Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

oto jak szanuja sie angielskie kobiety

Polecane posty

Mam pare przykladow w jednym pubie pracuja mlode kelnerki co maja po 19 lat, sa jak klony rzygac sie chce. Jedna ma 19 lat spala z 16 facetami. Jej siostra lazi z wielkim brzuchem bo ciaza i jara szlugi ato ze ma dziecko to ja p******i. Inna sypia z przypadkowymi gosciami, gruba swinia. Siostra jednego goscia wyjechala na uniwersytet do walii zostawila swojego chlopaka, ktory jest spoko w chui, zaszla w ciaze z przypadkowym gosciem usunela ciaze rodzice nic nie wiedza. Wole se trzepac niz sypiac z takimi szmatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, jedne są szmatami, inne nie są, każdy lubi co lubi. Ale masz coś do seksualności, jakiś asceta czy moher z ciebie? Może uważasz to za grzech? Czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Freudomarksizm to połączenie marksizmu z freudowską psychoanalizą. Jego twórcą był austriacki komunista i psychoanalityk Wilhelm Reich, ale podstawą neomarksizmu uczynił go Erich Fromm, a jego filozoficzne uzasadnienie przygotował Max Horkheimer, a rozwinął Herbert Marcuse. Reich twierdził, że najwyższym życiowym celem człowieka jest pełne przeżycie orgazmu, ale uniemożliwiają mu to kapitalistyczne stosunki społeczne (etos pracy) i religijna moralność. Dla seksualnego wyzwolenia ludzkości konieczna jest więc rewolucja społeczna i likwidacja religii. Erich Fromm odwrócił rozumowanie Reicha - jeśli całą uwagę ludzi (i to od dziecka) skoncentruje się na sprawach seksu, to zbuntują się oni przeciw wszelkim ograniczeniom i normom społecznym, odrzucą religię, a system społeczny rozpadnie się sam. Niepotrzebna będzie rewolucja proletariacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no angielki to straszne k****iska są w dodatku brzydkie jak świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakbym mieszkał w UK to bym se szukał jakiejś Rumunki albo Azjatki za dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×