Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznałam faceta przypadkowo

Polecane posty

Gość gość

Witam mam na imię Monika.Poznałam faceta przypadkowo. Widziałam się z nim kilkakrotnie. Odległość między nami to 200 km.Jestem mężatką powiedziałam mężowi o nim bo chcę być wobec niego uczciwa zresztą od dawna nam się nie układało. Mój problem polega na tym że jak mąż usłyszał że mój partner obecnie przebywa na misji w Kuwejcie (jest zawodowym żołnierzem) to mówi mi że to oszust że mnie oszuka nie wierzy w to że jest na misji. Ja jestem innego zdania wiem że tam przebywa mam foty rozmawiam na wideo rozmowach .Wierzę że tam jest. Wiem że jest szczery wobec mnie i wiem że mu cholernie na mnie zależy. Ale oczywiście mój mąż mi nie wierzy mówi że oszust który mnie na ciągnie chociaż nie wiem na co skoro nic nie posiadam. Nie wiem jak mu przetłumaczyć bo jest negatywnie nastawiony do wszystkich facetów twierdząc że to sami oszuści a ja jestem innego zdanie. Powiedzcie kobietki czy to możliwe. Może któraś z was była w podobnej sytuacji i ma za sobą bagaż doświadczeń. Czekam na odpowiedzi a może któraś z was też poznała czy na portalu czy przypadkowo obojętnie jak kogoś podobnego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm.. wydaje mi sie ze jestes caly czas zdania ze maz jest be a tamten facet jest cacy. Sprobuj spojrzec na to trzezwym okiem. Twoj maz to tez facet i moze miec racje bo wie jak potrafia krecic faceci. Swoja droga maz ci podpowiada w relacjach z innymi? Smierdzi tu prowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe mąż jej podpowiada jak ma randkować z innymi no nie moge hehe co za patola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Księżyc
Mężuś ma rację:P.Jak jest żołnierzyk na misji to na pewno jakiś spaczony:P.Misją wojska polskiego jest obrona polski a nie szlajanie się po arabusach:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki to żołnierzyna... Polscy wielcy patrioci jadą mordować muzułmanów w polskim mundurze, z orzelkiem w klapie. Za moje pieniadze z podatków maja w co się ubrać, co zjeść, z czego postrzelać... W imię czego pytam się? Co oni nam zrobili? Biedni ludzie na drugim skraju świata? Nie mogłabym być z takim człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×