Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diana_na_wózku

Dużo mi osób mówi, że jestem brzydka. Co z tym zrobić? (zdjęcia)

Polecane posty

Gość gość
szczerze, nie starajac sie byc mila.wcale nie jestes brzydka, a moze nawet b.ladna tylko masz nadwage.jak schudniesz to i rysy twarzy sie zmienia.wiem ze na wozku to trudne, ale moze jakies cwiczenia+dieta.no i makijaz-90%kobiet wyglada fatalnie bez niego masz ladny ksztalt twarzy i wysokie czolo.ja mam kwadratowa szczeke i niskie czolko jak u malpy-zawsze zazdroscilam ludziom o owalnej/ w ksztalcie serca twarzy i z wysokim czolem.tak wiec nie jest zle u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za tyle miłych komentarzy ^ ^ kiedyś myślałam o delikatnym, koreańskim makijażu, ale wiem czy by się u mnie sprawdziło ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałem. kiepsko to wygląda ALE masz potencjał by wygladać znośnie. koniecznie musisz schudnać,zadbac tez o wyglad twarzy ,włosów i ubiór ale szczegoly to nie moja broszka.Nie masz rysów twarzy jakichś tragicznych szreka ale wyglądasz na zaniedbaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkomoc71
Właśnie najważniejsze to byś schudła wiem że to trudne bo sama się odchudzam i wiem że potrzeba dużo wyrzeczeń ale warto;) ja wcześniej wyglądałam okropnie ludzie mówili ,że wyglądam jak wieloryb;/ mimo iż było mi przykro zaczęłam się odchudzać plus suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl i ćwiczenia i efekty są naprawdę fajne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Przy odchudzaniu nie trzeba żadnych wyrzeczeń, trzeba jeść, ale właściwe produkty. Chyba że jako wyrzeczenie będzie się traktować rezygnacje z beznadziejnych słodyczy na te lepsze (ww. czekolada nie taka tania, ale NIE taka droga i fajnie syci chrapkę na słodycze). Trzeba powoli zmniejszać te gorsze jedzenie na te lepsze. Weźmy taki pasztet. Kiedyś nie dodawali do tego cukru czy glukozy, ale i dziś są bez tego. Albo lody. Lody nie tuczą,chyba że na składzie mają cukier i lub syrop glukozowy i lub fruktozowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
A ceny? W sumie niedrogo. Sumarycznie na osobę koszt tego co jem miesięcznie wynosi ok.400 do 500zł. Kupuję tam gdzie taniej. Idę patrzę czy to co dobre to jest to samo gdzie indziej. Przy czym zakupy robię codziennie. Mało na kilka dni. Np. mrożonka warzywna. Kupuję w Tesco marki Tesco Value, bo warzywa to warzywa. Po co mi markowe warzywa ^^ a ta ww. czekolada to wyjątek bo niemieckie słodycze są po prostu lepsze, bo się od Polaków nauczyli a teraz Polacy sami robią słodyczopodobne produkty. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Mogłabyś przejść na surową dietę ale odradzam bo się po tym tyje. Weźmy takie banany. Są pomysły na dietę bananową ale bez ruchu efekt byłby tragiczny. Można je jeść ale jako dodatek. Najlepiej zielone, jeszcze surowe, bo mają niższy indeks glikemiczny niż dojrzałe i żółte które mi nie smakują, tak że jak byłem mały to praktycznie nie jadałem, a zielone są smaczniutkie. Z kolei granaty muszą dojrzeć (smakują jak nietypowe wino), bo inaczej tak cierpkie że wykrzywiają buzię. Dieta musi być zbilansowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Jest pełno mitów żywieniowych i marketingowego podpuszczania. Weźmy omlet (niby zdrowy dla serca z samego białka), który zamawia Noah Vosen (jeśli ten aktor tak się odżywia to widać acz jest szczupły i się trzyma) w filmie Ultimatun Bourne'a (3część, między 28, a 29 minutą filmu). Białko obciąża nerki, wątrobę i serce. Odwadnia. A tego nie