Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co ja mam zrobić?

Polecane posty

Gość gość

Witam, prosze o jakas poradę.. Moja sytuacja rodzinna zawsze byla skomplikowana, ale teraz pokomplikowala sie juz calkiem.. Moj tata jest alkoholikiem od wielu lat, do tego stopnia ze wyrzucali go z kilku prac przez alkohol. Mama byla zmuszona wyjeżdżać za granice do pracy. No i stalo sie.. Znalazla tam sobie nowego faceta, o moim tacie nawet nie chce myslec, nienawidzi go. Mimo tego, ze jest jak jest moj ojciec dalej caly czas myśli o niej i wiem ze mimo choroby kocha ja i teskni za nia. O jej kochanku wiem 1.5 roku i nie mialam serca mu powiedzieć o tym, zresztą mialam jeszcze nadzieje ze moja mama sama to rozwiąże. Wiem ze zle robilam, ale balam sie, ze sobie cos zrobi. Teraz stalo sie najgorsze, trafil do psychiatryka z omamami po odstawieniu alkoholu, jest w strasznym stanie psychicznym i oczywiscie pyta sie o mame. Chcialabym mu powiedziec o wszystkim, ale wiem ze teraz to zly moment. Boje sie ,ze mi jie wybaczy ze tak dlugo ukrywalysmy prawdę z siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mam zrobic? Czy mama sama mu o tym powiedziec? Czy nam mu o tym powiedziec jak jego stan psychiczny bedzie lepszy? A co jak mu sie nie polepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę ze to twoja matka powinna coś z tym zrobić. Czyli najlepiej aby ona mu powiedziała że ma innego. A on powinien skończyć z alkoholem bo to od tego wszystko się zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu od razu jak najszybciej bo jak się podleczy i ty mu powiesz to się zachleje a tak będzie miał czas a w psychiatryku nie nachleje się daj mu cel powiedz że musi wyzdrowieć dla ciebie że go potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie teraz nie chce mu mowic, bo to będzie jak kopanie leżącego. Teraz jest w zlym stanie.. Nawet nie ogarnia jeszcze za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×