Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ala8505

Mąż nie szanuje, nie wytrzymałam, zdradziłam

Polecane posty

Gość Ala8505

Tak jak w temacie, zdradziłam męża z innym facetem, umówiłam się na portalu internetowym na kilka spacerów i mąż to odkrył, przeglądając mój tel. Kiedy wychodziłam na spotkania, oszukiwałam, że jadę coś załatwić, jadę do sklepu. Wszystko nie stało się bez przyczyny, przez całe 6 lat naszego małżeństwa mąż, oczywiście z idealnymi przerwami, mnie wyzywał od "popie*dolonych", "tępaków jeb*nych", "upośledzonych umysłowo" itp. często przy dziecku. Straciłam poczucie własnej wartości, miałam momenty depresyjne, a miłość zamieniła się chyba w przyzwyczajenie do jego traktowania mnie. Nikomu nie mówiłam, co się działo w małżeństwie, jak mnie psychicznie wykańczał. Ten facet mnie rozumiał, pocieszał. Mąż się strasznie wściekł, jak się dowiedział i mnie po raz pierwszy uderzył. Dotarło do niego, że tak mnie traktował, zmienił się o 180%, wybaczył mi te spotkania i nie chce być już taki jak kiedyś. Ale ja go chyba nie kocham, nie mam siły walczyć, najgorsze że nie mam nawet wyrzutów sumienia. Co robić dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty masz robić to nie wiem, ale mąż powinien odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinnaś zerwać z mężem (wziąć rozwód) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinnaś trochę podręczyc męża, jak widzisz , ze sie stara to mowić, ze jest brzydki, chamski, taaaki tępy, ze nie zauważył, ze ma rogi, słaby w łożku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×