Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na co zwracają uwagę dziewczyny serio pytam??

Polecane posty

Gość gość

Bo ja już naprawdę tego nie rozumiem czy koniecznie trzeba kłamać o zgrywać pozera. Ale ja nie chcę, chcę być sobą. Ale chcę też mieć dziewczynę.Zaraz pewnie ktoś się zapytać dlaczego? ?(głupie pytanie ) tak chodzi o seks jak wszystkim ale też o kogo będę mógł przytulić(alergia na sierść :() ,kogoś komu będzie zależeć na mojej opini kto będzię dażył mnie swym uśmiechem,kogo będę mógł wziąść na ręce (dodatkowy trening zawsze spoko ;)) Chcę być sobą a mimo to mieć kogoś (z piersiami i ćipką zaznaczam mam nadzieję że nikogo tym nie uraziłem ale taka prawda ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie zarywasz do złych kobiet i dlatego ci się obrywa, nie zagaduje się do byle jakiej, ludzi może na początku połączyć jakaś wspólna pasja, temat do rozmowy, przebywanie w tym samym miejscu. Z nadmuchaną lalą z autobusu nie nawiążesz relacji bo ona woli nadmuchanych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to proste: - musisz byc przystojny czyli w jej typie zapewne wysoki i inne upodobania -byc zaradnym aby nie musiala byc twoja matką, bys sam potrafił wszystko załatwić za siebie no i za nią rzecz jasna - musisz byc lubiany wokół przez innych - miec pozycje społeczną by inni widzieli ze ona nie jest z byle kim - musisz miec konkretne plany na przyszłość by wiedziała na czym stoi - powinienes kochac zwierzeta - nie widziec swiata poza nia - masz sie domyslac jaki ma nastroj i nie zadawac glupich pytan tylko się do niego dostosowywać - jesli to inne spełniasz mozesz liczyc na seks w koncu ona nie uprawia go z byle kim a tutaj zaczyna sie: - nie mozesz miec małego - musisz sie skupiac na niej a nie na sobie - seks ma byc wyjatkowy masz go przygotowac i dac jej powody by go uprawiała Pomijajac juz te oczywiste aspekty fajnie by było gdybyś: -grał na gitarze, świetnie tańczył i gotował, miał talent aktorski, męski niski głos i oczywiście wysportowaną sylwetkę, szerokie ramiona, prosty kręgosłup. Normalne rzeczy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma tu do rzeczy jak gra na gitarze ja np gra na liże,a tez nam powodzenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli ja tylko koty mam zacząć karmic na osiedlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewno mujesz sie co miesiac i capisz jak kacap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjvffjjljjo
Idz na siłownie,nie musisz byc bogaty ale pracowity i zaradny,przystojny bardzo tez nie ale męski.nie ciepła klucha,zdecydowany,opiekunczy lojalny i odpowiedzialny,te cechy chyba mozna wypracowac w sobie,do tego warto zebys znalazl jeszcze jakies hobby chocby i sport,ja akurat nie przepadam za facetami grającymi na gitarze,wole bardziej męskich..mysle ze nie są to jakies wygórowane oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mam w sobie cos co podoba sie kobietom! Solista zespołu mariachi band pozna cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odemnie czystość i higiena, zwłaszcza czyste ręce i paznokcie, ładnie uczesanie, świeży oddech,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie ma szans : -Niski 170 ,i chyba nie jestem przystojny przynajmiej nie dla porządnej dziewczyny (tylko 30 latki się mną interesują :( a ja chcę 18 -20 łatkę może być nawet 16,17 latka) -pasję mam ale to nic nie da(street workout ) - nie lubię kłamać -co do seksu wolę przytulanie wiec i tak mysliał bym tylko o tym żeby jej dał satysfakcje -nie widzieć po za nią świata (jak się w niej zakocham to żaden problem ) ale ja się zbyt szybko zakochuje i szczeże kobiety lubią kiedy kręcą się koło ciebie inne w innym przypadku zdradzają -zwierzęta kocham i to bardzo -nie jestem lubiany a dlaczego w dzieciństwie na siłę jak wszyscy chciałem się przypodobać grupie (on to zrobi znacie takich kolesi ) ale w gimnazjum kiedy groziłapalem mi kurator. Postanowilwiłem że nie będę zgrywał kogoś kim nie jestem dla akcepacji grupy. I od tej pory jestem raczej samotnikiem -co do nastrojów trochę znam się na tym i umiem odczytywać kobiece emocje (chociaż czasem kiedy mi ie jakaś spodoba to nie potrafię spojrzeć prawdzie w oczy ,,ja jej nie " Co do seksu: -Czy mam małego niewiem w gimnazjum miałem 18-19 ale teraz się skurczył może to że stresu - co do musklatury mam kaloryfer ale w dzisiejszych czasach to nico nadzwyczajnego, jak trenowałemi mma to tam co drugi miał - przyznam że z seksu najbardziej ciekawi mnie minetkę dóżo czytałem o tym jak wykopać żeby sprawić jej przyjemność (a uśmiech na twarzy dziewczyny to największa nagrona jaka może dla mnie istnieć dla wasiebie to normalne ale do mnie nigdy się nie uśmiechneła dziewczyna poniże 29 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam teże że raz koleżanka powiedziała mi że mam ładne dłonie :) Ale jej nie brałem pod uwagę była ładna lecz wątpię czy miał bym u niej szanse a poza tym (ona była puszczalska 3 kolesi ode mnie z klasy ją miało) dlatego honor by mi nie pozwalał wsadzić tam gdzie robił to już mójest kolega obrzydza mnie to. A do tego szukam kogoś na stałe (wiem u faceta to dziwne ale lubię stabilizację w kwestji uczyć )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na madrosc nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja