Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Chyba zawarlam pakt z szatanem

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam ogromny problem. Prawdopodobnie cierpie na nerwice. Ale nie w tym rzecz. Rzecz jest tym, ze chyba zawarlam pakt z diablem. Cbyba. Przez pare dni meczyly mnie natrectwa nt wyrzekniecia sie Boga. Oczywiscie nie chcialam tego. Dzis wieczorem stalo sie cos co mnie zabilo. Otoz mialam mysl w ktorej niby chcialam oddac diablu dusze, oczywiście nie chcialam jej mu oddac. Niestety potem pomyslalam sobie ze ''daje'' szatanowi wyrzekniecie sie szatana. Wtedy bylam przekonana ze ja po prostu oddaje mu to co jego i nie zawieram paktu. Teraz jednak uswiadomilam sobie ze moglam zawrzec z nim pakt. Pomocy nie dostane, nikt tego nie cofnie. Prosilabym o jakas odpowiedz i modlitwe. Boje sie nawet nie wiecie jak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie ciągnie cię do diabła to nie przesadzaj,poproś Boga o opiekę,powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawarłaś żadnego paktu z szatanem i nie zawrzesz. To tylko lęki. Bóg się opiekuje ludźmi, którzy się do niego modlą. Jesteś jego Dzieckiem dręczonym przez nerwicę i może też demony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moglas zawrzec paktu z szatanem bo twoja dusza nalezy do Boga. Duszy nie da sie oddac szatanowi od tak. Mozesz mu ja oddac calkowicie wyrzekajac sie Pana i robiac zle uczynki. Idz do kosciola na spowiedz przyjmij Komunie. Porozmawiaj w trakcie spowiedzi o tym co tu piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedzi. Napewno pojde do Kosciola. Narazie musze sie pomodlic. Czuje sie fatalnie. A jeszcze fakt ze nawet to powiedzenie szatanowi ze moglam oddac mu moje wyrzekniecie sie jego (tak wiem brzmi to śmiesznie) calkiem mnie zabija. Jeszcze raz dziekuje za odpowiedzi. Narazie ide sie pomodlic i zycze wszystkim dobrej nocy, God Bless You.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Księżyc
Gorzej gdyby to był pakt z dającymi kredyty:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam jeszcze ze wracam do tego tematu, ale chcialam tylko dodac ze ta mysl o tym ktorej sie tak balam byla swiadoma. Tzn cos mnie naszlo, a ja to pomyslalam. I tak wiem, zalenie sie tu nic nie pomoze. Po prostu musialam to napisac. A jesli ktos mysli ze zartuje to mowie- nie. Ja naprawde sie boje. I prosze o modlitwe od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele osób świruje pod wpływem religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby rozwiązać pakt z szatanem, trzeba powiedzieć szatanowi: Przeklinam cie ty hoooju, w*********j z mojego życia! I pakt rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam natręctwa kiedy za bardzo się przejmowałam religią. To prosta droga do psychozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.11.2016 o 21:59, Gość gość napisał:

Witam. Mam ogromny problem. Prawdopodobnie cierpie na nerwice. Ale nie w tym rzecz. Rzecz jest tym, ze chyba zawarlam pakt z diablem. Cbyba. Przez pare dni meczyly mnie natrectwa nt wyrzekniecia sie Boga. Oczywiscie nie chcialam tego. Dzis wieczorem stalo sie cos co mnie zabilo. Otoz mialam mysl w ktorej niby chcialam oddac diablu dusze, oczywiście nie chcialam jej mu oddac. Niestety potem pomyslalam sobie ze ''daje'' szatanowi wyrzekniecie sie szatana. Wtedy bylam przekonana ze ja po prostu oddaje mu to co jego i nie zawieram paktu. Teraz jednak uswiadomilam sobie ze moglam zawrzec z nim pakt. Pomocy nie dostane, nikt tego nie cofnie. Prosilabym o jakas odpowiedz i modlitwe. Boje sie nawet nie wiecie jak bardzo.

Że Co ?! 🙂 Po pierwsze Diabeł nie zawiera paktów z człowiekiem chorym na nerwicę ! Po drugie Diabeł nie zawiera niczego z człowiekiem na słowo ! Po trzecie skoro Diabeł się nie odezwał (na przykład nie dał ci z liścia w nocy 🙂 to NICZEGO NIE ZAWARŁEŚ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×