Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jak szybko schudnąć?

Polecane posty

Gość Tissi

Ja wlasnie polubiłam soki sportfood - mają dobry skład i bardzo mi one smakują. Myślę że one mają prosty i dobry skład, a przy tym są bardzo sycące. Można bez problemu je pić i być na diecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Produkty herbalife

Schudnąć najlepiej zdrowo na bazie witamin czyli HERBALIFE +90 5547563513 DYSTRYBUTOR PRZESYŁKA NA ADRES. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wszelkie tabletki na odchudzanie i różne suplementy to moge polecić te z tego bloga: dietalux.wordpress  Sama testowałam i jestem zadowolona z efektu, bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowałam się na figurena. namówiła mnie sąsiadka z która wieczorami wychodzę na papieroska 🙂 widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, w końcu udało mi się z niej to wydusić. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu figurena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ja zdecydowałam się na figurena. namówiła mnie sąsiadka z która wieczorami wychodzę na papieroska 🙂 widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, w końcu udało mi się z niej to wydusić. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu figurena.

ja schudłam 12kg stosując figurena oraz utrzymując dzięki temu moją zaplanowaną dietę odchudzająca. Kuracja trwała 3 miesiące. Jak na taki okres bez figurena nie było by możliwe abym tyle schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeśli szukasz pomocy dietetyka, zapraszam na www.paysteer.com , gdzie możesz porozmawiać z doświadczonymi dietetykami online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz szybko schudnąć to polecam tego bloga:

dietalux.wordpress.com

Masz tam opisany specyfik który pomaga schudnąć w szybki sposób (mi pomógł stracić 15 kg)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny nigdy nie próbujcie "detoxów" i "głodówek" to najgorsze co możecie sobie zrobić!!! Te kilogramy tylko do was wrócą. Polecam konsultacje z dietetykiem, a nie koleżankami w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się szybko schudnąć, a nawet jeśli się uda to przychodzi efekt jojo. Przechodziłam to wiele razy… Najlepszym sposobem na odchudzanie jest po porostu trzymanie diety. Najlepiej aby dieta była smaczna i jakoś leci 😄 Teraz jestem na diecie 1:1 i to pierwsza dieta, na której tak długo wytrzymałam! Posiłki są naprawdę dobre, a do tego mają pyszne fit shake i zdrowe batoniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, wszędzie gdzie mogę polecam zioła Tybetańskie bo dla mnie super działanie, zero jo-jo i zero chemii. Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zioła tybetańskie z autopsji polecam bardzo skuteczne i zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko nie oznacza zdrowo, a zmiana nawyków żywieniowych to nie jest kwestia tygodnia czy dwóch. Zaczęłam od małych kroków i stopniowo odstawiłam słodzenie herbaty, potem zamiast coli zaczęłam pić cisowiankę oraz zapisałam się na siłownię. Chudłam ok. 5 kg na miesiąc, ale czułam się dobrze i nie dopadło mnie jojo. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×