Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znajoma kreuje na facebook wizję idealnego macierzyństwa, to żałosne!

Polecane posty

Gość gość

wrzuca same takie zdjęcia, na których jest świeżo po zrobieniu siebie na bóstwo (mieszka z matką która dziecko bawi jej od rana do nocy, a ona w tym czasie chodzi po imprezach i pracuje w 3 miejscach), z dzieckiem odstawionym jak stróż w Boże Ciało i zdjęcia tylko i wyłącznie zrobione przez profesjonalnego fotografa - żadnych tam takich zrobionych przez laika. Zawsze się odstawi, zamieszcza tylko takie zdjęcia jakie możnaby wziąć do reklamy artykułów dla dzieci, np. wózków. Pozy jak spod latarni to inna rozmowa. Kreuje obraz idealnego macierzyństwa - zawsze wypoczęta, obskoczy pracę, obskoczy dyskotekę ze znajomymi - szkoda tylko że zdjęciem babci z wnusiem się już nie pochwali. Wkurza mnie takie coś, potem zwykłe matki wpędzają się w kompleksy, te które nie mają nikogo do pomocy. A ona dodatkowo jedzie na kasie swojego ojca biznesmena, który łoży na wnuka. Nic mnie nie boli jeśli chodzi o jej fakt bycia matką, bo ja póki co dzieci mieć nie chcę, to nasza wspólna decyzja, ale nie ukrywam że drażni mnie KAżDE przekłamywanie rzeczywistości a zwłaszcza wśród matek. Mam wrażenie że robione jest to złośliwie "patrzcie jaką ja jestem perfekcyjną mamusią, zawsze włos zrobiony, zawsze tipsy, solara, modne ciuchy z butików" - a ona dobrze wie, że większość matek albo nie ma z kim dziecka zostawić albo nie ma kasy. Razem z mężem mamy naprawdę świetne zarobki, ale nigdy nie chwalę się swoim sttuem na fejsie bo uważam to za płytkie i próżne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjecia z dyskotek wstawia co chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro cie denerwuje to nie wchodzi na jej profil jej...:o masz dużo kompleksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wchodzę - samo się wyświetla, marny spychologu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co- większość kłamie na fejsie:) taka prawda, możesz wyłączyć obserwowanie jak Cię to drażni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:53 to ja zablokuj lub usun ze znajomych...psycholko. Masz dużo jadu w sobie i zazdroscisz ze to nie ty jesteś tak dostawiona jak koleżanka. Co cie to obchodzi czy pomaga jej babcia czy święty Mikołaj. Kobiety ktore sa ewne swojej wwartości nie będzie taka dziewczyna spędzać w kompleksy. ja bym się np nie zastanawiała czy ona jest lepsza matka ode mnie czy nie bo ja jestem bardzo dobra i daje z siebie wszystko a ty jesteś zawistna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:00 ale ty masz pod deklem narobione niesamowicie...aż tutaj smród czuję. ja np. jestem tzw.odstawioną laską ale tak samo jak autorka uwazam ze to dno pokazywać się na fb na takich zdjęciach mających na celu granie idealnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:04 ty jesteś dopiero durna :o wszyscy wiedza ze pisze to autorka broniąc swojego zdania zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:07 nie nie pisze to autorka idiotko...ale pisze to osoba, która powywalała mnóstwo znajomych na fb którzy grają kogoś kim nie są tylko po to by ludzie myśleli że jest idealnie. a u nikogo nie jest idealnie. miałam koleżanke co też zgrywała super mężatkę obściskiwanko z męzulem a potem się okazało że on ją leje regularnie. a na facebook milosc - zenada i tez to potępiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:04 ha ha to pisała autorka :D Za to ty nie masz narabane pod kopułą :D Gdybyś jej nie zazdrościł a to byś nie miała w sobie tyle jadu. Pewnie do piet jej nie dorastaz i masz bol duupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro pracuje w trzech miejscach, to chyba tak nie do końca jedzie na kasie bogatego ojca, co? Czegos jej jednak zazdrościsz...myslę, ze macierzyństwa. Piszesz, ze nie chcecie mieć dzieci a siedzisz na forum ciążowo macierzyńskim...dziwne...Nie martw się, kiedyś zaskoczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:08 tak taaak :D nagle nie ma autorki i jakąś zaczęła ja bronić hahah Ale zaparaz pewnie "przyjdzie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
