Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Seks bez zobowiązań?

Polecane posty

Gość gość
Tez kiedyś w bajki wierzyłam. Poznam księcia będę z nim do końca życia tralalala.. Jak to szło?? "Dajesz czy trzeba z tobą chodzić" ?? Nie pamiętam już tak mówią jakieś 15-latki Które właśnie nie dorosły do niektórych rzeczy... Właściwie nie wiem po co tłumacze Życie samo im zdejmie kiedyś klapki z oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę poczekać na mężczyznę który będzie mój a ja jego tralalala Proszę Cię rozumiem ze jesteś dziewica tak? Czekasz aż ślub się odbędzie biały welon i te sprawy inaczej nie? Poważnie? Każda z was miała po jednym partnerze z którym spala? A wy drodzy panowie tylko dziewice bierzecie pod uwagę przed ranka wizyta i gina czy blonka jeszcze jest? Śmiech na sali... Tak tak układ i nie chwałę się ale nie mam się czego wstydzić. Chociaż nie w******* i nie zostawił Jak pewnie 80% z was cnotki niewydymki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz sie czym chwalic bo jestes tylko do jednego... a to zaden zaszczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku to nie chodzi aby komuś do łóżka zaglądać. Chodzi raczej o to aby zaglądać w swoje łóżko i na osobę, z którą się to łóżko dzieli. Tylko tyle i aż tyle. Wiadomo, że życie samo w sobie proste nie jest, ale rozwiązlość tylko te życie dodatkowo komplikuje. Dlatego uważam, że seks bez zobowiązań jest zły. Co innego jak dziewczyna wyżej pisze o układzie. To jestem jeszcze w stanie zrozumieć, bo dwoje dorosłych ludzi podejmuje świadoma decyzję, jak mniemam w tego typu układach znają się dobrze. W przypadku autorki tematu znajomość jest nowa, totalnie przypadkowa. Nie zna człowieka. Uważasz że z taką osobą seks bez zobowiązań jest ok? Mi aż ciarki przechodzą od możliwych konsekwencji... według mnie seks bez zobowiązań z osobą nowo poznana zachacza delikatnie o patologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu się zgodzę ze sex z nowo poznanym mężczyzna w dodatku ze świadomością ze to tylko sex nie jest zdrowy. Ja miałam czysty układ z osobą która znam od lat i doskonale wiedzieliśmy co w życiu nam się pochrzanilo. Z początku były to rozmowy spotkanie na piwo później stało się pp tym szczera rozmowa i tak właśnie pojawił się układ. Zirutowalo mnie nazwanie mnie dzifka bo nią się nie czuje. Nigdy w życiu nikogo nie zdradziłam nie spałam z zajętym nie robiłam tego z przechodnim mężczyzna który zaliczył i uciekł. W tym wszystkim chodzi o rozróżnienie dawania tyłka a świadoma decyzję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o sytuacji gdy dziewczyna poznaje faceta 1, 2 spotkanie. .. facet mówi że chciałby spróbować w związku, potem ze jednak nie... jest niezdecydowany... zwodzi dziewczynę. .. lądują w łóżku, jest fajnie przez parę pierwszych dni... potem facet oświadcza że związku z nim nie będzie, bo nie... oferuje seks bez zobowiązań i dziewczyna się zgadza? Co z takim podejściem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie każdy jest kowalem swojego losu i albo gotowy jest na konsekwencje albo nie. Niezależność emocjonalna jest tu dość ważna bo ja wchodząc w układ wiedziałam że nie jestem zdolna do snucia planów. Poza tym znaliśmy się i wiedzieliśmy ze to będzie bezpieczne ze się nie zakochamy. Ja uważam że sex jest dla ludzi i nie liczy się co pomyśli o tym sąsiadka czy koleżanka tylko jak my sami będziemy czuć się ze sobą. Czy się zgodzi czy nie jej osobista sprawa tylko musi liczyć się z ko sekwencjami i czy im w razie czego podoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem dziewczyna co tak robi nie ma za grosz honoru. Najgorszy z możliwych scenariuszy. Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby w takie coś pójść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro już tyle jest kobiet które nie widzą zła w seksie bez zobowiązań to powiedzcie jak was poznać i gdzie znaleźć bo jednak zdecydowana większość tego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Österreich
