Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

kiedys bede robil muzyke elektroniczna

Polecane posty

Gość gość
masz jakiekolwiek pojęcie w tym temacie? Wiesz co to harmonia, metrum, aranż czy realizacja? A pomysł na kompozycję? Typowa motyka skierowana na słońce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie to ma znaczenie wazne jak sie gra a nie co sie wie baranie idioto z****** pieetolony nieudaczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ty nie umiesz na niczym grać lebiego. Żryj goowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiesz grać bo nie masz słuchu muzycznego ćwoku. Ani jakiegokolwiek talentu, nie tylko muzycznego. Życzę ci żebyś się powiesił, bez kitu albo zeżarł goowno i zatruł się na śmierć. Z przyjemnością wykaszanię się ci do trumny śmieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla takich jak ty tylko goowno. Nawet bym nie dotknął takiego śmiecia patykiem przez folię. Ja jestem wartościowym członkiem społeczeństwa jak również lokalnej społeczności, mam istotny wkład w rozwój szeroko rozumianej cywilizacji, wielu ludzi odczuwa bezpośrednie i pośrednie korzyści z mojej egzystencji i działalności. Moim niejako pobocznym celem jest eliminacja takich śmieci jak ty, goowna, które obniża wartość ogólnej puli genetycznej i pasożytuje na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćojciec
mama się pyta kiedy posprzątasz w domu przed świętami. Też kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się powiesisz to oprócz jednego beknięcia puszczą ci zwieracze ty ludzki śmieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie w drodze wyjątku pozwolę ci popełnić samobója ale pod warunkiem, że główne skrzypce będzie grał mój kał. Zeżresz go a potem zdechniesz na sepsę. Pasi? Musi frajerzyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor evil
Hihihi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 9.11.2016 o 17:12, Gość gość napisał:

Jak się powiesisz to oprócz jednego beknięcia puszczą ci zwieracze ty ludzki ....

xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×