największą bekę mam z takiej dziewcyzny która zaprasza do znajomych każdą osobę jaką zna z widzenia a nawet na cześć z nią nie jest. I co robi> pokazuje fotki jaka to ona szczęśliwa, zdjecie "juz 3 lata śnimy naszą bajkę", tymczasem moja siostra zna brata tej dziewczyny i jej opowiadał że to małżeństwo to jakaś tragedia, on olewa ją i dziecko, jak jedzie na zlecenie to udaje że telefon nie ma zasiegu, calymi dniami nie dzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:10 jeśli któryś frajer się zdecyduje aby takie babsko zostało matka jego dziecka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:09 za to TY jestes z tych cp na facebook lubią pokazać się "zastaw się a postaw się", a jesli nawet jestes zamozna to przyznaj że lubisz się z tym obnosić żeby innym gul skakał :) jesteś dla mnie denna i to ty masz ból d..py bo ktoś się trafnie rozgryzł - jestes dokłądnie tym samym typem co opisany jest w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:11 A ty jesteś z siebie zadowolona ze bawi cie takie cos? a co ma wstawiać na fejsa? jak jest nie pomalowana,zasmarkana?:o tragedia wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:12 za to takiej mendy jak ty nikt nie zechce chyba ze jakiś niedoy****y konus albo cienki bolek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:12 pudło pustaku nie mam fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem co ty pokazujesz na fejsbuku. Zdjecia twojej fryzury z rana, odprysnietego lakieru do paznokci, nieposprzatanego pokoju oraz raporty z mycia naczyn? Normalni ludzie wrzucaja tam wlasnie zdjecia na ktorych wygladaja dobrze, no chyba ze jestes jedna z tych co nawalaja po 50 zdjec z jednej imprezy, zdjecia posilkow i klotnie z facetem. To wtedy faktycznie, prawdziwe niepodkoloryzowane zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:14 tak bo bawi mnie to że ktoś udaje. po co to robi no wytlumacz. skoro pol miasta wie jak kijowo wyglada jej malzenstwo to po co pokazuje na fejsie cos odwrotnego skoro sama w to nie wierzy? z kogo chce zrobic idiotow? nikt nie jest az tak glupi ale ona i tak bedzie udawac ze maz to ksiaze z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:14 dziewczynko nie dorastasz mi do piet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze to troche strata czasu obserwowanie czyjegos zycia, myslenia o nim i na dodatek pisania calej litanii na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:15 wiesz co się bardzo rzuca w twoich wpisach w oczy? mówisz do autorki że zakompleksiona, do innych że są pustakami...a tymczasem to ty jesteś tą osobą która zaczęła lżyć, obrażać, obrzucać się g..nem. Chyba jednak to ty masz problemy ze sobą. opisuje ci ktoś zjawisko społeczne które go wkurza - ma prawo, a ty jedziesz z inwektywami, hasełkami rodem z monopolowego - to ty masz problem i to ty jestes idiotką jakich mało. tzn. jakich tutaj wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:15 dziewczyno zajmij się swoim zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem co tu przeżywać...no ok może wkurzyć, ale bez przesady po co ten stres, to się trzeba śmiać z ludzkiej głupoty :D kazdy normalny człowiek wie, że życie wygląda różnie i nie idealnie jak na zdjęciach...a z drugiej strony to dość normalne że wrzuca się estetyczne zdjęcia, a nie przy zmienianiu pieluchy, czy w trakcie mycia podłogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:17 Proponuje abyś najpierw nauczyła się czytać ze zrozumiem zanim zabierzesz glos na forum. Napisalam ze masz bol dvpki i jesteś zazdrosna :) i tyle a ty napisalas a ty od razu ze narobione pod deklem .....blabla itp itd to ty zaczelas mi 1 ublizac także nie pisz bzdur bo twoje próby "wyjścia z klasa" cie pograzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to widać ze autorka jej zazdrości :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka1
Nie mam czasu śledzić innych na facebook. Również mam dobre życie, od czasu do czasu wychodzę do fryzjera i kosmetyczki.Z dziećmi zostanie mąż, albo moja babcia. Nikomu nie zazdroszczę, żyję własnym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie denerwuje się, ona szuka ojca dla dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:24 z czytaniem ze zrozumieniem to ja akurat żadnego problemu nie mam, za to ty masz widoczny. Gorzej nawet: nie rozumiesz sensu i konsekwencji jakie wywołują wypowiadane przez ciebie słowa. Jeśli dla ciebie "masz ból d..py" to nie jest wchodzenie na drogę obrażania się i oskarżania, to masz iloraz inteligencji glisty ludzkiej. I to ty się pogrążasz, idź powiedz teściowej albo mężowi "masz ból d...py" to zobaczymy czy nie poczuje się dotknięty. Idiotka straszna, aż żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×