Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj chlopak, moja waga

Polecane posty

Gość gość

Jestesmy razem ponad rok i do tej pory bylo cudownie chociaz bywaly momenty, kiedy cos mi mocno nie pasowalo ale nie zwracalam na to uwagi, bo bylam po prostu zakochana i nadal jestem. Strasznie go kocham ale wczoraj wieczorem przed seksem powiedzial, cos co mnie mocno zasmucilo :( ze nigdy nie mial odwagi zeby mi tego powiedziec ale jestesmy razem juz na tyle dlugo ze nie powinien tego ukrywac. Chodzilo mu o moja wage.. ze ostatnio coraz bardziej mu to przeszkadza. Cala noc przelezalam obok niego i nie zmruzylam oka. Uswiadomilam sobie ze przy swoich kolegach zawsze sie mnie wstydzil, ze zawsze odradzal mi pojscie gdzies w spodnicy, sukience mowiac ze "ta zbyt kolorowa, ta ci nie pasuje".. dzisiaj rano jak pojechal do pracy zwazylam sie i faktycznie przytylam pare kilogramow. Waze 63 przy 166 cm. Na poczatku znajomosci duzo mniej ale chociaz chce to nie zauwazam az takich problemow ze swoja waga. Nie jest tragicznie.. nie wiem co z tym zrobic. Prosze doradzcie mi :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz bym go zostawila w p**du,serio. Myslalam ze wazysz ok 100 kg. Tak faktycznie na dorosla osobe to nawet niedowaga mozna powiedziec. U mnie juz by nie mial czego szukac. Widac ze cie nie kocha,tylko szuka laski na pokaz,do chwalenia sie przed kumplami. Niech sobie poszuka szkieletu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się, ze masz takiego faceta. Nie ma co ryczec tylko wziąć się w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kopnąć w dd**ee? Może woli trochę szczuplejsze? dlaczego nie zrzucić kilku kg aby on byl zachwycony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje BMI to około 23 czyli jest w normie - nie masz nadwagi. Ale liczby a wygląd to dwie inne rzeczy. Nie wiem jak wyglądasz, jaką masz sylwetkę. Najlepsza byłaby szczera rozmowa z chłopakiem. Porozmawiaj z nim i wyjaśnijcie sobie co chcecie zrobić/zmienić. Zanim zdecydujesz się na odchudzanie/porzucenie chłopaka porozmawiaj z nim i wyjaśnijcie sobie czego oczekujecie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis 63, za rok 66, za trzy lata 70, a za 10..........bo niby dlaczego mialoby byc inaczej skoro wg wielu ludzi metabolizm zwalnia z wiekiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile wczesniej wazylas, 5 kg mniej? Jak mozna sie o kilka kilo czepiać. Przeciez jak ty byś zaszla w ciaze albo zachorowała, to,on od razu by uciekl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mialby racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może kobieto warto o siebie zadbać? O miłość trzeba walczyć. Jak o siebie nie dbasz to się nie dziw, że facet się Ciebie wstydzi. I tak masz szczęście, że Ci to powiedział anie się z tobą po prostu rozstał. Widać, że Cię kocha i chce dla Ciebie dobrze. Weź się w garść i weź sie za siebie . Wyjdzie Ci to nie tylko na zdrowie ale także na zdrowie waszemu związkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×