lubi CAŁY organizm. Stąd TheRock pije pełno wody, ale on dużo je białka też bez żółtka,mimo że całe jajko ma WSZYSTKIE niezbędne aminokwasy.Więc wszystko trzeba z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Zabawne że ww. Vosen zamówił omlet bez żółtej ale jednocześnie kozi ser, który sam w sobie dobry ale jest tłustawy (acz totalnie zdrowszy niż margaryna) i słony więc bardziej zatrzymuje wodę w organizmie. Co do margaryny, to tu jest ten narketing, który opisuje margarynę jako zdrową dla serca bo nie zawiera tłuszczów nasyconych. Że zawiera SKŁADNIKI prozdrowotne. Tak zawiera ale wszystko jest to niweczone przez tłuszcze trans powstające w procesie hydrolizacji margaryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Poza tym nie wszystkie tłuszcze nasycone są złe. A co do syndromu chudo grubego to wystarczy wyguglać następujące hasło: Skinny Fat No More - How to Overcome Your Skinny Fat Body - YouTube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Wyżej chodziło dokładnie mi o czekoladę Chateau Herbe Sahne (lepsza nawet niż Ritter Sport). Ważne by był dopisek Made in Germany. Ja kupuję na giełdzie towarowej po 6zł za200g. Gorzka ale że ma wanilię to jak bym jadł mleczną.Są też różne odmiany. Mleczna (smakuje jak pełnomleczna aż się rozpływa, ale nie jak mydło z nadmiaru tłuszczu jak kiedyś w Biedronce), z bakaliami (dla mnie za słodka ale smaczna), z orzechami (ale ta już smakuje jak prawdziwie czarna) świetna jest też z migdałami Chateu Rahm Mandel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Jesz rzadziej bo sycą, a smaczniej i lepiej. Świetne czekolady to też Moser Roth oraz Bellarom. W ogóle kiedyś Alpen Gold (zwłaszcza z likierem i truflami) i Wedel był niesamowity, a teraz wszędzie więcej cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Aha i z takimi czekoladami to pomału, bo dają kopa w przyroście krwi, a wtedy możesz się dziwnie czuć. Zwłaszcz z życiem w trybie siedzącym :( Odwrotna pobierania krwi. I pozdrawiam, głowa do góry :) a jak dożyję to czasem tu coś może podrzucę, jak mi się nawinie co dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze ze masz waskie i bezbarwne usta-jak i ja i to ma ogromny wplyw na caly wyraz twarzy.sprobuj szminki czy tez blyszczyka-tatuazu maybelline tint gloss.u mnie dziala cuda i dlugo sie trzyma, drobna rzecz ale ma spore znaczenie.nie dziala jak wydymajace blyszczyki z kolagenem tylko poszerza zbyt waski obszar czerwnieni wargowej dajac naturalny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie hantle takie do 2 kilogramów i ćwicz ręce.Schudniesz też na całym ciele.Chociaż moim zdaniem wcale gruba nie jesteś.Myślę nawet że jesteś śliczna.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy lepsza fryzura,troche makijazu i bedzie ok. Glowa do gory,wszyscy ludziska sa piekni. Ty tez..pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Co do oliwy.To właśnie o rodzaj tłuszczu chodzi. Tłuszcze trans w smażonym są złe.A fryty mają dużo węglowodanów (czyli cukru). Generalnie to cukry,a nie tłuszcze powodują tycie. A wspomniany ser ma dużo tłuszczu co jeśli będzie powodować większą masę,to jednak nie rozlazłość. TheRock wcześniej nie był szczupły. Ale nie był gruby. Prócz tego najważniejsze by waga była stabilna i nie mieć brzucha. Więcej o powyższym tutaj (http://healthinsightuk.org/2014/11/13/high-fat-low-carb-diet-for-diabetes-a-gps-tale/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
