Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż zarzucił mi że o siebie nie dbam

Polecane posty

Moim zdaniem wszystko jest ok. I ty i on jesteście mocno zapracowani i nie macie czasu. Ale uwierzcie mi, że to tylko przejściowe. No ale taka prawda jest też, że brak czasu nie usprawiedliwia tego, że ktoś o siebie nie dba. Z drugiej strony jednorazowe nie umycie włosów to nic strasznego i jest w zupełności zrozumiałe moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.ona18.ł1.pl bardzo ostre rąbanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam dwojke dzieci,codziennie wygladam jak bylam panna i nie mialam tyle obowiazkow. Wlosy myje codziennie,paznokcie maluje co 2-3 dni,pedicure co tydz. Ciuchy codziennie inna stylizacja. Dbam o siebie,bo tak lubie. Fryzjer raz w miesiacu. Kosmetyczka raz w miesiacu,chodze na peeling kawitacyjny. Mam 29 lat,kazdy mi daje 20,ale to chyba geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie obydwoje przerabane. Onnoracuje za dyzo zawodowo, Ty masz za duzo dom i dzieci na glowie. Nie wirm czemu masz oueknie wygladac skoro nie ma na to czasu. Moze niech on sprobuje? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, Albo zaczniesz dbać o siebie albo nie. Twój wybór. Zawsze znajdzie się powód i wytłumaczenie dlaczego nie da się czegoś zrobić. Co do męża - widać,że jest przepracowany, taki styl życia to też jego wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy jadą tutaj po autorce, mam podobny problem z mężem( nie chodzi o nieumytą głowę, nie zdarza mi się to , czułabym się porostu brudna) ale też mam męża pracoholika, który ucieka w pracę. Niestety nadmiar pracy to też nałóg, mój mąż nie umie odpoczywać, ciągle musi coś robić. Często pracuje po godzinach, mówi że to dla nas, wiem że jest inaczej. Czasem jak mam mniej pracy i ma okazje spędzić trochę czasu z nami, to jest zwykle poirytowany i zły. Pasuje mu taki styl życia. Na razie nie pracuje, dom i dzieci są na mojej głowie, ale wiem że jak wrócę do pracy to też tak będzie(już to przerabiałam). Żle jak facet jest leniem ale pracoholizm też jest zły. trzeba umieć wypośrodkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wielu mężczyzn po prostu nie lubi małych dzieci, drażnią ich i irytują. Nawet własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie facet lubi zrobić, a potem babo ty się matrw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:55 Jedna napieprza że pewnie włączam grzanie. Druga napieprza że nie włączam grzania. A idźcie wariatki. Same nie wiecie już co gadać, pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbaba
baby sa nawiedzone :-) nawiedzone wariatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie myślę, czy aby ten mąż nie ma kochanki, do której jeździ codziennie, bo ta "firma w planach" brzmi dość dziwnie . Łapie klientów w nocy? to czym się zajmuje? :P I ten tekst o zaniedbaniu też o czymś świadczy. Że autorka już go nie pociąga. Kiedy ostatnio uprawialiście seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to olej tego swojego p**dnietego mezusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko twoj maz ma babe na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość15 52
Niekoniecznie ma babę, może jest prostolinijny i mówi to co widzi); mój mąż też mówi zawsze to co myśli, i nie myśli że mnie zrani, potem mówi wolałabyś żebym kłamał? no oczywiście że nie tylko żeby powiedział to delikatniej, u nas nigdy nie chodzi o mój wygląd, dbam o siebie. Z pewnością autorko musisz bardziej o siebie zadbać, da się to zrobić przy dwójce dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakich klientow lapie przed polnoca ten maz. Poza tym powinien miec na ciebie ochote, a kreci nosem, ze masz tluste wlosy, a weekendy przesypia. Przemysl to, kobitko. Mam nadzieje, ze sie myle, ale przemyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można nie myć głowy w dzisiejszych czasach szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra myje włosy codziennie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto jakos dobrze zorganizowac czas dzieciom tak żeby nie siedzieć z nimi w domu cały czas np. żłobek przedszkole, zajęcia dodatkowe. Wtedy miałabyś wiecej czasu na ogarniecie domu i siebie - kobieta musi o siebie dbac. Inaczej panowie beda szukali nowego obiektu westchnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą jak juz chcial ci to powiedziec to powinien jakos subtelni, ja bym sprawdzial dyskretnie czy on przepada na tak dlugie godziny tylko do pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kiedy ostatnio był seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój facet często smierdzi potem choć się myje codziennie, chodzi z tlustymi włosami, goli się raz na tydzień, żaden z niego lalus. Więc i ja nie swiruje z dbaniem o siebie, tapety nie nakładem, paznokci nie maluje, włosów nie farbuje, włosy jak mam trochę tluste to nie szkodzi, nigdy mi nic nie powiedział bo sam nie jest czysciochem. Pełny luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×