Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bosa we mgle

Cieszy mnie prorodzinny rzad i ustawy 500 plus i 4000

Polecane posty

Wreszcie mamy prawdziwie prorodzinny rzad :) ciesze sie ze poslowie zrozumieli ze niz demograficzny mozna zatrzymac tylko w jeden sposob. Stwarzajac rodzinom godziwe warunki dla potomstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w życiu piękne sa tylko chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosa, idz sobie ponagrywac lepiej muzykę z radia zamaist sie wypowiadac na takie tematy. 4000 zl to jest kropla w morzu, ba w oceanie potrzeb takiego dziecka No, ale przynajmniej na pogrzeb będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynika to nie tyle z efemerycznej natury piękna lecz bardziej z tego, że po chwili robi sie troche mniej pięknie. ogólnie zaleznosc jest taka, ze im mniej pięknie sie robi po chiwili tym piękniejsza chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten rzad kaze szczepic dzieci a niby szczepionki to cale zlo swiata. Oj bosa hipokrytko wyjdź z tej mgły lepiej bo ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
de facto każdy rząd jest prorodzinny. to sie nazywa nepotyzm. niż demograficzny to sciema służąca ojepaniu emerytów z kasy. nie ma żadnego niżu demograficznego. pierwszze słysze żeby populacja dotknięta niżemm demograficznym kolonizowała cały kontynent na zachód od odry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też to cieszy. Koniec z tanią wódą. Za 500+ pojechałem do Auchana i kupiłem skrzynkę porządnej whisky. I nie myślcie sobie, że jakiś bachor będzie przeżerał moją gorzałę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:28 sedno ;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba troche mała ta skrzynka była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sedno to jest takie, ze wam mogą zabrać cały dochód byle sie nim nie podzielili z innymi. c***jowo ale jednakowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nawet była to skrzynka mniejsza od butelki:D no ale po to polacy zapieralają w rozlewniach w szkocji żebyś ty mógł oblewać stype swoich starych whiskaczem za 500+ (dokładnie za 2000 -1500) kosztujacym dwa razy drożej niz na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świstak otpiertoll sie dewiancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jest skąd brać pieniądze. A jak kobiety zaczną rodzić to zostaną z chorym dzieckiem i bez grosza. Nie da się dawać, podnosić podatki, opłaty, utrudniać prowadzenie firm. Paranoja. https://100club.pl/search

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że się da. Tylko trzeba najpierw zmienić progi ostrożnościowe dotyczące deficytu budżetowego, określone w Konstytucji. Ale nie można zmienić Konstytucji bez większości konstytucyjnej. Dlatego trzeba najpierw ubezwłasnowolnić Trybunał Konstytucyjny i zrobić to samo, tylko tylnymi drzwiami - durnymi ustawami i krętactwami. ;) A że za kilka lat Polska będzie bankrutem? No cóż... Żyjmy tu i teraz. Dzieci tych co się na tym nachapią i tak będzie stać na studia za granicą. Ci co się nie nachapią, będą spłacać długi po obecnym rządzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×