patrze na czyny, mówią mi czy facet ma dobry charakter, czy można się czuć bezpiecznie nie tylko przy nim ale i będąc z nim. Dla mnie jesteś za niski, nie czułabym sie po prostu kobieco przy Tobie (nie należę do niskich kobiet ale takich jest przecież sporo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja napiszę czego wymagają kobiety od faceta: - musi być niewiarygodnie przystojny zachwycający każdą panienką na przejściu, wysoki brunet z ciemną karnacją z włoskami do góry z idealna cerą, wyrzeźbiony z 7% tkanką tłuszczową, ubierający jak na rewie mody, depilujący klatę bo kobiety nie lubią włosów na klacie bo obrzydza, chodzi do kosmetyczki i do fryzjera co 2 tygodnie, dba o siebie nadmiernie robi zabiegi na twarz, ciało i używa odżywek do włosów, normalnie dbanie nie wystarczy bo kobiety są wybredne i chcą modela z wyglądu - musi zarabiać sporo pieniędzy i mieć kasę na jej zachcianki - musi być pewny siebie i być ogierem seksualnym dający co chwile orgazmy - musi sprzątać, gotować, codziennie jej przynosić bukiet róż - musisz mieć minimum 10 partnerek seksualnych bo kobiety chcą *****czy a nie prawiczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak szczerze liczy się tylko wyłącznie ten wygląd i musisz wyglądać jak model zachwycać każdą panią. Żadna nie patrzy na wnętrze bo ich to g****o obchodzi hipokrytki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O model sie uaktywnil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie wytrzymałem musiałem napisać :P bo tutaj stek bzdury kobietki piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 PasażerNostromo
gość dziś Ja patrze na czyny, mówią mi czy facet ma dobry charakter, czy można się czuć bezpiecznie nie tylko przy nim ale i będąc z nim. Dla mnie jesteś za niski, nie czułabym sie po prostu kobieco przy Tobie (nie należę do niskich kobiet ale takich jest przecież sporo). Czyli jednak wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 PasażerNostromo dziś to ja od modeli tematów dobrze, że ja jestem wysoki haha mam wzrost modela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.57 Miałam chłopaka który nie przewyższał mnie wzrostem (ooo jednak nie wygląd), ale miałam po prostu dosyć próśb czy mogłabym chodzić wyłącznie w płaskich butach (czasem chodziłam, specjalnie dla niego ale to nie był mój styl). Zarówno ja się źle czułam przy jego niskim wzroście jak i on przy moim. Od tego czasu patrzę na wzrost (dla swojego i partnera dobra) ale czy to oznacza sugerowanie się wyglądem? Myślę że faceci też woleliby niższą od siebie partnerkę by się czuć bardziej męsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 .05 dziękuję za szczerą odpowieć rozumiem moja siostra niższa o demnie o głowę a jej chłopak 198cm Rozumiem że niektórym faceta przeszkadza jeśli partnerką jest wyższa ale mnie szczeże to mnie to bez różnicy liczy się raczej żeby była drobniejszej budowy ode mnie (wszyscy chyba wiedzą o co chodzi ). Mimo że mam 170 (szczeże to 172-174 nie jestem do końca pewien) to nigdy mi to nie przeszkadzało a wręcz przeciwnie niekiedy sprawiało satysfakcję gdy trenowałem mma i na trening przychodził jakiś koksu siłowni 2m 120 kg i dostawał odemnie lanie niestety kontuzja zaczoł czuła moja karierę a chciałem przejść na zawodowstwo to również mocno wpłynęło na moją psychikę i poczucie własnej wartości :() Po temu zaczołem też mieć trochę kompleksy o ten wzrost bo dlaczego to nie moja wina że jestem niski mogę ćwiczyć mogę mieć wyżeźbione ciało mogę się dobrze ubrać (co do fryzury to serio się na tym nie znam :() Ale na wzrost nie mam wpłynu a chce mieć ładną dziewczynę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój wzrost Cię nie wyklucza przecież w oczach kobiet. Jest sporo dziewczyn (155 - 165) dla których wyższy facet to ten powyżej 170 cm i w zupełności wystarczy. Ja gdy ubiorę swoje ulubione buty mam ok. 185 cm wzrostu a bez obcasów żyć nie umiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i bez puszczanie też nie potrafisz żyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.39 Hehehe a gdzie to wyczytałeś/aś. Powiedz mi co rozumiesz przez puszczanie się to Ci odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dajesz d**y w związkach nie trzymając cnoty do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.45 No to pudło że hoho :) Mój mąż był moim pierwszym i jedynym (razem od 9 lat), jeszcze jakieś mądrości dla mnie masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu auto.Rozumiem 185 spoko wysoka z cie dzieczyna . Dla mnie jako faceta nie ukrywam w pierwszej kolejnosci liczy wygląd u dziewczyny nawet siostra mi ciągle powtażadna zukaj takiej która się tobie podoba. I tego się będę trzymał bo wiem większość facetów myślę tylko żeby mieć gdzie wsadzic (więzienia ) może zostane przez was skrytykowany ale wole rzyć w celibacie do końca żucia niż jak to mówią ptwór nie potwór byle miał otwór. Musi być w moim typie co z tego że takie absolutnie nie są mną zainteresowane może się znajdzie jakaś 18 -20 latka skrzywdzona przez 30 lat niego rochacza i zostanie tą jedyną. Tak charakter też ma dla mnie znaczenie ale to trzeba dziewczynę poznać nie ma idealnego wzorca charakteru tu się poprostu trzeba zakochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×