Pamiętajcie, jakość i rodzaj kalorii się liczy, a nie ilość. No chyba że przesadzicie z ilością. Ale macie jeść tyle by nie chodzić głodnym. Nie wolno chodzić głodnym, bo Wam odwali ^^ jojo ^^ macie jeść. Smacznego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Josh stul ryja pedale niedorżnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
@gość16:35 Po pierwsze: Łatwo zgrywać twardego jako "gość". Po drugie: Ja nic nie mówię. Tylko piszę. Przestanę jak autorka sobie tak zażyczy. Po trzecie: Co tu ma do rzeczy orientacja seksualna? Jak Hugh Jackman zaczął nawijać o jedzeniu to też zacząłeś wyzywać od pedałów. A wiesz że facet jest tancerzem i śpiewakiem, tak że jak byś oblukał Oskary, które Jackman prowadził, to by c***ewnie zalatywało pedalstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
@gość16:35 Ech ta cenzura. Napisałem: "...to by ci/ /p/e/w/n/i/e zalatywało pedalstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
@gość16:35 Poza tym wolę dziewczyny i nie bądż wulgarny ;p mów kochać się ;p a nie rżnąć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
@gość16:35 Graham Norton (gościu jest gejem jeśli się nie mylę) mówi że jak patrzy na damski dekolt to zawsze widzi męskie pośladki (vide Graham Norton Show z Hugh Jackmanem, Michaelem Fassbenderem i Avoyem w ziązku z premierą X-men: DoFP na youtube). Więc jak to jest że widzisz we mnie pedała. No i jak pedał miałby być niedorżnięty. Z badań wynika że oni są najbardziej rozpustną grupą. Ich sprawa ale uważam że to nie zdrowe,również dla o******cy (skoro męcze tu o zdrowiu to i o to zahaczę). Weź mnie oświeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
@gość16:35 Napisałem: "Ich sprawa ale uważam że to nie zdrowe, również dla o/d/b/y/t/n/i/c/y..." więc o co kaman tej całej cenzurze. Jakby "niedorżnięty" to miałoby być jakoś mniej wulgarne słowo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
@gość16:35 Nie no poważnie gościu. Weź mnie oświeć, bo może masz jakieś rady z których bym skorzystał by nie wyglądać na geja, bo nie chciałbym jakiego zmylić, acz ja nawet metroseksualny nie jestem. Ale z drugiej strony podobno nie każdy gej wygląda na geja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
@gość16:35 Bo wiesz, wygląda na to że ty wiesz coś na ten temat więcej niż ja i coś we mnie dostrzegasz ;p ...znaczy coś co warto by poprawić :p ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
@gość16:35 I na koniec (bo lepiej poczekać co masz do powiedzenia niż rozwlekać offtopic), dla ciebie jak faceci się obściskują, trzymają za ręce, mają płaczliwe, wzruszone albo rozmarzone miny, to pewnie pedały. Jak ci w filmie Point Break Na Fali (z 2015 roku). Ale czekaj, jeden to i coś tam konkretnie przytulał się z dziewczyną. Więc pewnie bi. Bo pewnie niedorżnięty i mu chłopy niewystarczyły ;p kto go tam wie, no nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
@gość16:35 PS. Weźmy np. Ray'a Winston'a. Facet grywa twardych typów. Ale nawet twardy to nie głaz. Co widać po nim np. w takich filmach jak Point Break, Król Artur, czy w serialu Robin Hood (też ulubiony, ale cicho tam bo to pedalskie tak się przyznawać, w końcu oba Robin Hoody w długich włosach a drugi to jeszcze blondas, nie to co Russell Crow, który w Gladiatorze był jednak za miękki bo kochał rodzinę pedał jeden, co tam że heteroseksualny). Ale co tam, jak nie głaz totalny, to pedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josh
@gość16:35 PS2. Swoją drogą to nie wiem jak ludzie piszą na forum o zdrowiu na kafeterii, skoro tu cenzura wyłapuje terminy medyczne i szuka wulgaryzmów łącząc dwa sąsiadujące wyrazy. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×