Ilu z was popełnilo błąd w życiu? Ilu poszło na coś w co wierzyli ale i tak nie wyszło? Ilu podążało z klapkami na oczach przez życie? Ilu czegoś w życiu żałuję? Ilu zrobiło coś nie zgodnie ze sobą? Ilu zapomniało o honorze gdy wiara w coś była tak wielka? Nie wierzę że są tu same takie ideały. Jednak czytając mam takie wrażenie ze każdy Tu to bezskazowy mieszkaniec planety. Umiecie pięknie oceniać. Ktoś pyta o zdanie o wesze doświadczenia. Wy krytykujecie Nie macie pojęcia o takich związkach układach po co się udzielacie? To jakby człowiek nie trzymający łyżki e ręku dawał rady jak nie robić kopytek. Same mądre ludzie co pojęcia o życiu nie mają. Życie to pasmo błędów z których wynosimy wnioski bądź i czasem nie. A ocena zawsze pozostaje w naszym sumieniu. Mam.wtazenie ze większość forumowiczów to niedowartosciowani ludzie którym się lepiej robi jadąc po kimś. Spójrzcie w lustro i zastanówcie się ile wy błędów popełnilisxie w życiu oceńcie najpierw siebie zanim oceniacie innych. Rada czy pytanie o doświadczenie to o to tu chodzi a nie o wypowiadaniu się w temacie o którym nie mamy pojęcia i umiecie tylko jeździć po kimś jak po starej parze skarpet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:43 Najpierw musiałbyś Mieć coś między nogami żeby móc sobie użyć. Skoro nie masz czym to nawet ta za kasę ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:46 Wszystkiego błędami młodości nie można tłumaczyć Każdy z nas jest inny i każdy ma swoje wartości którymi kieruje się w życiu. Jak widać w większości seks bez zobowiązań u partnera nie mieści w granicach akceptacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba kazdy facet by chcial taka darmowa dziwke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks bez zobowiązań to żaden błąd, wręcz przeciwnie, fajna przygoda. Cieszmy się życiem, póki jesteśmy młodzi. A koniobijców zostawmy z ich frustracjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny nooo... nie musze sie starac, ide do dziewczyny na kolacyjke i zostaje do sniadanka i to wszystko za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chyba 17-latki same siedzą... Nie umiejących odróżnić pewnych kwestii Szkoda marnować klawiaturę żeby wam to tłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w zwiazku wydawało mi się ze wszystko jest ok po roku stwierdził że nie nadaje się do zycia w zwiazku i musimy sie rozstac...po trzech miesiacach sie odezwał I zaproponował "uklad" tylko do seksu trwa to już piąty miesiąc...a najgorsze jest to że ja go cały czas kocham dlatego się zgodzilam na taki układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobało mi się. Powtórzę to, gdy znajdę odpowiednio niegłupiego, dojrzałego, nie będącego egoistą w seksie, spontanicznego mężczyznę z fantazją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moglabym sie zgodzic na seks z kims kogo kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos chce to moze sie umowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto faceci chca sie umawiac na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnych jest wielu. Nadających się, garstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od Ciebie i jak to zniesiesz i jaką masz wobec tego postawe. Inni maogą mieć o tym głupie zdanie ale co się przejmujesz takimi ludźmi. Jeśli Cię później facet z tego powodu odżuci to jego sprawa. Ma prawo wyboru. Ty masz prawo tworzyć swój świat, błądzić i uczyć się na błędach i mieć swoje zdanie, a nawet uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w podobnej sytuacji co autorka odmowilam. Zasluguje na powazne traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bym odmowila bo takie uklady mnie nie interesuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadających do czego? do seksu bez zobowiazan czy do zwiazku w ktorym to na mezczyznie ma spoczywac zarabianie na dom, bo kobieta co najwyzej bedzie zarabiala na sama siebie i swoje wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to wszystko to sa seks bez zobowiazan, bo niby jakie ma sie zobowiazania? tyle tylko, ze nie bedzie sie spalo z innymi w miedzyczasie a jak sie znajdzie kogos lepszeo to zwiazek sie rozpada i tyle ze zobowiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna umowic sie na seks z kims kto sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze mna chcieli sie umowic zonaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadających się na seks bez zobowiązań oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×