła, a on mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za głupoty ktoś gada. Tak samo wstyd jak innym studentom na utrzymaniu opiekunów, ale nie z tego powodu, że ktoś nie jest z tobą spokrewniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kozystaj z tego ,skoro sam proponuje to co wtym zlego wzia odpowiedzialnosc za dziecko kobiety ktora kochal I Ciebie pewnie tez skoro traktuje jak córke ,kogo to tak boli ze Ci wymawia ze to wstyd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka ze studiów. Uważa, że to wstyd, że nie pracuję chociażby dorywczo i siedzę na utrzymaniu obcego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej docinki. Ja pracowałam dorywczo w czasie studiów właśnie, żeby nie "wisieć" na rodzicach, mimo że nie musiałam zarabiać. I teraz żałuję. Zamiast tracić czas zarabiając 7 zł/h, lepiej bym się wystarała o jakieś bezpłatne staże/praktyki w przyszłym zawodzie i podnosiła swoje kwalifikacje. Z tamtych pieniędzy wiele mi nie przyszło, a po moich studiach nie mam co się chwalić w CV, że stałam za barem albo prowadziłam imprezy dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest też tak, że on mi pomaga i zapewnia mi utrzymanie, a ja od siebie kompletnie nic. Pomagam mu np. w domu, poza tym on jest już starszym człowiekiem i też może liczyć na moją opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli traktujesz go jak ojca to on traktuje cie jak corke. normalne. nie przejmuj sie docinkami to jest twoje zycie ei nikomu nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W taki sposób się właśnie traktujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dajesz mu od czasu do czasu wzamian za utrzymanie? :classic_cool: hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×