Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość bożęcja

Jestem nielubiana przez ludzi

Polecane posty

Gość gość
nawet nie macie pojecia ile was"nielubianych"jest na świecie gdybyście założyli jakieś stoważyszenie ,koszulki z wam tylko umówionym logo to nagle okazało by sie ,że w każdej miejscowości jest pełno osób podobnych do was ,moglibyscie wówczas do siebie zagadac i mielibyście znajomych w swoim gronie,osoby z różnymi problemami jednoczą sie w sieci a dlaczego by nie wyjśc z tym na zewnątrz,może sie okazac że sąsiad kilka ulic dalej też ma ten problem i wówczas nie bylibyście samotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego skoro jest was tak wielu nie potraficie rozpoznac sie na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:26 Znajomosc z innym dziwakiem ? Nie dzięki :D Mój facet tez nie jest lubiany, ale to na plus bo rozumie, ze wole posiedzieć w domu, poczytać niz wychodzić z "koleżankami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do autorki tego posta jak i osób borykających się z podobnym problemem. 

Wiem co czujecie i co macie na myśli. Miałam podobne przejścia, głównie w młodości, przez sytuację rodzinną musiałam szybciej stać się dorosła i odróżniałam się od rówieśników.  

Co Wam radzę w takiej sytuacji 

Trzeba się pogodzić z tym. Na świecie są ludzie którzy niewiele muszą robić a inni lgną do nich a są i ci którzy swoją postawą, aurą, czymś nieuchwytnym itp wzbudzają niechęć mimo że nie można im niczego zarzucić. Możesz się starać wyluzować, być pewna siebie itp na pewno to pomoże ale całkiem tego nie zmieni. 

Potraktuj to jako nieuleczalną chorobę z której nie ma wyjścia i jedyne co to trzeba się dostosować. 

1.Pogódź się z tym i zaakceptuj 

2.Pamietaj, że w Tobie nic nie jest złego, nie pozwól by ktoś zniszczył Twoją wartość,po prostu jesteś inna a inności jaka by nie była się nie lubi. 

3.Skup się na tych, którzy są za Tobą. 

4. Nigdy więcej nie staraj się o przychylność ludzi, to nic nie da, ba będzie Ci gorzej przykro bo byłaś uprzejma, musisz nauczyć się obrony przed nimi i walki, co masz do stracenia i tak cię nie lubią. 

5. Zapomnij o czymś takim jak ludzie - jeśli od zawsze wzbudzałaś irytacje to się nie zmieni niezależnie gdzie byś była i z kim. Poprzestań na relacjach z innymi, nie mówię o byciu aspołecznym ale tak jak pisałam wcześniej, trzymaj się przyjaciół, rodziny i tyle. Bo jak będziesz wchodziła w inne środowisko, będą cię zlewali to ciągle będziesz przejęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2016 o 22:43, Gość bożęcja napisał:

No może znalazłyby się 2 czy 3 osoby które nie okazują niechęci, ale to i tak jest zastanawiające dla czego zawsze większość czuje niechęć? Mówicie, że może jestem przemądrzała, no ok, może jestem, może mam jakieś wady, np. czesto zapominam o różnych waznych rzeczach, jestem mało bystra, to fakt. Ale do cholery, każdy ma jakies wady a jednak innym sa wybaczone a mnie nie! Sa osoby które np. bardzo nerwowo reagują na porażkę i są kapryśne, skupione na sobie. Jedna dziewczyna cały czas mówi tylko o sobie, jakikolwiek temat by nie padł, to zawsze ona mówi cos w stylu: "jak mi się to podoba" albo "jak ja niecierpię tego koloru" itp. Jest chłopak który kiedyś wstał i wyszedł z zajęć z sali bo się nadąsał. Jest dziewczyna co cały czas histerycznie się śmieje i robi z siebie trzpiotkę. No i co, i oni są akceptowani i jest im wybaczane.

Jeśli jesteś mało bystra to może to być odpowiedź, z mojego doświadczenia ludzie najbardziej nie lubią osób nieco upośledzonych, bo uważają, że do niczego się nie nadają. Wiele osób na przykład twierdzi: Ja to lubię wszystkich, z wyjątkiem osób głupich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Może być wiele powodów. Ale faktycznie, nie można być zbyt miłym dla ludzi, bo to wykorzystają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×